Jump to content
GIGN Forum

Mahmeds

Moderators
 • Posts

  1389
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Mahmeds

 1. Gign nomira manā dvēselē, kad Dr Pain pazuda no apvāršņa. Bet 4eal, nevar cerēt, ka līdz pensijas vecumam varēsim šo bodīti reanimēt.
 2. P.S. 1) Rembo un Boringa postus var izlaist. 2) Minds, kreker cepums Tev. 3) Beef Tu esi slinks. 4) Meliem īsas kājas.
 3. Nu vai, tad tiešām pesnionāram ar būs jameklē instalācija...
 4. Mahmeds

  Suit Up.

  Oi bla, toč. Albertz iet atpūsties, topiku rokam ciet.
 5. Mahmeds

  Suit Up.

  Shari nemīz kastē. Ir normāli drēbnieki, ne padomju paliekas. Uzšūdināju sev labu uzvalku aptuveni pa 500 eur. Tikai nevajag skriet pie pirmā ko uzmet google, bet gan nopratināt tautu par īstajiem meistariem.
 6. Beef lol. Tev tas ričāgs iet uz elektromotoru vai Tu katru dienu intensīvi uzņem atpakaļ visas kalorijas ko nodedzini ? ps Un par tēmu. Riteņbraucējas, kuru ritenis ir aprīkots ar groziņu priekšā, nav noregulēts vellis priekš cilvēka parametriem un pašas ir ierērpušās pupmainos svārkos un gumijniekos ir sevišķi bīstama kategorija.
 7. Mahmeds

  SR ir trollis?

  Man atkal pa vējam.. Pietiks !
 8. Man alus negaršo. Man stāv uz brūnajiem tikai.
 9. Mahmeds

  Nakts Riita Spams

  maddn, aizsūti pretī un pajautā varbūt vajag noskaidrot arī tualetes papīra maigumu biroja darbiniekiem uz pecpuses vismaz 30 variantus Nu izliekas vnk pēc nabaga studentu izmantošanu.
 10. Mahmeds

  SR ir trollis?

  Sokolovs savā autorraidījumā teic, ka kulakā sišana ir atbalstāma lieta
 11. Mahmeds

  SR ir trollis?

  4eal ! Sanāktu baigi labi. Kādreiz tā bija SR beibe, Vaņka nocēla SR viņu, bet Tu varētu nocelt Vaņkam un, tad atkal Tev SR. Un, tad nesaprotamā veidā uzrastos Beef ar Baibu no sex chata un piedāvātu swingu. So romantic
 12. Mahmeds

  SR ir trollis?

  Paklau SR, bet Tu gan īpaši nebremzē ne !? 26 gados jau paspēt 2x aprecēties...
 13. Mahmeds

  SR ir trollis?

  Man gribas redzēt, kas tas par čali ir. Sarosās gign hakeri !
 14. http://en.wikipedia.org/wiki/Fellatio Netēlo jau nu tagad pilnīgi stulbu !
 15. Tev pat nav nojausmas cik krievi ir debīli. Tpc sargā savu fake sievu. SR Tev ir problēmas ar sarkasma uztveri ne!? Es to novēroju ne jau 1x.
 16. 1) Sākums ir jameklē pašā Putinā noteikti. Viņš ir tāds cilvēks, kas grib palikt arī vēsturē ar kaut ko. Jo visi pārējie ir paveikuši kaut ko dižu +/-. Izņemot Medvedevu, bet viņš bija Mr. P padauza. 2) Ja skatamies uz nedaudz praktiskajiem viedokļiem Krim naš sindroms nav tik vienozīmīgs. 90% slāvu tur nemaz nav bijuši un nemaz arī nezin, kas tā par bedri ir. 3) Izejot no 2.p šis manevrs tika veikts, lai radītu konflikta eskalāciju, jo Krievija un Mr.P nevēlas, ka robežu tuvumā būtu vēl viena NATO valsts no, kuras potenciāli var tik uzsākti uzbrukumu. Baltijas valstu robežas ir niecīgas salīdzinot ar Ukrainas robežām. 4) Realitāte ir tāda, ka Eiropas savienība reali nevēlas karu ar Krieviju, jo tas diemžēl notiktu tiešā tuvumā. Tēvocis Sems gan labprāt uzkarotu, jo karš ir bizness un bizness nozīmē naudu. Un līdz ar to pēc veiktajiem aptuvenajiem aprēķiniem ASV šāda mēroga karā spētu aptuveni uz pusi savu triljona parādu padzēst. 5) Baltijai nekas nedraud. Nahren krieviem te līst. Viņi vnk turpinās tādā pat garā teorizēt ar savu propogandu, jo pamuļķu te netrūkst, kas tajā klausās. 6) Atomic bombs ? Seriosly !? Pat Putins nav tik debīls un saprot, ka tas ir karš uz nekurieni. 7) Parasto karu Krievija nevar uzvarēt. Tas būtu kā 1vs5 pie Kabatas 3 naktī. Krieviem ir lieliska aizsardzības sistēma, bet ļoti vāja uzbrukumu daļa. Un sabiedroto militāro valstu krieviem ar nav nopietnu. Ķīna pirms gada pasūtīja dirst, jo šī valsts lieliski saprot, ka jebkuras sankcijas pret šo valsti pārvērtīsies ekonomiskā krahā. Jo ekonomiskā sistēma Ķīnā ir tikai no virspuses spēcīga.
 17. Aiztaisi muti mudak. Viņš tak neko nav parakstījis. Cilvēks grib saprast, kas un kā. Cumshot tā ir lēta pvn krāpšanas shēma. Varēji viņam pajautāt kāpēc pats negrib būt Tavā vietā. Tpc, ka sūdi būs. Metiens jau tur ir garantēts pašos pamatos. Vēl pēc jaunajiem noteikumiem finālā atbildēsi ar savu mantu.
 18. Mahmeds

  Nakts Riita Spams

  Venedims. Nevaru vien beigt smaidīt par lielisko Kri izvēli
 19. Redzēju macho šovasar vecrīgā pie "egles", stalkoja kaut kādu dāmīti. Vismaz dzīvs ir.
 20. Saziedojat man arī 300k es braukšu Dāvim līdzi. Būšu pateicīgs un vairāk mani jūs neredzēsiet.
 21. 1) Par mēģinājumu rādīt vardarbību, kas nav pieņemama gign komūnai Koridoram warns. 2) Par to, ka tas nekas nav jauns un sadisma alkstošas personas to atradīs, ja gribēs, topiks tiek slēgts.
 22. Diezvai Beefam 2001 bija bērnība Sen jau drošvien bija zaudējis nevainību un weekendos apreibinājas ar 1.5l Bear beer vai pustopu Merkuriņu.
 23. Jēzus no Nacaretes. Kontorist dēļ tādiem kā tu mūsu valsts arī iet uz pakaļu. Tev vajadzētu izraut olas līdz ar saknēm, lai netaisi dublikātus apkārt. Ja valsts vīri nemainīsies, tad sabiedrība arī nemainīsies. Ja nemainīsies sabiedrība, tad nemainīsies arī nekad valsts. Kupi, prodaj. Izdrāzt un uzmest. Un tad visi čīkst, skatāties paši uz sevi vispirms.
×
×
 • Create New...