Jump to content
GIGN Forum

HyperBoy

Game Admin
 • Posts

  1855
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  53

Everything posted by HyperBoy

 1. dienaszagļa bērni zog dienaszaglim dienu
 2. HyperBoy

  Gifi

  Te nu ir. Jācer, ka tagad nepazudīs.
 3. HyperBoy

  Gifi

  Oho, macho atgriezies!
 4. Dzeršana īsti neskaitās kā spēle
 5. Džeki, milzīgs paldies par visu info. Ir pierakstīts turpmākajam dzīves gājumam. Paņēmu vienu sezonu lietotu komplektu (kāts + spole + pāris gumijas zivtiņas) no foruma biedra. Nezinu jau cik vispār tas brīvais laiks būs tam priekam Nav tā, ka nekad nebūtu copējis, pēdējo līdaku izvilku, gadus 15 vai vairāk atpakaļ, ar tēva makšķeri tāpēc gribēju noskaidrot, kas ir jauns un tā. Kur Rīgas apkārtnē, Kurzemes virzienā, ir normālākas līdaku vietas, makšķerēšanai no krasta?
 6. karoč, esmu pusceļā uz līdakām, nopirku pīto auklu un roterus no kātiem nekāda sajēga, bija viens inčīgs ar divām dažādām spicītēm dažādu smagumu ēsmām. cik saprotu, garums 2,40 būtu tīri universāli? ir zināma kāda laba spole ko ieteikt uz ~ € 30,00 trīcošām rokām gaidu maiju, nereāli gribas kādu līdaku izvilkt
 7. Ir te kāds, kam patīk līdakas ar spiningu ķert? Varbūt ir kādi labi kāti, spoles ko var ieteikt iesākumam? Ne no dārgā gala, nezinu cik nopietni to taisos darīt
 8. Kad pamodos, teicu to pašu
 9. Dafak. Atvēru gign forumu un atcerējos ko pa nakti sapņoju. Traffics nopirka lapu no Worma, ieviesa jaunas vēsmas un lapai radās otra dzīvība. Traffic - esmu pareģis, Tu zini kas tagad jādara!
 10. FUCK JĀ NAUDA BEZ MAKSAS AAAAAAAAAAAAAAA
 11. HyperBoy

  iphone

  Nu bet kas tad bija problēmas risinājums?
 12. Ak Tu tas esi!!! Spotifajā ir Nav Centrs un Pilnmēness. Trūkst Pūķis un Koncertieraksts. Koncertieraksts ir te http://hospitaluiela.bandcamp.com/ Ja nu kas, uzjautā https://www.facebook.com/AnsamblisManta šai lapai. Edgars Šubrovskis ir abu grupu līderis.
 13. Šā gada labākais raksts http://www.delfi.lv/news/national/criminal/neizdevies-sekss-pie-lielveikala-virietis-ar-krukiem-nonak-psihiatriskaja-slimnica-sieviete-izdemole-izolatoru.d?id=47836713
 14. Nu jums ar problēmas. Atrod babuli kam ir īpašums, appreci un miers
 15. Pa reizēm paspēlēju
 16. HyperBoy

  Eu bet..

  Un tas pats apkritis, saved savu profilu kārtībā!!
 17. http://imgur.com/AXsQPyQ nais
 18. Tas ir ta motion sickness, vari pamainīt kaut kādus blur settingus. kaut ko ar FOV pakruķī. DayZ bija uz ARMA3 bāzes?
 19. HyperBoy

  Paldies!

  Tu esi reāli foršs pediņš, amniiij! Lai ballīte!
 20. Domāts ir, ka iedodu savu mašīnu, kas reģistrēta Latvijā uz mana vārda, izmantot citam cilvēkam ārzemēs.
 21. Kādam ir bijusi pieredze ar sveša auto izmantošanu ārzemēs (Lietuva, Polija, Vācija)? Vai vajag kādas pilnvaras, vai vietējiem mentiem diezgan pofig? Kaut ko čekoju netā, ka poļi mēdzot piekasīties, bet tur pietiekot ar roku rakstītu pilnvaru (lol).
×
×
 • Create New...