Jump to content
GIGN Forum

jonass

Mirstīgais
 • Content Count

  855
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About jonass

 • Rank
  Īpašs trīcpirkstis
 • Birthday 11/12/1991

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

2764 profile views
 1. Šodien iegādājos portatīvo datoru, kuram standartā jau ir ieinstalēts Linpux Linux! Ok. Ieslēdzu datoru un pamazām meklēju kādu manuāli kā to Linpus Linux var dabūt pie dzīvības utt, bet nekā - ir tikai disks ar programmatūru i vso, nekāda manuāļa par šo tēmu. Kā man viņu izdzēst ārā ielikt iekšā windowsu?
 2. jonass

  Programmēšana

  a uz 4 par velti nevar?
 3. jonass

  Programmēšana

  Kāds var kautko tādu izpildīt? Nu kautvai pirmos 6. 1. Sastādīt programmu 5 matemātisko darbību (saskaitīšana, atņemšana, reizināšana, dalīšana, kāpināšana) prasmes pārbaudei. Programmai jāizpilda sekojoši nosacījumi: 1) Programma pieprasa rēķināšanas apjomu (piem. līdz 20 vai 100 vai citu), 2) Pieprasa grūtības pakāpi (piem. rēķināt tikai saskaitīšanu un atņemšanu, vai arī klāt reizināšanu vai arī dalīšanu vai arī kāpināšanu), 3) Ņemt vērā sekojošus apstākļus: nedrīkst piedāvāt atņemt no mazāka lielāku skaitli, nedrīkst piedāvāt dalīt skaitli ar skaitli, ja dalījums nav vesels skaitlis, kā arī nepiedāvā dalīšanu skaitli pašu ar sevi un ar 1, kā arī 0, 4) Skaitļus aprēķiniem ģenerē programma kā gadījumskaitļus, ieteicams to organizēt ar funkcijas palīdzību, 5) Nodrošina nekorektu datu ievades pārbaudi, t.n. ja pieprasītā skaitļa vietā ieraksta tekstu vai ko citu, tad par to informē lietotāju un pieprasa ievadīt atkārtoti, 6) Skaita pareizās un nepareizās atbildes un beigās par to paziņo, kā arī dod vērtējumu (Jums vajag izdomāt vērtēšanas sistēmu un realizēt to programmā), 7) Rēķināmo piemēru skaitu var pieprasīt programmas sākumā vai arī viena piemēra beigās programma piedāvā turpināt uzdevumu risināšanu nospiežot kādu taustiņu, piem. ?Y? vai ?y?, ja nospiež kādu citu ? programma beidz darbu, 8) Visas notiekošās darbības, jāreģistrē tā saucamajā LOG failā, piem. failā ?darb-log.txt?, 9) Programmai jābūt ?optimizētai? ? t.n., ka viendabīgu darbību izpildei, pēc vajadzības, jāraksta apakšprogrammas ? funkcijas vai procedūras. Programmā nedrīkstētu atkārtoties līdzīgi programmas bloki vairākas reizes, 10) Pēc iespējas izvairīties no LABEL lietošanas, 11) Pārdomāt - vai dažādu mainīgo nosaukumiem nebūtu lietderīgāk izmantot masīva elementus, 12) Pārējos elementus programmā lietot pēc vajadzības, tas attiecas t.sk. arī uz vizuālo noformējumu (darbs ar grafiskajiem operatoriem), citas programmas papildus iespējas, 13) Radošais uzdevums: izdomāt un realizēt programmā funkcionalitāti vai vairākas funkcionalitātes, kas augstāk nav aprakstītas.
 4. Kad sākās un kad pie velna beigsies Hamaleonu rotaļas?
 5. jonass

  Sūdīgais Laiks

  eju uz sporta zāli, parasti skraidot, trenējoties, visas huiņas aizmirstas
 6. jonass

  Nba Spēle

  http://atdhe.net/5550/watch-boston-celtics...eland-cavaliers atdhe.net vispār baigi laba lapa, khl spēles arī rāda.
 7. ja ārā auksts tad abas kabatās, ja nē, tad tikai 1.
 8. jonass

  Jupis

  viņa mamma droši vien ir viņa tēva māsa.
 9. jonass

  Spēles

  Tākā rīt ir skolotāju diena, tad manai klasei vajag kautko izdomāt kā nodarbināt skoltoājus, varbūt kāds zin kādas spēles vai vispār kautko interesantu un ne pārāk pazemojošu?
 10. jonass

  Lockerz.com

  [email protected] tāpat spams tikai uz to pastu nāk, nekam citam nav derīgs.
 11. Vai kвds kurр labi pвrzin vвcu valodu, varзtu iztulkot man рos 2 dzejoпus? Man uzdeva mвjasdarbu uzrakstоt dzejoli, bet nu es neesmu tik gudrs vвcu valodв un vзl sыdоgвks dzejnieks, tвpзc atradu internetв kautko, bet nu pilnоbв jau nesaprotu, kas tur ir rakstоts. Ferien, Freizeit, Erholung, auch genieЯen kцnnen, ohne Hetze und Druck. Ferien verfliegen schnell. Nur grenzenlse Langeweile lдsst sie ewig dauern. un forрais googles tulkojums.. Brоvdienas Izklaides, atpыtas, var izmantot, bez uzbudinвjums un spiedienu. Brоvdienas iztvaikot вtri. Tikai grenzenlse Garlaicоba Tie varзtu veikt uz visiem laikiem.
 12. jonass

  Bolt

  visiem jau sen zināms ka Bolts ēd vecmammas zapti un tāpēc ātri skrien, lol.
 13. jonass

  Erepublik

  welness 100 skill 4, cik maksāsi?
×
×
 • Create New...