Jump to content
GIGN Forum

Situaacija


Mmmm
 Share

Recommended Posts

Pirms kāda gada (netaceros neko pārāk apkaunojošu par bērnību :( ) bija pasākums pirtī, uz kurieni aizbraucu ar mašīnu. Iepatikās viena dāmīte, un jau no sākuma sapratu, ka viņai arī likos pievilcīgs (vismaz man tā šķita :) ). Tā "netīšām" apsēdos blakus un sākām runāties, dzert, tad vēl ar citiem cilvēkiem parunāju, sadzēru, beigās normāls kokteilis sanāca puncītī, arī zināms reibuma stāvoklis bija iestājies. Tad vārds pa vārdam ar to dāmīti, un izteicu viņai piedāvājumu : "Ejam ārā?"

Viņa piekrita, ok, izejam ārā, sākam bučoties, tad izsaku viņai piedāvājumu iet uz mašīnu, iemānu viņu pakaļējajā sēdeklī, sākam mīcītes (te nu sākās sliktākā daļa), mēģinu viņai novilkt bikses, un tad PROBLĒMA!!! Nevaru viņai tās bikses novilkt, mocos ša, mocos tā, nu nekā nesanāk :) Un jūtu, ka briest otra problēma, paliek slikti, jūtu, ka būs jāpūš. Nu ko, saku, lai viņa pagaida, fiksi aizskrienu uz krūmiem, pavemju, paņemu košļenes, eju atpakaļ uz mašīnu, bet galīgi vairs nav labsajūta, lai turpinātu iesākto, tad sāku ar viņu kaut ko ne pa tēmu runāties, līdz aizmigu :)

Sajūta vēl šodien, atceroties to notikumu, liekas apkaunojoša :)

EDIT: Un EDD: spļauj tik ārā :)

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:)

o, paldies, hyperboy, tu man atgādināji par vienu komisku gadījumu ar manu bijušo, to tad es kādā brīvāka brīdī izstāstīšu kopā ar to roku gadījumu :) lol, man tam vajag teju pusstundu, nu nevaru es īsi izteikties, ja ir iespēja gari rakstīt :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais, ko es atceros ir šis stāsts.

Kad biju maziņš, kopā ar vecmammu braucām uz baznīcu. Es biju svētku drēbēs(gāju procezijā).

Biju ilgi krājis naudu un gribēju nopirkt BMX. Kad tas bija darīt ar taxi veiksmīgi aizvedām mājās. Protams, uzreiz gribējās nozīmēties un es uzreiz uzsēdos un sāku braukāties.

Redzēju dažus džekus un sāku zīmēties. No sākuma uzkāpu uz aizmugurējām muciņām, viss cool. Tad izdomāju uzkāpt uz priekšējām. Uzkāpu un nevarēju pagriezt stūri, reāli nolikos. Nobrāzu elkoni, saplēsu savu uzvalku un noskrāpēju jauno riteni. Protams, džeki reāli rēca un man bija totāls kauns, vēl īpaši tāpēc, ka es ar viņiem īpaši nesatiku, ļoti bieži dirsāmies! :(

Link to comment
Share on other sites

:khehehe:

Gaidu nakamos stastus...

Vispar dikti reali butu paklausities shitos stastus vakara pie ugunskura eedot šašļiku un dzerot alinju :thumbsup:

man kkas lidziigs bija iegaajis praataa..

vajag taisiit jaunu topicu ..(dzives aizraujo6akie mirkli) vai kka ta.. :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

kad biju sīkāks (4 vai 5 gadi) mums pie mājām bija izrakta liela bedre ar dubļiem tur bija tāds taka tilts kur iet pāri visi gāja tad es gāju pāri un kā jau saprotams es iekritu iekša visi par mani rēca bet es raudāju :unsure:

Link to comment
Share on other sites

nu labi EDD, lai tev tiek.

Saaksim ar to, ka 89 gadaa mani nolaupiija citplaneetieshi, protams experementi utt, un saistiibaa ar to man ir radushaas zinaamas probleemas, kas buutiiba dziivi padara mazliet jautraaku. Nu luuk, ir taads joks, ka alkohola ietekmee man diez gan aatri smadzenees atsleedzas tada funkcija, kaa atminja. Man ir bijushi neskaitaami daudz vakari, kurus es vispaar neatceros (taa nav viena stunda, bet 5-6h), kaut gan nemaz nebiju "komaa" un liidz ar to ir piedziivotas ljoti daudz varbuut ne gluzhi apkaunojoshas situaacijas, bet drizaak smiekliigas un divdomiigas.

Bet saaksim ar beerniibaa pieredzeetajiem "lauzhnjiem".

Pirmais, kuru es atceros visspilgtaak, tika piedziivots beernudaarza. Klausiit aukliiti? nekad, tas tak bija prieksh miikstajiem. Ta nu mes, es un vel viens ciinjubiedris, bijaam noleemushi sastraadaat kaarteejaas palaidniibas, neatceros, kaa mees nonaacam tieshi pie shiis domas, bet domaaju, ka taa nebija pirmaa reize, kad mees izdomaajam noslicinaat kaut ko podaa. Taa nu mees atradaam kaut kaadus speelju kluciishu un ninju stilaa aizlaviijaamies liidz tualeteem, katrs ienjeemaam savu poziiciiju pie poda, sametaam iekshaa liidz panjemots kluciishus un uz 3,4 izpildijaam vinjiem naavessodu (noraavaam uudeni). Un ko tu domaa, tieshi tajaa briidi ieradaas aukliita ar jautaajumu: ko tad juus te darat? Laikam jau mees nebijam tik lieli ninjas, vai arii vinja bija lielaaka ninja par mums, bet katraa zinjaa shameeja bija pamaniijusi muusu prom laviishanos. Bet tomer kaut kaadas ninju iemanjas muusos bija saglabajushas, jo mees jau bijam paspeejushi noraut uudeni un nolaist vaaku, taa teik - hands clean :) Takaa mees droshi vareejam apgalvot, ka mees neko sliktu nedariijam, bet aukliites tajos laikos bija galiigi neuzticiigas un noleema paarbaudiit. Mees protams bijaam paarliecinaat par to, ka visi pieraadiijumi jau ir devushies celjaa pa kanalizaacijas trubu. Bet dziive viss ir savaadak, savos 4-5 gados nebijaam iedomajushies, ka koka kluchi nesliikst pat podaa, un tieshi taadus mees bijaa panjeemushi liidz, taa nu vinji tur glauni peldeeja aukliites acu priekshaa. Mees noteikti nebijam plaanojushi to taa - staaveet pie poda un aukliites uzraudziiba zvejot vinjus araa no turienes, un peec tam vel kaadu laicinju nacas atstaavet kaktaa ;)

Shis noteikti nav nekaada iipashi apkaunojoshaa situaacija, bet shii ir pirmaa, kuru atceros.

Vispaar man baigais slinkums kaut ko rakstiit shodien, bet nu labi, lai jau iet vel viena iz skolas gadiem.

Meegjinaashu to visu uzrakstiit peec principa - upal, prasnulsja, gips vai arii nee ;)

Gadi man toreiz bija kaut kadi 13-15, tikko ar draugiem bijaam uztaisiijushi jaunas kakjenes, kuras iemeigjinaajam pagalmaa shaujot pa zaldaatinjiem. Driiz vien skills jau bija paraak naveejosh prieksh zaldaatinjiem un noleemam pariet citaa liimenii, taaka savaa piemaajas baraa biju vecaakais un jau ar pieredzi vandaalismaa, tad tiku uzskatiits par bandas vadoni. Tad nu man radaas lieliska ideja, iet shaut pa laternaam, respektiivi, pa lampinjam ieksh taam. Ko nu tur taalu ies, ja te pat pie maajas ir laternas. Taa nu kjeeramies pirmajai, tuvaakajai klaat. Man bija taisniiiba, tas jau bija naakamais liimenis, jo tik viegli pa to lampinju, kura atradaas 6-8m augstumaa nebija traapiit, bet tas izdevaas, un ka juus domaaj kuram.....jums ir taisniiba, ne man. Un tieshi tajaa briidi uz taa celja, kur atradaas taas laternas, uzraadas kaads viirs ar velosipeedu. Nu ko jaabeeg? protams, ka jaabeeg, mees tur bijam triis, es un vel divi, un kaa juus domaajat uz kurieni tie divi njuubi aizskreeja? nu protams, ka uz maajam, es jau buudams chalis ar pieredzi aizskreeju uz tuvumaa esosho parku. Liels bija mans paarsteigums atgriezhoties maajaas, izradijas, ka tas vecis uz ritenja bija pagasta vecaakais un vinjsh taisnaa celjaa bija devies uz tuvumaa esosho daudziivoklju maaju (kur aizskreeja tie divi njuubi) un jautaajis, kur shet dziivojo zeens ar sarkanu dzhemperi, nez kuram bija tas sarkanais dzhemperis.....blja man. Taa nu mees tikaam piekjerti, tad par mums tika publiceets raksts ciema aviize, pareizaak sakot par mani, jo redz es biju bandas vadonis (nez tas bija tapeec, ka es biju vecaakais, vai arii taapec, ka pirms kaada laicinja tiku piekjerts sitot skolai logus araa, vai arii taapec, ka biju viens no lielakajiem bandiitiem ciemaa......nee diez vai taapec :) ) Katraa zinja viss beidzas ar to, ka mums naacas samaksaat par izsistajaam lampaa visas ielas garumaa, priecee vieniigais tas, ka es biju izsitis vismaz 10x vairaak spuldziishu, nekaa vispaar bija uz taas ielas. Tiem diviem maniem sabiedrotajiem gan nepaveicas, jo tas bija vinju pirmais megjinaajums. Aa, un vel tas man bija nez kursh bridinaajums un peec naakam man jau soliija nosaciito, un peec nosaciita vairs nav taalu mazgadiigo koloniijai. Peec shitaa gadijuma es teicu ar dievus "noziedziigajai pasaulei" ;)

ps. peec kaada laicinja uzrakstiishu arii kaadu atgadiijumu, kuraa ir iesaistiitas meitenes un alkohols....mani miljaakie staasti ;)

Link to comment
Share on other sites

ja par cs, tad nak atmina pirma reize kad aizgaju uz vietejo DP un brinijos cik stulba var but spele, kura nevar kontrolet to "cilvecinu, kuram ir melnas stripas augsa un apaksa", tb spectatoros esot :)

protams, ka maniem "pro" ciinjubiedriem, kuri taja laika jau maceja iepirkties BEZ PELES :o tas likas ahuuna smiekligi

Link to comment
Share on other sites

Atgadījums karstā, vasras dienā.

Ir karsts, ejam uz jūrju un vējš ir tizls - KRASTA, kas nozīmē, ka ūdens ir auksts. bet man viss ir vienlaga..Tā nu mēs - es un daži mani draugi - aizejam uz jūru, nometam dvieļus un ejam palūkot, kāds ir ūdens. Un protams tas ir auksts, bet gaiss ir tik karsts un ir tāda sajūta, ka kādi augstāki spēki tevi spiež pie zemes. Tad nu es saku:"man vienalga, man ir karsti, un es gribu peldēt!" atkāpjos pārus soļus, ieskrienos, esmu ieskrējis 3., 4., soļus jūrā (cik lieliska sajūta), lecu, esmu ūdenī (jūtos vēl foršāk), jūtu kā seja apsalst (Mm..atvēsinoši) un jūtu asas sāpes kājās(bļa! vairs nemaz nav forši)..Piecelos, bļauju, lamājos, skrienu ārā, paklūpu aiz akmens (Nu bļaģ..), nokrītu vēlreiz, atskan liels "BĻĀĢ!" atkal apsaldēju seju (Jē-e ^^ )..pēc pāris sekundēm esmu ārā no ūdens. Biju tik nikns, jo, pirmkārt, es nezibaudīju peldēšanu kā iepriekš biju domājis, otrkārt divreiz atsitu kājas pret akmeni un , treškārt, mani draugi par mani rēca! Nu bāc, varbūt tas izskatījās smieklīgi, bet man sāpējā! Vēlāk protams arī smējos, bet tomēr..

Link to comment
Share on other sites

Ir karsts, ejam uz jūrju un vējš ir tizls - KRASTA, kas nozīmē, ka ūdens ir auksts. bet man viss ir vienlaga..Tā nu mēs - es un daži mani draugi - aizejam uz jūru, nometam dvieļus un ejam palūkot, kāds ir ūdens. Un protams tas ir auksts, bet gaiss ir tik karsts un ir tāda sajūta, ka kādi augstāki spēki tevi spiež pie zemes. Tad nu es saku:"man vienalga, man ir karsti, un es gribu peldēt!" atkāpjos pārus soļus, ieskrienos, esmu ieskrējis 3., 4., soļus jūrā (cik lieliska sajūta), lecu, esmu ūdenī (jūtos vēl foršāk), jūtu kā seja apsalst (Mm..atvēsinoši) un jūtu asas sāpes kājās(bļa! vairs nemaz nav forši)..Piecelos, bļauju, lamājos, skrienu ārā, paklūpu aiz akmens (Nu bļaģ..), nokrītu vēlreiz, atskan liels "BĻĀĢ!" atkal apsaldēju seju (Jē-e ^^ )..pēc pāris sekundēm esmu ārā no ūdens. Biju tik nikns, jo, pirmkārt, es nezibaudīju peldēšanu kā iepriekš biju domājis, otrkārt divreiz atsitu kājas pret akmeni un , treškārt, mani draugi par mani rēca! Nu bāc, varbūt tas izskatījās smieklīgi, bet man sāpējā! Vēlāk protams arī smējos, bet tomēr..

Nezinu kas tur pazemojosh tas laikam vairak sapigi ;DD

Link to comment
Share on other sites

Par riteņiem...

Vienreiz ar kko izdomājām sacensties. Aj, visu garo nestāstīsu, bet tikai beigas, kurās bij tādas ka pie finiša izskrēja man tieši priekšā kaķis, bremzējot pārbrāucu pāri kaķim un pārlidoju pāri stūrei atdauzot olas. :( Cik man zināms kaķis palika bez astes.

Link to comment
Share on other sites

Vienreiz ar kko izdomājām sacensties. Aj, visu garo nestāstīsu, bet tikai beigas, kurās bij tādas ka pie finiša izskrēja man tieši priekšā kaķis, bremzējot pārbrāucu pāri kaķim un pārlidoju pāri stūrei atdauzot olas. :( Cik man zināms kaķis palika bez astes.

Sarunāsim te nepostot debīlus gadijumus, kur nav nekā apkaunojoša, smieklīga. Man vairāk žēl paliek kaķa nekā tavas olas. :ermm:

ja pa tevi smejas tu kaifo?

Tavu ''apkaunojošo'' gadijumu nekādā veidā nenosauksi par apkaunojošu.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

:unsure:

:mIm:

Sarunāts.

babaac : Ok. Here'y go ! - Šodien uzvilku zeķi uz otru pusi, psc cik apkaunojoši bija, kad pagāju garām savam kaķim ar nepareizi uzvilktu zeķi, un tikai pēc tam to pamaniju. PIZĢETS, LOLROFLIS, ne ?

Got my point ?

Ontopicz0r : Lai arī uy'a stāsti nebija tik īpaši pašā būtībā, toties stāstijums bija ļoti, ļoti interesants. Bija foršs. ^_^

edit @ edd : speakin' 'bout yourself nigueeh ?

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

tu reaali es idiots, vai tikai teelo? pasaki, kur manos staastos bija kaut kaads taads sviests? tev nebuutu apkaunojoshi ja tev seja ar suudiem un par tevi reec? ^^ nu labi sry tev varbuut apkaunojums ir tas, ka tu seedi stuurii onanee un to kaads pamana :o Is it so?

EDIT - EDD'am taisniiba! minority ej parunaa ar savu suni un liecies mieraa! =]

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

Njā vēl tagad ļoti labi atceros....

Skolā vienai meitenei kura man ļoti patik bija dz.diena.... Bet mums klasē bija tāda tradīcija kam dzimšanas diena to tipa ceļ uz rokām... tad es "leilais varonis" izdomājus ka šoreiz viņu celšu es.... paņemu viņu uz rokām un kad sāku cēl - nopirdos(sākumā 1doma bija vai manas biges ir sausas) :D skaņa nebij no tām klusākajām un smaka arī bij laba XD ... pēc viņas dz. dienas kādu 1mēnesi iespējams pat ilgāk ar viņu nerunāju :( ... bet tgd es esu laimīgs un par šo gadījumu varu tikai pasmieties jo ar šo meiteni jau esu kopā apmēram pusgadu...

ps. atvainojs laikam par mega kļudām latviešu valodā bet jau ilgi nēsu gulējis un kā vienmēr nedaudz iedzēris

aj labi iešu čučēt

edit: ups :| nav jēgas iet :( pēc 30 min uz darbu ehh

Edited by HmBg^
Link to comment
Share on other sites

Man ir kaudzeem staastu kuri jaastaasta verbaali ne rakstiski, jo svariigi ir kaa to pasaka , nevis kas tur noticis :) .

Vakar sajutos ritiigi neeerti, pie draudzenes peec kaartiiga sporta (sporta laikaa ' ieradaas cieminji) draudzenes vecmaaminja iedomaajaas paluureet kas notiek miiljaas un kaartiigaaas mazmeitinjas iztabaa un vinjas dailei paveeraas skats ar uz griidas izmeetaataam dreebeem un PAR LAIMI piesegtus divus sportistus gultaa, teelojot atluuzushus. Peectam bij diezgan interesanti runaaties ar vecmaaminju :)

aa tiko atcereejos ar manu vecmaaminju :) .

Nekaa dizha jau nebija, savaa iztaba notika sports un blakus iztabaa mazaa maasa ar vecmammu televizoru skatiijaas un es tik dzirdu vecmama saka mazai maasinjai "Ui pa telivizoru nekaa laba neraada, aaatri ejam paeest ( tipa uz maajas otru galu ). Tas bij reaali reeciigi :)

Edited by Orc
Link to comment
Share on other sites

Atcerējos kādu sev mazlietiņ apkaunojošu stāstu.

Pēc divpadsmitās klases braucu uz Japānu - tur notika Pasaules olimpiāde matemātikā. Lieki piebilst, ka viss tur pavadāmais laiks nebija viena vienīga uzdevumu risināšana - ieradāmies mēs tur piektdienā, sestdienā bija atklāšana, svētdienā un pirmdienā uzdevumu risināšana un pēc tam brīvais laiks.

Ko gan varētu darīt 18 gadus vecs jaunietis Japānā brīvajā laikā? Protams, ka kost. Tā nu pirmdienas vakarā pēc uzdevumu risināšanas pievērsos šai visai interesantajai nodarbei. Man pievienojās divi biedri no Latvijas, kam arī šīs izklaides nebija svešas, pārējie trīs atrada sev citas, ne tik interesantas, nodarbes. Jāsaka uzreiz, ka es savu "pienākumu" pret alkoholu kā vienmēr uztvēru visnotaļ nopietni - daudz nopietnāk par saviem cīņas biedriem.

Tā nu mēs pa dienām staigājām ar savu kuratoru pa Tokiju, bet vakaros es nodevos daudz interesantākai nodarbei. Katru rītu piecēlos paģirains, katru vakaru ārstējos.

Jāsaka, ka šīs pāris dienas mazliet ietekmēja miegā pavadīto laiku. Tā kā izklaides bija daudz maz saplānotas, tad celšanās laiks nebija atkarīgs no manis. Tā nu gulēt pārāk daudz nesanāca.

Pienāca pēdējā diena, kas bija jāpavada Tokijā. Man bija plāns - pēc noslēguma ceremonijas kost līdz pašam rītam, aizbraukt līdz lidostai, iekāpt lidmašīnā un atlūzt. Šis plāns man ienāca prātā, jo negribējās kārtējo reizi izbaudīt padsmit stundu lidojumu.

Pēc noslēguma ceremonijas, protams, atsāku savu mīļāko nodarbi. Lieki piebilst, ka par tādām lietām kā čemodāna krāmēšana nevarēja būt ne runas - man bija jādara svarīgākas lietas. Tā nu tusējos ar saviem jaunatrastajiem draugiem no dažādām pasaules malām. Nākamais, ko atceros, ir rīts - es stāvu atbalstījies pret sienu. Profesors izmisīgi kārto manu čemodānu. Mēs jau esam nokavējuši autobusu, kas aizvestu mūs uz lidostu laicīgi. Skrienam uz nākamo. Profesors nes manu čemodānu (kuram vēl čemodānu ir kārtojis un nesis profesors?). Iekāpjam tajā. Es apsēžos viens. Sāku mazliet apskaidroties un saprotu situācijas nopietnību. Šķiet, ka lidmašīnu nokavēt nevaram, bet var arī gadīties, ka tomēr nokavējam. Es jūtos sūdīgi - manis dēļ 7 cilvēki var nokavēt lidmašīnu.

Jāsaka, ka uz lidmašīnu paspējām. Daļu no plāna izpildīju - aizmigu, bet nenogulēju visu ceļu.

Stāsts no mana istabas biedra puses

Džeks mierīgi guļ, kad pēkšņi tiek atvērtas durvus. Tajās parādās pāris puiši, kas kaut ko nes. Izrādās, ka nesamais esmu es. Es tieku iemests gultā. Mans stāvoklis ir aprakstāms vienā vārdā - koma. Istabas biedrs apskatās pulkstenī - ir 4:45. Jāceļās pēc 15 minūtēm.

Kad bijām aizlidojuši uz Dāniju (Tokija - Frankfurte - Kopenhāgena - Rīga), bija kārtējā apkaunojošā situācija - profesors sāka runāt ar mums par to, kas būtu jādara, lai kaut kas tāds vairs neatkārtotos nākamajos gados. Tajā brīdī jutos vienkārši nožēlojami.

Vēl fakts, ko ir vērts piebilst - aizejot nākamajā rudenī uz universitāti, uzzināju, ka vienu priekšmetu man pasniegs tieši šis profesors. Šis fakts mani pārāk neiepriecināja, jo man vēl joprojām no viņa bija kauns.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...