Jump to content
GIGN Forum

Bucher

Mirstīgais
 • Content Count

  1651
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

6 Followers

About Bucher

 • Rank
  Pogu klabeklis
 • Birthday 11/07/1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0
 1. Es neteicu, ka fragi, bet komandas uzvaras gan, tākāk tomēŗ tiek tā komanda, kura dabū 16 uzvaras, nevis kura saspridzina vairāk komandas biedrus vai lielāku tornīti uztaisa . Varētu uztaisīt, ka par tālāk tikšanu/uzvaru finālā (ja 4 komandas) balso pārējās divas komandas (nu vai varbūt kaut kādu formulu uztaisīt, ka gala vērtējums ir 65 procenti balsojuma rezultāti un 35 komandas uzvaras, kaut kā tā)
 2. Varu pagodināt ar savu dalību. Vienīgi vajag izdomāt citus noteikumus, kura komanda tiek tālāk, nevis pirmā lidz 16, lai nav fragošana.
 3. kāds var ieteikt kādu foršu Flash spēli?
 4. iedodiet labāk Epixam un good menam nē, būs prikolīgāk kā nekā Epix pēc gign lielā 2010. gada noslēguma balsojuma ir atzīts par gada labāko adminu
 5. es nestrīdos, nevarētu teikt, ka tu savā pirmajā atbildē parādiji dižas zināšanas. šitā jau bij sakarīgāka atbilde, paldies.
 6. pele man ir pāris mēnešus un ir tīra. tā kā ej atsūkā locekli un paturi savu nesvarīgo viedokli pie sevis, ģēnij....
 7. Pirms vairākām dienām sāka gļučīt mouse wheels, reizēm kad scrollo, tad nedarbojas un pēc tam sāk scrollot bezjēgā pēc vairākām minūtēm. Nereāli kaitinoši, reizēm vispār nevar netā neko paskatīties, vislaik braukā augšā lejā vai skatoties video sāk skaļumu regulēt šurpu turpu un jārauj ārā pele un jābraukā ar sūda touchpadu. CSā arī bieži nenostrādā lecot, kas nereāli kaitina un pēc tam vēlāk šaudoties ar kādu sāku lēkāt kā gailis uz vietas. Kādam ir tā gadījies vai zin ko darīt? Es kaut ko pagūglēju, vispirms ieinstalēju draiveru no diska (pirms tam neinstalēju, jo logitech tā pat darbojas), nedaudz samazinājās lagošanas biežums bet tā pat ir, pēc tam apgreidoju firmware, arī minimāli palīdzēja, bet tā pat lago bieži un kaitina.
 8. Bucher

  Juusu Probleemas

  Vēl viena problēma - tieši pēc 2 nedēļām Miley Cyrus kļūst pilngadīga un viņu varēs legāli vālēt. Vai kādam nav kāds lieks ielūgums, ko man aizlienēt uz viņas dzimenes partyu un pie reizes pateikt viņai kādu labu vārdu par mani?
 9. Nēģeru lētā darbaspēka izmantošana
 10. lai tava prasība tiktu izpildīta, tev ir jāpamato kāpēc izvēlējies tieši tādu jauno niku un ar ko viņš labāks par veco
 11. Bucher

  Juusu Probleemas

  Problēma - holivudas aktrises nedod man seksu. Risinājums - pārskaita man kāds miljardu.
 12. OK. tā kā skatos, kai vairākums atbalsta, tad šovakar uzlikšu tev šo komandu. Lai veicas. Close topic.
 13. Bucher

  Gign Allstar '09

  nu skaidrs, ka Alise pargaja, vinja gribeja but visu laiku jautrakaja tiimaa
 14. Bucher

  Gign Allstar '09

  es katra zinja noliedzu visus pret mani verstos parmetumus, es biju funmakers nr1
 15. Bucher

  Gign Allstar '09

  kri ideja nav slikta :D
×
×
 • Create New...