Jump to content
GIGN Forum

eziic

Game Admin
 • Content Count

  2359
 • Joined

 • Days Won

  12

eziic last won the day on July 9 2017

eziic had the most liked content!

Community Reputation

48 Excellent

4 Followers

About eziic

 • Rank
  Čīteris

Profile Information

 • Location
  Mežs
 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

8047 profile views
 1. eziic

  KAS NOTIEK AR GIGN ?

  Kas tad tā par nostaļģiju, šī ir nostaļģija - Edit* Tom uzvarēja, classic gabals.
 2. Nu lūk tā, toties čīteris tikmēr benčiku ar nazi sagrieza. Dzīve ir netaisna. Ir plānā vēl kaut kad uzšaut? Man baigā iedvesma stīmu pakurbulēt aukstajos ziemas vakaros, bet serverī tuksnesis.
 3. Apskaužu bildi. Vienītī ir OK, bet šādi sēdēts uj cik sen nav.
 4. Un vispār paķēru nostaļģiju, paskatīju vecajā jūtūbkanālā nažu video, rekur viens - Tad vēl tur tāds 'nakts gignā' mētājas - Vienvārdsakot - jāuzgriež. Veco laiku vārdā.
 5. eziic

  Nakts Riita Spams

  What. Es tālajā 2009. gadā iesāku ķert Jupi. Labāk būtu ēdis.
 6. Izturīgākie vēl krušī - Paldies par vakaru, tiekamies oktobrī!
 7. lolwat, uzraksti man skype nākamreiz Goodij, reti te iegriežos, bet 1.6 uzšaut ar vecajiem bukiem būtu vairāk kā ieinteresēts.
 8. Paziņa 'saslima' ar CS:GO, bet nokavēja pēdējo steam atlaidi un iekšējais letiņu žīds neļauj maksāt stīmam 11 einārus. Labprāt iepirktu giftu par lētākām naudām, piedāvājumi tepat vai PM. Jau iepriekš paldies!
 9. Mazliet biju pazudis no civilizācijas. Jā, kartiņām nav prioritāšu, visām būtu jābūt godīgām, t.i., visi izdalot uz kopējo spēļu skaitu tiek paspēlēt gan pirmie, gan pēdējie aptuveni vienādu skaitu. Un vajag obligāti tabulas - tādā formā kā iepriekš norādīju.
 10. Zorg - piemēram atnāk 2 spēlētāji, tātad tiek izmantotas tikai pirmās 2 kartiņas. Tas, kurš izvelk 1. kartiņu 1. spēli spēlē pirmais, 2. un 3. otrais, 4. un 5. atkal pirmais un pēdējo otrais (skat. 1. kartiņas 2. līniju horizontāli). Otrs attiecīgi otrais, pirmais, pirmais, otrais, otrais, pirmais (tā pati līnija, tikai 2. kartiņā). b0r1ng - kaut kas uz to pusi, bet pagaidām ar IF'iem nekas prātīgs nav izdevies, jo priekš manas saprašanas variabļu ir pārāk daudz.
 11. Ideja sekojoša - iedomāsimies, ka ir 6 cilvēki, kuri kopīgi mēdz iet spēlēt boulingu (vertikāli - spēlētāju skaits). Katru reizi tiek izspēlētas 6 spēles (horizontāli attiecīgi spēļu skaits). Princips sekojošs - katrs spēlētājs izvelk vienu kartiņu, kura nosaka secību kādā viņš šīs 6 spēles spēlēs. Spēlētāji var atnākt arī mazāk par 6, piemēram - 3, tad attiecīgi izmanto tikai pirmās 3 kartiņas. Piemērs - Atnākuši 4 spēlētāji, tu izvelc kartiņu nr.3, tātad 1. un 2. spēli metīsi pirmais, 3. otrais, 4. ceturtais, 5. un 6. attiecīgi trešais. Ko man vajag - izveidot šādas tabulas ar ~100 cilvēki
 12. Dyversant tev par šito ievilktu ar slapju zivi pa muguru.
×
×
 • Create New...