Jump to content
GIGN Forum

Situaacija


Mmmm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nez, droši vien uzzinot, ka vakar dzērumā atkal kādai meitenei uzmācos. Īpaši forši, ja tev detalizēti stāsta kā tu viņai labinājies klāt. Rēka jau it kā pašam par to visu nāk, bet nu... sajūta tāda "da bļeģ nahuj es atkal uzvedos kā idiots". Bet ar laiku jau esmu pieradis, tā ka "it's natural".

Link to comment
Share on other sites

nav nekas abriina veerts gadiijies(cik atceros), bet dazhreiz sanaak "nedaudz" stulbi izteikties un man tas kaut kaa ljoti nepatiik! :)

EDIT: aizmirsu piebilst - ja jau tu taa prasi, kaapeec pats neizstaasti? :huh:

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

1x futenee treninjaa (skonto kur es nogaju veselu menesi 11. klase :) ), bija slapjsh, un taa, es staveju vartos, bumba vispar maigi lidoja man virsu vel ar atsitienu pret zemi vispirms, es vnk nu blja, parliecinataks nekad nebiju bijis, domaju smuki nokjershu kruutiis, kaa senaak tautasbumba ownodams! ta nu kjeeru, it ka nokjeeru, bet nu maita bij tik slidena, vnk es nez, ka vinja man izlideja no pirksitiem, un vnk elegenti, ta lenam, lenam, tizli, tizli, ieripoja man starp kajam vaartos un visi komandas urljiki pie sevim ta mierigi noteica bljaaa! speelee zaudeetaajiem bij janjem uz majam apmetnji un jamazga, bet ta pat mes smagi vineejaam, un bij slapjsh, neviens nekadas ipashas ceribas uz mani vartos nelika, bet nu blja, tas bij vnk tizlakais, kas ar mani atgadijies un iespejams neatceros, ka pat lielakiem botiem butu kaut kas tik tizls gadijies, sajuuta bij vnk neaprakstami debiilaa :) es vel ilgi nevareju noticet ka ta patieshaam notika

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

EXACTLY THE SAME HERE.

Un ja vēl detalizēti izstāsta, KO tu darīji, tad ir tā, omg, es negribu zināt, ko tā meitene par mani domā. Tā kā man bezfilma iestājas ĻOTI ātri (nevarētu teikt, ka man maz vajag, bet pālis kā tāds man ir visai īss jēdziens, ir brītiņš kad ir nedaudz labi, un tad uzreiz bezfilma), tad tādi gadījumi sanāk samērā bieži.

Link to comment
Share on other sites

Un ja vēl detalizēti izstāsta, KO tu darīji, tad ir tā, omg, es negribu zināt, ko tā meitene par mani domā. Tā kā man bezfilma iestājas ĻOTI ātri (nevarētu teikt, ka man maz vajag, bet pālis kā tāds man ir visai īss jēdziens, ir brītiņš kad ir nedaudz labi, un tad uzreiz bezfilma), tad tādi gadījumi sanāk samērā bieži.

jā, ir gadījies, ne vienu reizi vien, bet

es parasti negribu zināt, ko esmu darījis. tas man liek justies daudz labāk, savādāk moraļņiks uz visu dienu :)

Link to comment
Share on other sites

man ar :( bet man ir tik bieži gadijies redzēt ko citi dara, kur tiešām gribas nošauties, ka verētu meiģināt vēlāk šatažēt...

pag. jāpadomā....hmmm....nū es savā izlaidumā, kad tur krēslos sēdējām forši pateicu ''stulbais rihards'' - protams tai brīdī tieši kad teicu zālē bij klusums un mby pāris vecāmiņas vien nedzirdēja... <_< ā. neertas situācijas ir tad, kad tu par kādu ko runā un izrādās, ka tas otrs ir kautkur blakus un dzird :)

P.S vienā filmā ā ''save me'' - seriāls, bij labs teiciens ''ja tu savāri sūdus kā uzmācies čoma meitenei n' stuff, tad zini, ka maģiskais atvainošanās vārds ir - es biju dzēris, sorry veicais...''

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

ufff gadiijaas reiz pazaudeet filmu uz 30 minuuteem, tik maz taadeelj ka peec vinjaam atrados uz ielas !!! :D un vairs neatcereejos no kura dziivoklja biju izliidis, tad nu diezgan apkaunojoshi bija mekleet to dziivokli no kura biju izvaljiijis laukaa, uzzvaniit nevareeju, naudas ar vairs nebija :(

Link to comment
Share on other sites

Vel nesen man bija viena situacija, bet taa man likas vairak uzjautrinosha, kad tramvajaa piebastaa no rita paspruka tiri netisham purkshkjis. Un izradijas pagalam indigs. Visi lurejas apkart kursh vainigais (es arii lurejos tipa mekledams vainigo) arii vaibstijas dazi, bet neko smaka pec nakams pie4injas pazuda.

Link to comment
Share on other sites

lol... jusu apkaunojoshi vispar ir pupu mizas... ;)

karoche pirms daudziem daudziem gadiem 3ijata sedejam 5cos no rita pie daugavas uz tas betona slipas malas kaut kur ikskile.

Mes bija 3. es, mans draugs (sikais pimpis) un meitene, kas man loti patika. bija jau 5ci no rita. visa nakts kaut ko nobazarejam, bet man baigi gribejas dirst. un tad es staveju pie pasas slipuma malas pie udens un...

... un mans suka draugs mani bisku pagruda - es loti nobijos un nopirdos. omg.. manas beloved meitenees klatbutne... mes vairs nekad nerunajam. stulbais urlonins.. :/

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...