Jump to content
GIGN Forum

anfisa

Mirstīgais
 • Content Count

  1891
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

anfisa last won the day on September 1 2016

anfisa had the most liked content!

Community Reputation

-5 Poor

5 Followers

About anfisa

 • Rank
  wannabe metaļuga!
 • Birthday 12/18/1910

Profile Information

 • Location
  Latvija
 • Gender
  Female

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  202361756

Recent Profile Visitors

4273 profile views
 1. anfisa

  KAS NOTIEK AR GIGN ?

  Mūsdienās cilvēki kapā cs:go. Tā ir competitive spēle, kurā pubi ir cancer. Bēēt ja būtu kāds serveris ar gigniešiem, šad tad varētu pašaudīties. Lai gan diez vai tas būtu tas pats, kas senāk. Cita spēle tomēr. Laiks iet un laiki mainās.
 2. anfisa

  Gign burzins 2017

  b**, es atkal nokavēju. nu labi, es tāpat nebūtu tikusi p.s. ja kāds spēlē cs:go un vēlas kādreiz saspēlēt, mans steam id: natthe
 3. tad jums mani laikus jāpainformē bet vispār man ne visai tīk pasākumi pie dabas. pilsētā kādreiz kaut kas nenotiek?
 4. wow, šie pasākumi joprojām notiek? ;D
 5. Es braucu un ir brīvas vietas mašīnā. Haha, nē, nebraucu vis, slinkums tik tālu braukt. Kādreiz varētu kaut kur Rīgas rajonā to pasākumu uzrīkot.
 6. anfisa

  Big Green Egg

  Pērc mazāka izmēra olu, lētāk, bet tik pat kvalitatīvi.
 7. anfisa

  Dženija Dzied!

  Šis bija smieklīgāk par dj stay topiku. Labi, varbūt minoritijam nevajadzēja kristai uzbraukt, bet tomēr kristas atbildes man lika nokaunēties. Krista, ir viena tāda gudrība - neuztver neko personiski. Slēdziet šo topiku ciet, kamēr te kāds nav kādam galvu norāvis.
 8. anfisa

  Nakts Riita Spams

  Par gūgli nekad neesi dzirdējis? Bet te būs - http://www.imdb.com/title/tt0277910/
 9. anfisa

  Dženija Dzied!

  Kad man bija 16, es rakstīju sakarīgas lietas... NOT! Bet ja nopietni, kāpēc tu gribi, lai 16gadīgas meitenes te vispār raksta? Pedo much?
 10. Sakot, ka vislētāk ir lidot ar Ryanair, domāju, ka sapratīsi, ka tālāk runāju par Ryanair. No Vācijas uz Latviju (un arī otrādāk) vispār lido tikai vēl divas citas aviokompānijas - airBaltic, kura ir salīdzinoši dārgāka par Ryanair (ja vien negadās kāds superpiedāvājums) un Lufthansa, kas jau ir pavisam dārga.
 11. Uz Vāciju vai no Vācijas vislētāk ir lidot ar Ryanair, airBaltic ir diezgan dārgs. No Bonnas DAUDZ tuvāk par lidostu Brēmenē ir lidostas Düsseldorf (Weeze) (neatrodas Diseldorfā, bet tās tuvumā) vai Frankfurt (Hahn) (kas arī neatrodas pašā Frankfurtē). No Bonnas uz lidostu var tikt ar vilcienu. Kā arī nespēju iedomāties, ka lidot no Vācijas ar pārsēšanos vispār varētu būt izdevīgi (tomēr nav tik liels tas attālums). Reiz lidoju no Rīgas uz Berlīni (laikam tas bija airBaltic) un no turienes uz Ķelni vai Bonnu (neatceros) ar airberlin. Es par biļetēm nemaksāju, bet kā tas var būt lētāk? Nekā.
 12. Tas tā nav visās augstskolās. Kaut vai piemērs par to pašu elektroniku - VeA netiek pasniegti priekšmeti, kas neattiecas uz elektronikas nozari.
 13. anfisa

  Nakts Riita Spams

  Bet par pilsētu jau es arī runāju. Tāpēc jau rakstīju "Jūrmala" ar lielo burtu.
 14. anfisa

  Nakts Riita Spams

  Tu nekad neesi bijis Jūrmalā?
 15. Ar šādiem jautājumiem iesaku vērsties medicīnas forumā www.dr.lv, tur pat ir atsevišķa sadaļa atvēlēta zobārstniecībai.
×
×
 • Create New...