Jump to content
GIGN Forum

Situaacija


Mmmm
 Share

Recommended Posts

es ne par sevi bet par vienu meiteni no mūsu skolas pazstamu man!

vobshim aktu zālē direktorei kautkāda runa, un tai meteinei draudzene visu laiku piesējās un tad bija tāds klusums un vinja iebļāvās uz savu draudzeni "aizveries vecā maita" un direktore domāja kas tas ir uz vinju tad izgāja un uzrakstīja protokolu :/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SITUĀCIJA ARĪ NAV PAR MANI, BET PAR KĀDU MEITENI NO MANAS KLASES. LAIKAM CETURTAJĀ KLASĒ MUMS BIJA JĀPARĀDA SPORTA VINGROJUMS, TĀTAD VISA KLASE STĀVĒJA UN SKATIJĀS, A TĀ MEITENE PILDA VINGROJUMU 1..2...3 1..2.. UN NOPIRŽĀS :D
Link to comment
Share on other sites

muuzhiigi atcereshos to ka mana teatra studijas smukuliite celjot kajas augsheja shpagata tadu zobu norava ka es, kam vinja bija jatur wnk palaidu valjaaa :) wnk biju ta nosmejies ka vinja saka raudat.. bet nu bija to4 kaa komedija....

labi atminja paliek visadi gajieni paali ka teiksim tas ka skolas salidojuma balle apkjeru ~60 gadiigo matenes u4eni un iedevu snjabi - nu davaj ejam kkur?? :)

psc kad dzeki stastija gribejas zeme ieliiist.. joprojam nesveicinos ar vinju :)

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

;)

karoche pirms daudziem daudziem gadiem 3ijata sedejam 5cos no rita pie daugavas uz tas betona slipas malas kaut kur ikskile.

Mes bija 3. es, mans draugs (sikais pimpis) un meitene, kas man loti patika. bija jau 5ci no rita. visa nakts kaut ko nobazarejam, bet man baigi gribejas dirst. un tad es staveju pie pasas slipuma malas pie udens un...

... un mans suka draugs mani bisku pagruda - es loti nobijos un nopirdos. omg.. manas beloved meitenees klatbutne... mes vairs nekad nerunajam. stulbais urlonins.. :/

Beefs

nu gan. vajag meitenes pieradināt pie pirdieniem :) Nevarētu teikt, ka es vislaik piržu, bet kad sanāk, tad nejūtos neērti, jo pirst ir forši :)

Link to comment
Share on other sites

LOL, atcerējos vienu.. 8.klase, disene, nodejoju visu dišu ar viņu kopā, beigās arī skūpsts, pagāja 6diena un 7diena.. 1dien skolā prasīšu draudzību biju izdomājis, uzprasiju arī un kad viņa pateica tipa, ka jā, es viņai viegli 2x uzsitu pa plecu un aizskrēju laimīgs. tāds tizlenis.

Link to comment
Share on other sites

Shogad kautkad ziemaa mani "draugi" bija izdomaajushi kaadu izjokot, taakaa es kautkaa piedzeeros pirmais un taa pamatiigi veelpietam tad shie sajauca spaanju mushinjas ar 2L Walteru, es kaa pilniigaa pipelee gandriiz visu iztriecu un peectam visaam veceneem nenormaali koljijos un tad tjipa visi gaaja uz kafejniicu un es veelaak atvilkos (cits staasts), kr4 esot iegaajis kafenee un nereaali saacis lupiit uz baarmenes kruutiim, nu taa riktiigi, skarbi un tad uz kaadaam 20min aizgaajis uz toleti (laigan neko taadu neatceros), nu kr4 tas vareetu buut apkaunojoshi diezgan.

Link to comment
Share on other sites

Esi domājis par to, ka šeit apgrozās arī tauta, kas ir vecāka par taviem 14 gadiem un zin šo to par lietām, tapēc varu pateikt tikai to, ka "spāņu mušiņa" darbojas tikai uz meitenēm/sievietēm

Ar to gribēju pateikt to, ka lai Tu beidz dirst.

Link to comment
Share on other sites

Tas viss ir tikai jauki, bet es tev saku - uz vīriešu dzimumu neiedarbojas "Spāņu mušiņa", tākā vainu sāc apdomāt vai drauKi tev nedirš, vai varbūt tu nēsi real muzšina ! :thumbsup:

ā un runājot par tām mušiņām vienreiz pirtī salējām visiem šmpjiem viņu klāt & efekts - dažas meitenes prasīja: "Kapēc tas šampis tā dīvaini garšo , tākā pēc skujām" , a viens kēkss atteica "Tā tā jaunā garša" + uz visām viņa neiedarbojas, teiksim tā, ka pat ļoti retai meitenei tur bija kāds efekts, kautgan saliets tika diezgan lielos daudzumos tas šits.

Link to comment
Share on other sites

Un anyway, kāpēc tu pālī vienkārši nevarētu koļīties klāt vecenēm??? To tak lielākā daļa džeku dara tāpat arī bez "spāņu mušiņām" (kuras mēs tā starp citu vienreiz tizlai klases biedrenei iebarojām ^_^ )

Link to comment
Share on other sites

Bij gadijums kad futenes mačos pamatīgi pa olām atrāvos no vārtsarga (netrāpija pa bumbu bet pa bumbām).

Gribēju notēlot, ka nekas traks, ka tipa nesāp bet no sāpēm bilnīgi izrubijos un atjēdzos tikai laukuma malā, un no tribīnēm nacā visādas dzēlīgas piezīmes par manu traumēto mantību!

Link to comment
Share on other sites

  • Braucot ar riteni garām smukām meičām nolūza stūre (Bļe) un es nolikos..
  • Pie ezera lecot no laipas pazaudēju peldenes, tur bij daudzi cilvēki, bet neviena pazīstama. Pēc ilgiem meklējumiem smagi nopūtos un gāju ārā no ūdens.. o.O
  • Taspats kas macho. Divreiz.
  • Nu.. Piedzēros, iepazinos ar meiteni, bet TAS bij iegrimis dziļā ziemas miegā.. :fsckinsad:

Pārējais tiks atklāts tikai vecumdienās. Shie vēl tikai ziediņi :)

Link to comment
Share on other sites

bļa bet labs peace of shit par ko padomāt...

ā...atcerējos - skolā (kāda 4 klase) bij kautkāds domraksts jāraksta un es uzrakstiju, ka mana dzīve ir kā pusapgrauzts siers <_<

6tajā klasē smagi piekāvu vienu džeku pa ko es sāku raudāt, jo jutos vainīgs...

ar džekiem piedzērāmies un pirtī mērijāmies ar metamajiem, bet tas nav tik traki...

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

[Nu.. Piedzēros, iepazinos ar meiteni, bet TAS bij iegrimis dziļā ziemas miegā.. :fsckinsad:

same. diezgan debīla sajūta :fsckinsad:

manējais pēdējā laika nedarbs: skolas izbraucienā uz Daugavpili (omg nevienā veikalā latviski nesaprot) pielējos tā no sirds un atpkaļceļā un mājām nogāju 2stāvu busa 1ajā stāva, kur sēž učenes un direne, sāku brutāli viņām bliezt virsū pravas par to, cik sūdīgi viņas māca un vada skolu, izmantojot nesakarīgus teikumus un normālu latviešu matu. kad dusma nogāja, sāku piepisties šoferim, lai iedod pastūrēt un sastāstīju, ka bērnībā vienmēr esmu gribējis būt autobusa šoferis. džeks maita neiedeva paspaidīt pedāļus un es vēlāk atgriezos sēdeklī un visu novēmu (hell yeah!)

gandrīz izmeta no šūles un skolā esmu pazīstams kā pro alkāns. es reizēm naktīs raudu. :baby:

Link to comment
Share on other sites

:fsckinsad:

manējais pēdējā laika nedarbs: skolas izbraucienā uz Daugavpili (omg nevienā veikalā latviski nesaprot) pielējos tā no sirds un atpkaļceļā un mājām nogāju 2stāvu busa 1ajā stāva, kur sēž učenes un direne, sāku brutāli viņām bliezt virsū pravas par to, cik sūdīgi viņas māca un vada skolu, izmantojot nesakarīgus teikumus un normālu latviešu matu. kad dusma nogāja, sāku piepisties šoferim, lai iedod pastūrēt un sastāstīju, ka bērnībā vienmēr esmu gribējis būt autobusa šoferis. džeks maita neiedeva paspaidīt pedāļus un es vēlāk atgriezos sēdeklī un visu novēmu (hell yeah!)

gandrīz izmeta no šūles un skolā esmu pazīstams kā pro alkāns. es reizēm naktīs raudu. :baby:

Bļā šis ir mans favorīts :D

Link to comment
Share on other sites

blja atcerejos ka bernudarza ar bij visadi prikoli!

tjipa nez, bij kadi 5/6 gadi! tjipa ar vienu chomu no grupinjas vakaraa (nebeernudaarzaa) meetajam aaraa akmenjus, tjipa tur gaisa, taluma, kursh augstak, talak utt! vislaik metajam un sakam, skaties, skaties! es kr4 panjemu vienu tad nu ahuna normali lielu akmeni prieksh 5 gadiiga, es tjipa saku "skaties" un metu gaisaa ar abam rokam, nekas labs nesanaca, uzlidoja kadus 2.5m un es jau redzeju, vnk lido vinjam tieshi pa seju, a geks (bots) neko nerubij, skataas prieciigi reekdams uz to akmeni kaa vinsh lido vinjam sejaa un vnk, babaac! konkreti pa visu vaigu taadu lielu reetu novilka, geks vnk skreja majas, pat isit paraudat nevareja laikam aiz sapem! es blja ta samizos, domaju pipec man ir, senchi vinja mani nogalinas! majas miizu iet, tad nu kaut ka aizgaja, bet nu ka es gaidiju bernudarza dienu, visi skatisies ka uz killeri! bet ta sanak bija 5diena un vinsh nakamaja diena zvanija pie durvim un sauca ara, izgajam pametaat kauchuku! ta tikai kadas 2 dienas visi bernudarza skatijas shkjibi! bet nu taa sajuuta kad vinsh vilkas majas asinjainu seju, nu es vnk hujeju!

Vel bernudarza apkaunojoshi ari bij, ar kadi 5 gadi hz, spelejam futeni, un vnk viens lolis man tjipa speciali aiz nehujdelatj iedeva ar celi olaas, vnk tadas sapes, laukuma viduu tur bimbadams vartijos kadas 10 min un visas chikses to redzeja :/ bet es nakamajaa diena vinjam naatri sejaa iebazu un viss nokartojaas

Link to comment
Share on other sites

da nekas iipash,bet tas notika sameeraa nesen,tapeec arii ir taa palicis veel atminjaa.tipa ieprieksheejaa naktii bija taa pasmagi nolijis,un es ar savu maaminju braukaaju apkaart (pagaidenes) izdomaaju aizbraukt uz kartinga trasi un taa kaartiigi paziimeeties(liikumaa freezees,paar pa 6 štukaam,un tml)tipa saaku braukt un pirmajaa liikumaa sasliideeja(kaa jau teicu ieprieksh bija taa pasmagi nolijis tapeec nebija diži nozuvis)un tur vel bija taadi suuda akmentinji,stuuri griez liidz galam,bet 0 emocijas un uzsliideeja uz gravas.ble tas viss tik aatri notikaas,un mashiinu gandriiz uz jumta nolikt sanaaca.tipa uzbraucu,kautkaadaa veidaa nobraucu un tad kaadas 10 min vnk seedeeju mashiinaa un domaaju ko maaminja teiks.saduushojos un braucu atpakalj,un jaa-maaminja jau raada :lohs: ,bet nekas traks arii nebija,salauzu prieksheejo atsiteejstienu(hvz kaa vinju sauc-tipa tas suuds kas neljauj motoram celties augshaa) un prieksheejo amortizatoru izsitu.bet kauns bij pa visu giimi :D taa izgaazos

Link to comment
Share on other sites

Karoch man bija gadi 4 laikam... Aiz kuuts notika meloracijas darbi un Belarus-80 suuds raka un meta piekabee :) Cilveku, bija daudz tjipa taaja diena visi mesloja laukus. Es blin gudrs budams gribeju palidzeet :violent: Panemu lielo laapstu (2x garaka nekaa es) Un lidu taajaa suudu chupaa kopa ar laapstu. Viss jau butu labi, ja tie suudi nebuutu bijushi miiksti un taa laapsta tiks smaga, es nedaudz neizrekinaju suudu bliivumu un savas masas+lapstas masa zemes pievilkshanaas speeku. Tapeec notika, tas ko es neparedzeeju - saaku palenaam grimt suudos, varda tieshakaajaa nozimee :khehehe: Cik atceros netiku tik taalu, kad suudi saka jau mutee smelties, jo operativi nostradaaja man vecmaamina :thumbsup: Nu bet savu dzeku priekshaa es biju apkaunots, shamejie ar krutajiem 3riteniem maitas aizbrauca uz dikiti asarus kert, kameer es pie akas sudus skaloju nost no savaas miesas :faaak:

Tagad tas man liekas smiekligi, bet taja bridi tas man apkaunoja loti, nu blin savu chomu(tik pat vecu) priekshaa shidaa izgazties un suudos izvartities....

Link to comment
Share on other sites

vo benārs man palīdzēja atcerēties notikumu dēļ kura slēpos pļavā visu dienu..

malkas ščūnis un klēts, pa vidu guba, man kādi 6-8 gadi. spički pie rokas :khehehe: , pieščīlu vienreiz, ar kāju nodzēsu, pieščīlu otru reizi, ar kāju nodzēsu, kakraz sagribējās pačurāt, un savā smadzenē izdomāju, aizdedzināšu un nodzēsīšu apčurājot. kamēr izvilku savu krāniņu liesma bija jau aizzagusies pietiekoši tālu, lai ar vienu rāvienu to visu apdzēstu.. vecmamma ieraudzija kuūpam gubu, ķērās pie spaiņa, pasauca māsu un pa abām skraidija ar spaiņiem un dzēs, es pa to laiku jau pļavā slēpos. kauns bija liels, jo uz manis, kad es parrados mājās neviens nebļāva, nesita un nekādi citādi neaizskāra, bet tajā brīdi es gribēju, lai labāk man kārtīgi sadod pa ausi.

tagad protams pa to smiekli nāk!

Link to comment
Share on other sites

:) Cilveku, bija daudz tjipa taaja diena visi mesloja laukus. Es blin gudrs budams gribeju palidzeet :violent: Panemu lielo laapstu (2x garaka nekaa es) Un lidu taajaa suudu chupaa kopa ar laapstu. Viss jau butu labi, ja tie suudi nebuutu bijushi miiksti un taa laapsta tiks smaga, es nedaudz neizrekinaju suudu bliivumu un savas masas+lapstas masa zemes pievilkshanaas speeku. Tapeec notika, tas ko es neparedzeeju - saaku palenaam grimt suudos, varda tieshakaajaa nozimee :khehehe: Cik atceros netiku tik taalu, kad suudi saka jau mutee smelties, jo operativi nostradaaja man vecmaamina :thumbsup: Nu bet savu dzeku priekshaa es biju apkaunots, shamejie ar krutajiem 3riteniem maitas aizbrauca uz dikiti asarus kert, kameer es pie akas sudus skaloju nost no savaas miesas :faaak:

Tagad tas man liekas smiekligi, bet taja bridi tas man apkaunoja loti, nu blin savu chomu(tik pat vecu) priekshaa shidaa izgazties un suudos izvartities....

ben4ik loooooool :) lol nu es nez kas shito vareetu paarspeet

Link to comment
Share on other sites

ā, vot atcerējos.

Kad man bija kādi 5-7 gadi, pa TV rādīja seriālu "Komisārs Reksis", un kā jau katrs sīcis tajā laikā, biju Rekša fans. Un tad seriālā notika šausminošs - Rekša saimnieks vienā sērijā nomira( :o ) un pēc tam es kādu pusstundu toletē raudāju. Raudāju arī tad, kad nomira Dinabots no Beast Wars, kas man liekas vēl debīlāk.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...