Jump to content
GIGN Forum

Alise

Game Admin
 • Content Count

  848
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Alise last won the day on October 13 2017

Alise had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

2 Followers

About Alise

 • Rank
  Nerātna skolniece!
 • Birthday 02/16/1987

Profile Information

 • Interests
  and i do what i do
 • Gender
  Female

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

7089 profile views
 1. Alise

  KAS NOTIEK AR GIGN ?

  Driizaak piekristu shim viedoklim... Viss ko raksti iet uz nee, peedeejaa mana pieredze sheit paluudzot padomu bija Skaaba - mazgaat rokas, nopietni? .D Paluudzot vnk padomu kaapeec Iphone telefoniem vareetu gljuchiit skanja - man atbild lai es peec kkaa mazgaaju rokas.
 2. Alise

  Nakts Riita Spams

  ziniet pie maniim te ir 32 graadi, man prieks - vairak shaadu dienu! un vispaar, lai jums labas briivdienas .)
 3. Hellooooo, Paaldies 0xDEAD BEEF par aicinaajumu .))) shogad nekaadiigi, man laiciigi jaaplaano laiks. next year,4 sure! Lai laba atpuuta .)
 4. Alise

  iphone

  problēmas risinājums, iegādāties jaunu iPhone, gadīt nākamo paaudzi šim milzīgajam Brendam Personīgs paldies piedirsas Taiperis Mirstīgais 41 278 posts
 5. Alise

  iphone

  godīgi pateikt, es tiešām būtu izvairījusies šeit rakstīt, jo nevēlējos šādus komentārus, paldies Dievam man viņi liekās smieklīgi. lai cilvēks iet un mazgā savas rokas un dezinficē cik viņš vēlās, jo saruna jau nebija par to, cik kurš dračī, kur nu vēl vai pēc tā mazgā rokas-atvainojos par rupeklībām.
 6. jū tieši tā arī ir, to "REZERVĒTS" uzliek spēlētājs kurš tiko/dienas laikā ir zaudējis lielu summu un cer to atgūt. No personīgās pieredzes - spēļu aparātu var rezervēt vismaz uz 3īs diennaktīm kā minimums, protams ja administrators redz Tevī potenciālu klientu.
 7. Alise

  iphone

  Paldies par ... gudriem padomiem Iphonu satisīju, topiku lūdzu slēgt. diemžēl amniijs kļūdīgi izteica savu prognozi par manu roku higēnu, bet cilvēks balstās no saviem pieņēmumiem "iz" dzīves.
 8. Alise

  iphone

  Tavs definējums ir viens, ja Tev ir problēmas ar iphone-nomazgā rokas! Diemžēl tas nerisina manu problēmu uz doto brīdi, bet tomēr ja vēlies parunāt par plaukstu/roku higēnu, es domāju, ka es nebūšu īstais cilvēks, kam interesētu tāda veida diskusijas.
 9. Alise

  iphone

  mjā, šādu problēmas risinājumu es pati diez vai būtu iedomājusies, jo īsti nesaskatu loģiku, starp manu minēto problēmu un tavu rakstīto. Protams liels paldies Tev par padomu, bet domāju, ka šoreiz tas padoms varbūt Tev pašam vairāk noderēs
 10. Alise

  iphone

  Sveiki, sen neesmu neko neko te rakstījusi, ūn ir iemesls pajutāt un gribētu dzirdēt viedokli, Par... iphone telefoniem... lieta tāda, ka man jau trešajam šī brenda telefonam vnk mistiski pazūd skaņa, tas pats man bija ar modeļiem 4to, 5to un tagad arī ar manu pašreizējo modeli skar šī problēma tb 6s. Skaņa nestrādā kad telefons zvana, nav ne sms skaņas, ne @ skaņas, tikai vibro, nestrādā ari Podcasts-itkā viss strādā tikai skaņas nav. Varbūt kāds ir saskāries ar šādu problēmu un zinās ko ieteikt? Jau iepriekš, liels pāldies .))
 11. Domājams ka esi iemācījies ko! Vai tavā valodā dabūjis mācību.. tas tā, 50/50 ka būšu, bet labprāt rezervētu Laivu māju, protams ja vēl pastāv tāda iespēja p.s. noteikti ja braukšu būs iespēja paņemt cilvēkus uz A6, lokācijas vieta - apmēram Ogre (atkarīgs no pieprasījuma)
 12. Alise

  Nakts Riita Spams

  da ladnnnnn, tie n lido pasi, labi ka cits nekas nelido pagaidaam, vai ne?! ai lol https://www.youtube.com/watch?v=BC2dRkm8ATU
 13. Alise

  Nakts Riita Spams

  ziniet ko, laikam dazhreiz ir vienagla kas esi, kas biji, kas buusi, kur esi bijis, kas tev ir bijis, kas buus, ziniet ko, .........................
 14. Alise

  Nakts Riita Spams

  Ouu! kam laba ballite, es vienojos, pievienojos https://www.youtube.com/watch?v=VAerYplzZUE sry OX..B par bijusho balliti, i was busy, smth like that.
 15. Manējais aizbrauca uz Vāciju uz pāris dienām kas tieši iekrita ar spēles datumiem un es viena noteikti tur negribētu atrasties Domu par naudas ieguldīšanu airsoftaa noteikti neesam atmetushi, Vajag tikai labu plānu ka visu pareizi sakārtot un saorganizet.
×
×
 • Create New...