Jump to content
GIGN Forum

Situaacija


Mmmm
 Share

Recommended Posts

Nevareju nepakomenteet Paina ideju par ti pedejo nakti :)

Pain veel ir taads siikums kad iereibushus pasazierus medz arii loti biezhi nepanemt :thumbsup: Lai pasliktinaatu veel tavu apkaunojosho situaciju varu pateikt, kad ja tevi nonemtu no reisa, jo tu butu bijis alkahola reibumaa, tevi aizvestu uz policijas iecirkni, kur tev vajadzetu izguleties. Protams es domaju, kad profesors arii paliktu. Respektiivi juus pazaudejat biletes, kuras jums pashiem japerk pa savu naudu. Es domaju, kad juus lidojaat ar lufthansu respektivi biletes cena 1 cilvekam vareja buut ap kadiem 1600 $ Tokyo-Frankfurt(vienam cilvekam un kur nu veel no frankfurtes lidz Latvijai)

Nu un vel pastav tada iespeja, kad tu vairaak netiec ielaists Japanaa :D Karoch tev noveicaas B) Karoch tu esi pirmais cilveks, kam ir shitada ideja ienakusi prataa vairakus desmitus tukstoshus km no majaam pielieties un riskeet palikt Japanaa :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

man kauns .... nu lab pastaastiisu tik skali nereecat!!!

zinat kur ventspilii ir taada struuklaka "Saules laivinas" ??

6. klasee kad ar klasi biju ekskursiijaa uz Ventspili piestaajam pie saules laivinaam es tur kaa duraks skraidiiju apkaart un gribeeju "nogriezt" stuuri :D bet malas ap striiklaku bija apmeeram taadas ---> ^ ne man pasliideeja kaaja!!!! es iepisos struuklakaa !!! biju slapjs kaa zurka un visi par mani reeca + vee suka soferis nelaida mani slapju autobusaa un lika man pilseetas viduu izgeerbties liidz trusiem !!! labi ka man citas dreebes bija liidzi :D !!!!

Link to comment
Share on other sites

Šie atgadījumi skaitās apkaunojoši? Ja nu vienīgi katram personīgu, jo es, piemēram, nesaredzu nekā apkaunojoša, ja es skaļi nopirstos, sēžot blakus savai meitenei, tieši pretēji, tas būtu uzjautrinoši un mēs kopā par to pasmietos. Pārlasot postus, iedomājoties šo situāciju vietā sevi, tik tiešām nesaredzu nekā apkaunojoša, bet nu tas laikam katram personīgi.

Apkaunojošākā situācija priekš manis? Grūti iedomāties situāciju, kurā mani uztrauktu citu cilvēku domas, jeb tas, ko viņi par mani domā vai padomās, bet nedaudz neērti es jutos tad, kad konkrēti apdirsos un ejot cauri pilsētai, no bikšu starām vēlās ārā sūdi, tādejādi piediršot lielu daļu no trotuāra, kā arī savas jaunās kurpes.

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

Apkaunojošākā situācija priekš manis? Grūti iedomāties situāciju, kurā mani uztrauktu citu cilvēku domas, jeb tas, ko viņi par mani domā vai padomās, bet nedaudz neērti es jutos tad, kad konkrēti apdirsos un ejot cauri pilsētai, no bikšu starām vēlās ārā sūdi, tādejādi piediršot lielu daļu no trotuāra, kā arī savas jaunās kurpes.

Ja nekļūdos bija rakstīts "meitenei, kura patīk, bet vēl nav tavējā". Heh.. nedaudz neērti - tu ietu pa ielu un no starām veltos ārā sūdi, nākamajā rīta avīzē būtu raksti "Kaku cilvēks iekaro Rīgu" un blakus tava foto, un, ejot pa ielu ar savu meiteni, uz tevi rādītu ar pirkstu un teiktu "Re - kaku cilvēks" (interesanti, ko tobrīd nodomātu tava meitene) - tas laikam arī būtu nedaudz neērti? :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Katram cilvekam shis sajutas ir individualas. Citam slapets pirdiens jau ir apkaunojoshi, bet cits jutas ta ka mazliet neerti, kad apdirsies iet pa ielu un sudi veljas pa bikshu staru laukaa.

Jaa, jaunaas kurpes gan ir zheel, tas gan.

Man viens pazinja 80. gados nopirka uz ielas no chigaaniem taadas baigi kuplaas kljoshenes. Ko tur daudz runaat - veikalos taadu nebija, taas vareeja dabut tikai pa bargu naudu no farcofshchikiem.

Prieks par pirkumu bija tik liels, ka iegaaja paargjeerbt bikses turpat kaadas maajas treptelpaa. Bikshu staras bija tik platas, ka ejot pa kaapneem lejaa, uzkaapa uz staras, paklupa un ripojot pa kaapneem izsita prieksheejo zobu un salauza roku. Bikses ari bija pagalam.

Link to comment
Share on other sites

Kadu dienu atbrauca mammas veca draudzene pie mums majaas un vina izdomaja iet vanna nomazgaties nu aizgaja ar.Ta ka man tualete un vannas istaba ir kopa es domaju aiziet pachurat, bet biju galigi aizmirsis ka tur ta vecene mazgajaas, un vina durvis nebija aizslegusi nu es ari attaisiju durvis un es redzu vinju kailu :D ,bet taads kauns bija ka es to nekad neaizmirsiisu :D

EDITED: Tad man bija kkur 8-9 gadi

Edited by Chester
Link to comment
Share on other sites

Kādu dienu mētāju mandarīnus pa istabu(prikola pēc,bija remonts mājās)Un ienāca mana māsica,viņa tā klusām nāca istabā un es viņai netīšām trāpiju pa degunu,un viņai protams asiņoja.Un tad mani Tētis nopēra :(B) Vēl ir bijuši daudzi atgadijumi bet es neatceros...

Link to comment
Share on other sites

:(B) Vēl ir bijuši daudzi atgadijumi bet es neatceros...

Ar kādu spēku tad tur bija jāmēt tas mandarīns, lai deguns sāktu asiņot :blink:

Bez tam, kā var "mētāt" mandarīnus pa istabu? Man tik prātā nāk, ka uz augšu pamest, bet tad sanāk praktiski nereāli trāpīt pa degunu tā, lai tas asiņotu. Vēl, protams, var mētāt pret sienu? nu bet cik apdāvinātam tad jābūt, lai blieztu mandarīnus pret sienu?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

kad man bija 8 gadi es isztabaa drochiju un ienaca mutere tad ieliku savu metamo biksees un no baileem pielaidu bikses :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D mutere prasija kas ir ? es neko nevareedams izdomaat pateicu ka man iekoda eerce uz metamaa :fsckinsad: :fsckinsad: :fsckinsad: :fsckinsad: :fsckinsad:

mutere nobijusies ievilka mani mashiinaa un aizveda pie arsta vina izskaidroja arstam manu probleemu bet es teicu ka esmu apisis arsts neticeeja un novilaka man bikses man tajaa laikaa veel bija saceelies no skaistaas medmaasas:D:D:D:D:D:D:D:D:D :superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...