Jump to content
GIGN Forum

flashback

Moderators
 • Posts

  2480
 • Joined

 • Last visited

About flashback

 • Birthday 12/14/1909

Profile Information

 • Location
  Rīga
 • Interests
  Be the nr1
 • Gender
  Male

flashback's Achievements

Čīteris

Čīteris (15/23)

0

Reputation

 1. flashback

  Paraadnieki

  Ok, mēģināšu sazīmēt viņu rokā.
 2. flashback

  Paraadnieki

  Ok, bet kā tagad ir - ja es sodu esmu nomaksājis - tas tiesu izpildītājs joprojām man var piesieties? Jo tīri teorētiski es viņa vēstuli pastā esmu izņēmis pāris dienas pēc soda nomaksas (lai arī viņa atnāca uz turieni pirms nomaksas). Vai arī tas neko nemaina? Un sodu es samaksāju jau pasen, pirms 4 mēnešiem - vai jau nebija laiks viņam dot kādu ziņu par sevi? Kaut vai kontus nobloķēt, lai es zinu, ka viņš vēl interesējas par mani? Un jā, sods bija 20 Ls + tam izpildītājam kādi 20Ls vēl klāt, precīzi neatceros, bet nu uzrēķināts tur bija pamatīgi, tāpēc arī negribējās vērt maciņu vaļā par vienu atgādinājuma vēstulīti.
 3. flashback

  Paraadnieki

  Viena lieta - parādu piedzinējiem neko nevajag maksāt, kad viņi prasa, jo viņiem maksā firma, kas piedzen naudu, līdz ar to tie rēķini, ko viņi piestāda par saviem izdevumiem ir principā paredzēti dibena noslaucīšanai. Firmai, kurai esi parādā gan labāk naudiņu ieskaitīt, lai nomierinās. Pats pagājšgad pārgāju no Bites uz LMT un aizmirsu nomaksāt pēdējo rēķinu, kurš bija jau izmests ārā, tāpēc arī nezināju cik man jāmaksā, bet arī īpaši neiespringu uz to visu, līdz man draugos uzrakstīja tante, kurai profilā pie interesēm norādīts "Money money money", ka es esmu parādā Bitei 11.xx Ls un viņas parādu kantorītim 12Ls par parādu piedziņu un lai es iedodot savu kontaktinfo, lai varot sazināties ar mani. Bitei naudu pārskaitīju, tantei aizrakstīju, ka viss ok un nobloķēju iespēju nepazīstamiem cilvēkiem ar mani sazināties- kopš tās reizes nekādu problēmu nav bijis un parādu piedzinēji var iet sēņot ar saviem rēķiniem. Taču viens jautājums mani satrauc gan. Vasarā noķēru sodu par čurāšanu parkā (nu principā nemaz nepačurāju, kad vilku ārā činčiku, uzreiz dabūju flashlightu sejā un uzaicinājumu aprunāties). Tā nu mēs tur sēdējām, kamēr inspektors rakstīja protokolu un teica, ka būs brīdinājums, jo principā nekādu sodu man nav un vispār esmu pūkains un rozā. Tas mani, protams, apmierināja, jo negribēju tur strīdēties ar viņiem (galu galā es tā arī nebiju paspējis pačurāt un man nenormāli vajadzēja) līdz brīdim, kad saņēmu vēstuli par neierašanos uz lietas izskatīšano un ar to saistīto 20 Ls sodu (menti mani piepisa - izrādās tur stūrītī bija rakstīts, ka manu gadījumu vēl tikai izskatīs un man tur jāierodas, bet es jau protams protokolu nelasīju, too cool for that). Izdomāju, ka nu i nahuj to sodu un liku mīksto. Tad man atnāca paziņojums par ierakstītu vēstuli no mentūras - domāju, ka kārtējais atgādinājums un nomaksāju sodu. Vēlāk aizgāju pēc tās vēstules - a tur izrādās tiesu izpildītājs man atsūtījis uzaicinājumu pārskaitīt sodu uz viņa kontu un vēl viņam klāt ~25Ls pusdienām. Protams, ka es viņam neko neesmu maksājis. Bet šajā brīdī man vairs nav skaidrs kādas ir viņa pilnvaras? Vai viņš tagad likumiski var piedzīt no manis savu kabatas naudu, ja es esmu jau sodu nomaksājis? Galu galā tiesu izpildītājs laikam tomēr nav defaultais piedziņas kantoris, līdz ar to negribas vienā dienā uzrauties uz tiesas pavēsti vai kādu citu nopietnu dokumentu ar jau uzkrātiem procentiem.
 4. flashback

  Zakuska Pie Alus

  Alu parasti nedzeru, bet this is what you need
 5. ko tu man vari pārmest, es knapi atceros, ka es vispār te kaut ko rakstīju
 6. flashback

  Bille 1. Daļa

  Mhm, man arī līdzīgi. Man šķiet, ka sāku lasīt, jo kaut kāds grāmatas fragments bija literatūras grāmatā un man iepatikās. Izlasīju visas 3 daļas un patika, lai arī neesmu diez ko liels grāmatu fans.
 7. Man personīgi baigi piedūra teiciens - "Cilvēki kas baidās kļūdīties, visbiežāk neko nesasniedz un neiemācās, jo neko nedara". Bet notiekti ziņošu 3 nedēļas jau pagājušas, bet kur gan palicis Canons ar saviem nopelnītajiem ļimoniem?
 8. flashback

  Aptauja

  Viktors izklausās asāks - tāds kā macho aprakstā (tikai bez vampīra plašķa, drīzāk melnā ādas jakā un melnās džinsās), tikai manā fantāzijā vēl viņš jebkurā brīdī var izvilkt nazi un 56 reizes sadurt tevi un tad ar ļaunu smīnu pašapmierināts soļot tālāk savās gaitās. A Igors savukārt ir tāds padumjš, plikpaurains un visdrīzāk paresns (diezgan omulīgs) onkulis. Nav izslēgts, ka viņš arī var izvilkt nazi un tevi sadurt, bet nu daudz reālistiskāk - viņš varētu izvilkt mazu, oranžu ķirbi no kabatas, pasniegt to tev kā dāvanu un stulbi smaidīt (lol, es pats nevaru pamatot, kāpēc ķirbi, bet man vnk tā liekas). līdz ar to - Viktors, definitely.
 9. es neeeeeeeeenormāli gribu uz šito pasākumu, žēl ka biļetes tik dārgas ja nu dabūšu haļavnās, tad noteikti aizbraukšu, bet tā vispār man nav 30 lieku latu
 10. es piss. čali, es negribu tevi apvainot, bet laikam citu veidu kā pateikt, ka tu esi stulbs, nav.
 11. flashback

  Comebacks

  Jā, ka neatnāk atpakaļ tas viss dzīvē, ne?
 12. flashback

  Comebacks

  TĀS BILDES IR TIK LIELISKAS Te arī oriģināla fotosesija
 13. flashback

  Velesanas

  es arī katru dienu arvien vairāk apsveru domu pēc 2 gadiem un diploma iegūšanas pazust prom no šejienes. ja vēl tad kaut kas te būs palicis pāri.
×
×
 • Create New...