Jump to content
GIGN Forum

EDD

Admin
 • Posts

  2380
 • Joined

 • Last visited

About EDD

 • Birthday 01/16/1988

Profile Information

 • Location
  Protoss Homeland of Aiur
 • Gender
  Male

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.EDD.com
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

9252 profile views

EDD's Achievements

Čīteris

Čīteris (15/23)

6

Reputation

 1. karoče Ziediņš, pidiņš, kaut kur noziedēja, izskatās, ka ar mani nemīsies pats normāli darbā aizkavējos, tagad izbraucu no mājām. ~80km cauri Bauskai - vajadzētu galā būt ap 22iem. tikai davai PZL kāds atsūta man instrukciju, kā atrast burziņa vietu, braucot caur Bausku - sms 29140308 vai meilā elapins iekš gmail vai tepat forumā PM.
 2. sveiciens fuj1. žēl, ka netiks redzēts, bet kā tik tikko pēc abu kāju salaušanas atguvies cīņu biedrs, vēlu jamam drīzu atlabšanu.
 3. Ok, Ziediņ, tieši cerēju, ka vēl kāds atradīsies, tik man pasūdīgs mountainbaiks (vismaz šaurās riepas, bet tomēr), tā kā nekāds ātrais nebūšu - ap 30 km/h. toties vismaz camelbacks būs uz muguras. bReeTz, tā nu sagadās, ka esmu gan pārliecināts veģetārietis, gan nelietoju grādīgos, pie tam pats vedīšu paiku gan sev, gan, cerams, arī citiem, bet tas mani neapturēja bencikam uzreiz aizripināt tos LVL5, tiklīdz kā izlasīju threadu. ja brauc, tad solidāri piedalies kopējā katlā, punkts. un bencika attieksme ar naudas nevākšanu uz vietas ir 100% pareiza, un to zinās jebkurš, kuram jelkad nācies līdzīgi burziņus rīkot. Ali, ceru, ka būsi, un mūziku liksi, jo esi viens no retajiem, kuri šajā ziņā nepievils
 4. paldies bencik par organizēšanu! braukšu ar velo piektdien vakarpusē no Rīgas, un telti/guļammaisu nevilkšu to gabalu līdzi, tāpēc pretendēju uz pakaļējo sēdekli kādā mašīnā.
 5. EDD

  Man Ir Jauns Elks

  man gan nešķiet, ka tas būtu trollisms, lai gan pirms 2 nedēļām, kad skatījos to lapu, sīkāk nepapētīju.
 6. EDD

  Lūgums

  Neņem vērā tos tirliņus, bet dod vienu konkrētu, pamatotu iemeslu, kāpēc tu vēlies, lai serveri tiek izņemti no saraksta. Patlaban tu esi norādījis iemeslu: "viņus ielika komūns". A kāpēc tas ir slikti, ka tavi serveri ir publiskā sarakstā, pat ja tas nebiji tu, kas tos tur ielika? Tas taču piesaista vairāk spēlētājus - un vai tad jūs tieši to nevēlaties?
 7. Ali deva ziņu, ka viņš piektdien visticamāk nebrauks - laikam sestdien. Tagad ir viens ārkārtīgi svarīgs jautājums - vai kāds jau tagad var pateikt, ka sestdien no rīta brauc uz Rīgu/būs spējīgs mani aizvest līdz Talsiem?
 8. +1. Ja kāds var savākt mani (OK, un mani un r&r) piektdien pēcpusdienā no Rīgas, neaizmigšanu pie stūres garantējam un, pats par sevi saprotams, ar uzviju nokompensēsim savu daļu benzīna.
 9. vairākus gadus, heh, viņš taču tepat '09 vēl bija šķiet, pirms gada ap šo laiku viņš nebija Latvijā, bet vispār jā, es viņam tieši taisījos uzdzindzināt
 10. runājot par paiku, es sev ņemu dārzeņus, augļus u.tml., so if anybody else is into that nasty shit, piesakieties tagad, iepirkšu pavairāk, un norēķināsimies uz vietas. Ja neviens nepieteiksies, tad pērku tikai sev un otrā dienā varēsiet siekaloties par labu ābolu vai gurķi uz pohām
 11. Bencik, dzeramnauda, kas mazāka par 10% no sākotnējās summas, var tikt uztverta par apvainojumu, vismaz saskaņā ar sabiedrībā vispārpieņemtajām publiskās apkalpojošās sfēras atlīdzināšanas normām! Tātad, ja par 3 Ls pamatsummu pārskaitīji Ls 3,03, tad tagad tu esi Kristai parādā vēl vismaz 27 santīmus, tas ir, ja viņa vēl PAPILDUS negrib no tevis kādu sāpju naudu par morālo kaitējumu. Un Krista, tā kā, ņemot vērā, ka jums ar benciku šajā jautājumā bija mutiska vienošanās, iesaku Tev vēl papildus piemērot viņam likumiskos soda procentus 0.5% dienā, saskaņā ar Civillikuma ceturtās daļas septīto apakšnodaļu.
 12. Ali, tā kā man tas pats variants, sestdien pa dienu jābūt atpakaļ, tad, ja tu brauc pats, piesakos ar tevi turp-atpakaļ, līdzīgi kā '09 Ieskaitīju kristai 2 ls. Tā kā vēl viens uz-vietas-maksātājs varēs turpat arī man atdot (Registretais/kāds cits?). tests netiek?
 13. EDD

  Epilācija

  Runājot par skūšanu, atceros, ka sen atpakaļ skatījos dokumentālo raidījumu par negadījumiem ar cilvēku ģenitālijām, ar kuriem ārstiem nācies saskarties, un jau pašā sākumā kāds ķirurgs teica aptuveni: "90% of all genitalia-related accidents can be summed up with the patient telling us "I just wanted to shave down there!""
 14. Misis vēlas uzlikt tetovējumu, diezgan palielu. Vai kāds zinātājs PZLZPZLZLZLZ!!!1!!11!one!11eleventy-one!1!!sin(π/2) var ieteikt pazīstamu, labu mākslinieku Rīgā vai Rīgas apkaimē (vislabāk - kura darbi būtu apskatāmi www)? Jau iepriekš no sirds pateicos.
×
×
 • Create New...