Jump to content
GIGN Forum

Situaacija


Mmmm
 Share

Recommended Posts

:D Es nomirshu shito lasot. Cepums autoram :DDD

Peintbolaa buus jaakaitina cilveeki.

"EU, ALI, REKUR VISTA NAAK!!11!!"

"*pagruuzhu biifu* ; *ar muti palaizhu purkshkji*"

"Eu, kerch, tev kads pimpis nav aizkjeries?"

Ar pimpi pa seju dabūsi!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu labi, labi! Lai mani tik bargi netiesātu pastāstīšu arī kaut ko REĀLI APKAUNOJOŠU !!(1)11! Bet nu salīdzinoši ar jūsu stāstiem manējais tiešām būs REĀLI apkaunojoš Q_Q

Tātad stāsts sākas laikos, kad man vēl bija gadi 9-11. Dzīvoju es gandrīz visu mūžu zolitūdē, un tātad tur arī norisinājās darbība. Nu i vienā jaukā vasaras dienā mēs ar čomiem skraidijām pa pagalmu ar piščikiem, lai nu ko arī domājām - darīt īsti nebija ko. Te nu uzpeldēja viens krieviņš pie vietējās video nomas ar smaidu uz lūpām. Smaids nebija šim uzvilkts tāpat vien - viņam VESELS LATS bija ķepā. Nu i mēs no video nomas SEGĀM un 1 Pentiumiem atkarīgi būdami ar visām trīs galvām sadomājām, ka krieviņu vajag GOPNUĶ. Nē nu protams iemesls tam arī bija ne pa jokam - viņš to latu plātīdamies mētāja gaisā, jo kā nekā mūsu vecuma sīcim tā bija barga nauda. Nu i plāns tika izstrādāts un devāmies pildīt missiju. Plāns bija sekojošs (turpinājumā tiks aprakstīta arī darbība):

a) Pirmais no mums novērsa uzmanību sarunājoties krieviski, neņemot vērā mūsu "izcilās" tā laika krievu valodas zināšanas

b] Otrais nolīda neuzkrītoši no mugurpuses

c) Nu i pēdējais kurš biju pagadījies es vilka no apakšas pa roku, un lats izlidoja saulē spīdot debesīs. Necik ilgi nepalidojis iedūrās video nomas jumtiņā virs durvīm.

Nu tad sākās plāna otrā daļa - BĒGŠANA !

Tas kurš stāvēja no mugurpuses naski paķēra latu un metās cik nu spara prom. Pa tam lāgam mūsu krievu valodas eksperts panikā krieviski nobļāva kaut ko līdzīgu "JA SHAS BUDU" un aizskrēja pakaļ pirmajam. Nu arī ilgi nedomājot es ņēmu vagu. Satikāmies norunātajā vietā - Zolitūdes tirdziņš. Domājām ko pirkt minūtes desmit, jo uz video nomu atgriezties nevarēja (ATĀ MORTAL KOMBAT). Beigās nonācām pie slēdziena, ka pēc šitāda varena skrējiena vajag ieēst un padzerties. Iegājām tirgus veikaliņā, pasniedzām nu jau MŪSU LATU apmaiņā saņemot 3x 0.33l apelsīnu fantas pudeles un 3x bulačkas. Ieturējušies devāmies pa mājām, jo apzinājāmies, ka krieviņam šāda rīcība nebūs gluži pa prātam.

Tālākā rīcība notiek pēc skrējiena uz mājām.

Sēdēju istabā un domāju ko lai turpmākajā dienas daļā dara. Brīdi padomādams tomēr saņēmu drosmi un devos ārā, bet viltīgi izdomājis, ka jāslapstās gar mājas aizmuguri. Nu i kā jau ierasts izlecu pa lodžijas logu mājas aizmugurē (dzīvoju 1. stāvā). Palūrēju ap mājas stūri un ieraudzīju vienu no saviem brāļiem THUGiem, kurš kopā ar vecākiem devās tirgus virzienā. Ilgi nedomādams devos klāt, jo garlaicība darija savu. Viņa vecāki mani laipni uzaicināja doties līdzi uz tirgu (tajā dienā tur bija gadatirgus). Bet te pēkšņi no labās malas iznira tusnis uz gadiem 16 kopā ar mūsu fantas sponsoru. Sīkais pidriķis nobļāvās "ETO ON", un šiem diviem pievienojās vēl 2 purni tušņa vecumā. Te nu viņi pieskrēja klāt, mana čoma bandīta vecākiem 2 vārdos apstāstija situāciju. TE NU SĀKAS TĀ APKAUNOJOŠĀ VIETA - Viņa sencis pagrieza pret mani galvu un uzprasīja "Vai tā ir kā viņš saka". Nu nebija īstais brīdis, lai censtos izkulties ar meliem. Pamājis ar galvu es ņēmu kājas pār pleciem, bet mans kolēģis lielceļa laupītājs devās ar senčiem tālāk. Nepārskrējis pāri zālājam saņēmu kulaku vēderā tā, ka elpa aizcirtās. Turpat uz vietas saļimu. Tālāk mani aiz chupra aizvilka līdz mājām (pa ceļam es vēl tusni ar rokām, kājām un visu iespējamo centos apstrādāt) un iemeta purnā mammai šo brīnišķo faktu. Vēl piedevām visam tam, mammai mājās nebija LATA, un viņai nācās skriet uz tuvējo veikalu izmainīt.

Tātad stāsta morāle:

1) Ja prātā ir laupīšana - strādā viens, jo koļegas labprātāk noklusējot aizmīzīs uz gadatirgu.

2) Krāmē pa purnu upurim, lai šis vēlāk nepasauktu lielo brāli.

3) Vecākajam brālim jākrāmē ar ķieģeli, metāla trubu vai jebkuru citu smagu priekšmetu.

P.S Raiņa cienīgs darbs

P.S.S Pie kļūdām nepiepisties, jo tādu ir daudz.

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

btw esmu ar veel paaaris dzhekiem vaicis peetiijumu, par teroristu iespeejaam latvijas pilseetaa Saldus. Karoch piedaliijaamies popielaa ar slipknot, nu un bija visi teerpi un maskaas , nu un domaajam ko tur izmantosim tikai vienu reizi vinjas, taa nu panjeemaam koferi un gaajaam uz "centru" prikoloties, saakaam aardiities ( tas bija ziemaa) pa kupenaam pie rimi un tur vienaa parcinjaa centraa, pa laimi droshiibas sargi nebrauca . Tad mees likaam lietaa iteeli ko var dariit ar koferi, nu ieejam maskaas elektortehnikas veikalaa , noliekam , visiem redzamaa vietaa koferri un muukam izdveshot gaaarcienu spraags, reakcija pilniiga 0, kautkaados 5 veikalos iegaajam reakcija 0 tad mums arii apnika to dariit, taatad terorisma biznesam latvijaa ir ljoti plashas iespeejas. Pat vienai kasierei paluudzaam lai noliek veikalaa aiz letes un patur tur vismaz 2 stundas un vinjai nebija iebildumi. :shock:

Link to comment
Share on other sites

Es ta parrecos par jusu postiem vnk izcilti...

Man pasham tadas reali apkaunojushas situacijas nebija kaut ari bernudzarza bija viena..

Gulju to dienas dusu un sapnjoju ka tur sezu uz poda un baigi lieku bruuno pamodos juutu pilnas bikses :DD Eju araa uz toleti audzinataja prasa kas noticis un taja bridi bija tads kauns... Aizgaju majas bracka un masa apsmeja mani :DDD

Link to comment
Share on other sites

Runājot par bērnudārzu es arī vienu spilgtu gadījumu atceros. Mani ģimenē vispār ļoti labi un kārtīgi audzināja un es vispār būtu nenormāli pareizs, ja nebūtu izgājis ar krieviem pagalmā paspēlēt futbolu (ko gan pēc atkārtotas vārda "bļeģ" izmantošanas mājās man aizliedza darīt) un ja nebūtu gājis skolā, kur mani lieliskie klasesbiedri apmēram 2. klasē iemācīja visus iespējamos lamuvārdus. Šajā sakarā jāpiebilst, ka man līdz kaut kādai 6-7 klasei īsti nebija skaidrība par vārdu "peža" un es domāju, ka tas ir dibens. :)

Atgriežoties pie labi audzinātā manis bērnudārzā. Iepriekšējā vakarā ar vecākiem ēdu vakariņas un bezbēdīgs sīcis būdams čāpstinu uz nebēdu. Mamma izdomā, ka ir pienācis laiks man šo to iemācīt un pastāsta, ka nav smuki ēst čāpstinot, vajag kožļāt ēdienu ar aizvērtu muti. Man, protams, vienmēr ir paticis iemācīties visādas jaunas lietas un es ar apaļām acīm un pusatvērtu muti uzklausīju šo padomu un visu atlikušo ēdienreizi centīgi turēju muti ciet sakožļājot ēdienu - man tas likās ļoti svarīgi - uzvesties kulturāli pie galda. Tāpēc šī diena laikam bija arī pēdējā manā mūžā, kurā es ēdot čāpstināju (foršs vārds).

Nākamajā dienā devos uz bērnudārzu mammai pie rokas ar paceltu galvu un izriestām krūtīm un ar acīmredzamu pārākuma sajūtu pār citiem, ka es zinu kaut ko īpašu un svarīgu. Līdz pusdienām jau biju aizmirsis šo svarīgo lietu, bet kad sākās pusdienas uzreiz atcerējos. Eh, vajadzētu jums mani redzēt - sīcis, kas paņem savu putras bļodu (vai kas toreiz bija pusdienās) un ar svarīgu sejas izteiksim zīmīgi noliek bļodu uz galda un ar nedaudz savilktu uzaci sāk ēst.... NEČĀPSTINOT... un ar acīmredzamu nicīgumu noraugās uz pretī sēdošo nekulturālo lūzeri, kas čāpstina kā traks, čāpstina tik ļoti, ka man vajag saviebt seju šīs riebīgās darbības klātbūtnē. Kaut kas neredzēts, kaut kas šausmīgs, es domās šķendējos par šo barbarismu, kamēr pats vēl dienu iepriekš biju tieši tāds pats.

Beidzu ēst, paņemu savu putras bļodu, izteiksmīgi atgrūžu krēslu no galda un, neko nepaskaidrojot, droši saku savas domas pretī sēdošajam Renāram - "Tu esi CŪKA!" - balsī ir jūtams riebums. Renārs paskatās uz mani, paskatās uz manu kreklu, nosmejas un saka "Pats tu esi cūka". Sašutis par šādu nepatiesu apvainojumu (jo čāpstināja tak viņš nevis es) es nejauši uzmetu aci savam kreklam, lai ievērotu to, ka tas ir notašķīts ar putru - biju tā aizrāvies ar savu pareizo ēšanas manieri, ka neievēroju, ka kaut kas krīt garām.

Vispār baigi labā situācija, čalim neko nepaskaidrojot pateicu, ka viņš ir cūka ar tādu bravūrīgu sejas izteiksmi, pats stāvot notašķījies, priceless. Sajutos visnotaļ stulbi pēc tam :)

Link to comment
Share on other sites

Pagajušā vasara - baigi vajag 4uraat un skrienu uz toleti ari .... saaku 4urat iezvanas man telefons kas stav mana kabataa.... kaa neka vasara staigaaju ar peldshortiem turot bixes aiz tas gumijas nu tipa malinjas peldshortiem peexni ta malinja shortiem izsliid aaraa ar otru roku ar kuru es runaaju neko nedomaajot 0,0001 sec keeru bixes ciet un apmiizu telefonu... telefonu aiznesu salabot un teicu ka vins man nokrita zemee vinji remonta atbildeeja ka uudens esot bijis telefona :D nu tad tiku pie jauna telefona

Link to comment
Share on other sites

XD2

Lol ja jau rupjas , tad jau rupjas.

Kr4 tas bija pirms kadiem gadiem 5 kada laivu braucienaa. Braucam pa tadu upi kaa Ruja. Kr4 nu normali shmigojam, uzkozam zacenes, plapajam, vienaa vardaa izklaidejamies. Viss jau ir labi , bet tad sagribas pacisat. Ok taa nav problema aiziet uz laivas otru galu (bija lielais plosts) un pacisaa. Bet tad jau nu klust drumak, vajag pa lielam. Ko darit jastaj mala, bet mala nevar piestat jo visi krasti ir tik pilni ar zariem un zagariem, ka nevar nekur pieturet. Taa nu dzeki cietamies kadas 40min lidz tikam krastaa. Nu divataa aulojam uz tuvakajiem krumiem atri stanari nost saku savu darishanu. Bet skatos uz savu kolegu ko tas tur knosas, steigaa nav spejis novaldit lidzsvaru un blarkt sak par to krastu ripot zemee. Nu neko beigu beigas chalis noshluca leja pie parejiem laivu biedriem ar sudainu pakalju un pliku pecpusi. Un es no ausghas dirsdams un rekdams veeros lejaa. Protams skaidra lieta, kad vel shobaltdien tam dzekam atgadinam to numuru :)

Link to comment
Share on other sites

:)

jebal, kā es sāku rēkt par šito :muuuahaha: par laimi nekas tik brutāls ar manu mantību vēl nav noticis(un ceru, ka nenotiks). sāpīgākais laikam notika pagājušogad, kad pēc pāris aliņu iztukšošanas ierāvu peni rāvējslēdzējā. par laimi, nekādas sekas tam nebija. ā, un protams kad tenisa bumbiņa normālā ātrumā, ar kāju sperta, no apakšas trāpa pa kuli, arī nav patīkama sajūta.

Link to comment
Share on other sites

Man 4. klase savajadzejas dirst aizgaju pie masinjas teicu ka vedars sap domaju palaidis majas a ta iedeva k-kadas zales...

Sezu vizualaja un domaju ble ko darit nevaru nociesties izpleshu no klades lapas un aizgaju uz skolas totelti padirst... Dirsu dirshu ble tolete ienak klases biedrs isteniba tads pazors bija ;D Bet labi ka vinsh nevienam nepateica :)

Link to comment
Share on other sites

jaaa... dirst publiski nav kaifs.. un likt savu dirsu uz apdirsta poda malas ir vel mazaks kaifs.. :/ tapec man nepatik lidot ar lidmasinu! reali jaciesas..

atceros, ka riju caurejas zales asv, lai varetu bez drisanas izturet nakamas 24 stundas... tur sanaca, ka 11 izbraucam, 1:30 lidmasina. pec 11 stundam amsterdama. tur 8 stundas jagaida nakama lidmasina. un tad pec 2h

riga.. besis.. :/.. piedevam tas ir 24 nonstopa bezmiega stundas.. bez enegrijas dzeriena neiztikt, bet tas vispar rosina dirsanu! :D

BEefs

Link to comment
Share on other sites

ja jau piekjeeraaaties dirshanas teemai :

Diezgan stulbs staast kuraa esnjeemu mazu daliibu, bet nezinu kapec visiem tas likaas prikoliigi. Proti filmeet no kabiines augshas kaa cilveeks dirsh nu un tad panesaas lielaas diskusijas pa visaam kojaaam kaa kursh dirsu slauka , staavus vai seedus , nu un tur diezgan asas diskusijas panesaas kur kopmiitnes sadalijaas 2 frontees, tie kas dirsa seezhus tika deeveeti par perepljotnjikiem un staavoshie vienkaarshi par staarkjiem.

Link to comment
Share on other sites

aa jaa lol! 1. klasee 1x man uznaaca pljutka stundas laika, gaju dirst kadas 5 reizes iisaa laika periodaa! un ernests (tas kas tagad labakais tenisists lv :) ) man jautaja, ko tu tik daudz sadzeries ka jaiet churat vislaik? un tas bij atvieglojums, pateicoties vinja nezinjai neviens ta ari neuzzinaja ka es tur dirsu lol :)

Link to comment
Share on other sites

:D Es nomirshu shito lasot. Cepums autoram :DDD

Peintbolaa buus jaakaitina cilveeki.

"EU, ALI, REKUR VISTA NAAK!!11!!"

"*pagruuzhu biifu* ; *ar muti palaizhu purkshkji*"

"Eu, kerch, tev kads pimpis nav aizkjeries?"

es atvi4aju bij pa zemi :)

bljaa raudu aiz smiekliem :)

Link to comment
Share on other sites

jāpiebilst, ka man līdz kaut kādai 6-7 klasei īsti nebija skaidrība par vārdu "peža" un es domāju, ka tas ir dibens

---- Bleed te es smagi lociijos :superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol::DD

Cik pats es atceros es arii lidz kadai 6 klasei domaju, kad veceneem ir 3 riktigi caurumi :thumbsup:

Ja jau sakaat teemu par kluchu likshanu un tikt apkaunotam -

Man majas bija rmeonts, tjipa baigi celaam visu utt. Tika izlaustas vairakas sienas, respektiivi starp virtuvi un toaleti nebija nekas, tikai galds pa vidu. Nu a man kad dirst gribas tad ir psc, man vajag un viss. Es uz poda apseezhos skats baigi labais redzu ledusskapi, gazes pliiti. Sezhu smaids uz lupaas klucejaas baigi labi :thumbsup: Te peskhni blin ienak meistars ar puspabeigtu pusdienas shiivi (tjipa peec udens) Nu a es sezhu vinjam kaa uz paplaates un kluceju kaa mazais. Vot tad sprukt man nebija, kur, blin taads pazors bija, ienac veel vinja kolegis nolikt shiivi abi megina neskatiities, bet met aci uz mani. A es ta ka vista uz perekla seezhu :fsckinsad:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

mani favoriiti bija sharingan staast un mahmeda peedeejais! XD macho arii nebija slikts! :) ----> aizmirsu bencika pirmo staastu piemineet! :) mmm rofllisms

atcereejos veel 2 gadiijumus:

vopshem abos man bija kaadi 5-6 gadi

1. atceros, mums bija 2 sunji, kas biezhi piekaarniija pagalmu, kuraa ir forsha zaaliite! vienu dienu atbrauca braaleens no Riigas(man ar vinju vienmeer bija ljoti jautri) izdomaajaam speeleet regbiju, kaut gan tad veel nezinaaju kas tas ir! braaleens zaalee iekasija kaut kaadu liiniju, kurai it kaa jaapaarskrien paari! speeleejam ar taadu ljevo bumbu(rozaa, mazinja, neuzpumpeeta) es skraidu, censhos, bet braaleens divus gadus vecaaks daudz veiklaaks un aatraaks ( :( ), peekshnji kaut kaa lecot sanaak izsist vinjam bumbu no rokaam un taa apstaajas tieshi pirms novilktaas liinijas! tad es sanjeemu visus savus speekus, lai meegjinaatu guut savu pirmo punktu - ieskrienos un lecu uz bumbu, bet roka paarsliid miikstajai bumbai un iebrauc tieshi suudos! ( ^^ ) nelaima taada, ka es to nepamanu un saaaku berzeet sev pieri, braaleens gardi smejas!! es saku : "Velns, Ko tu smejies?" un vinjsh pasaka, ka man seja ar suudiem, paskatos uz roku, pielieku roku pierei un taa sakauneejos! :D

2. kaadu dienu ar "pacaniem"(cilveekiem, ar kuriem es tagad nebuutu ar mieru runaat) un savu maasiicu, leekaajam paari graavim! graavis liels, un taads pamatiigs celms blakus! stipri lecot atsperoties no celma knapi var paarlekt! no voooot staavam rindaa, skrien 1.;2.;3.... tad es - paarlecu :) laimiigs! atkal ejam lecam, 1.;2.;3.... tad es - atkal paarlecu, un tad treshaa reize, visi izlec es ieskrienos lecu - nee nelecu gan, pasliidu uz celma un iemaucos uudenii! psc iegrimstu pilniibaa - viss kjermenis zem uudens, izlienu slapjsh, visi smejas, es skalji raudu! :D tad maasiica, panjeema aizveda uz savaam maajaam, iedeva man savu bralju kuat kaadas dreebes(atceros viens dzhemperis ar M.Džordanu virsuu :khehehe: )un aizgaaju maajaas! maatei neko neteicu!(neatceros kapeec :D )

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

jāpiebilst, ka man līdz kaut kādai 6-7 klasei īsti nebija skaidrība par vārdu "peža" un es domāju, ka tas ir dibens

---- Bleed te es smagi lociijos :superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol::DD

Cik pats es atceros es arii lidz kadai 6 klasei domaju, kad veceneem ir 3 riktigi caurumi :thumbsup:

UUn es domāju, ka sievietes visas darbības pilda ar dirsas (Tikai un vienīgi) palīdzību (t.i.: ieņem bērnu, padirš, pačurā), a priekšā vienkārši āda, apmēram tāda pati, kā uz ciskas :)

Link to comment
Share on other sites

Bija otraa klasiite (uuja, ku sen) un es maaciijos Riigas 2. vsk. Gaaju pagarinaatas dienas grupinjaa, kur, briizhos, kad mees neskatiijaamies bojevikus (parasti Van Dammi utml.) uz VHS (jaa, muusu audzinaataja bija TIK kruta-jauna ljoti smuka studente, blondiine, kurai visi 12.klasu dzheki sita kanti)

Ehh, bet viņa bija stūlba, jo nezināja, ka kartupelis ir viengadīgs augs. Es vēl viņai to atgādināju, kad satiku 12. klasē. Tiesa gan, tad viņa izskatījās diezgan veca. Anyway, šeit arī apkaunojošs atgadījums - vienreiz kaut kur pirmajās klasītēs raustīju viņu aiz pleca, jo gribēju kaut ko svarīgu pateikt, bet norāvu pusi krūštura :( viņa izbesījās un teica:"Vai tev patiks, ka tevi tā raustīs?" un sāka mani grūstīt vai kkas tamlīdzīgs.

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...