Jump to content
GIGN Forum

Ziediņš

Game Admin
 • Posts

  1464
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  45

Everything posted by Ziediņš

 1. Teica čalis, kuram lielākā daļa no nicka ir "onanē". EJ DROČĪT TĀLĀK.
 2. Gribu tik pateikt to, ka macho ir pilnīgi iedomīgs krāns. Ieraudzīju viņa feisu LinkedInā, nodomāju - svoj pacan, jāuzaicina. Redzēju, ka šis mani ir ielūrējis, bet tā arī nav apstiprinājis. Laikam apvainojies par to, ka bērnībā es viņam vairākkārt galvu CSā izšāvu.
 3. Tu šo sešu gadu laikā pat neesi izaudzējis olas, lai varētu kā vecis uzņemties atbildību par to, ka Tu mūs visus pameti. Zini ar ko sekta atšķiras no reliģijas? Ar to, ka sektai ir garīgais līderis, kurš ir dzīvs. Brīdī, kad Tu izvēlējies atteikties no savas virtuālās dzīvības, gigns no sektas pārtapa par reliģiju, bet reliģija sūkā.
 4. Ielogojos, lai reportētu, ka kaut kāds pidars uzdodas par macho.
 5. Vai Tavs otrais teikums ir mājiens man, ka jau jūties izslāpis?
 6. Ja tur piedalītos Alise, es varētu tirgot tīru ūdeni (baigākā vērtība) pret anālo seksu.
 7. Ziediņš

  s3

  Par ekrāniem runājot - cik būtiska ir atšķirība starp oriģinālo un ebayā nopērkamo ķīnas aftermarketu? Cenas atšķirība paliela, bet vai ir vērts? Telefons HTC Desire 500.
 8. pārāk karsti, passāts sadeg neparasti
 9. Ziediņš

  RIP Superrembo

  http://www.delfi.lv/news/national/politics/rezeknes-tragediju-izraisijusais-virs-atstajis-pirmsnaves-vestuli-vesta-raidijums.d?id=44393357 Rēzekne izsaka visu.
 10. Viņš nedzīvo Rēzeknē.
 11. Ohohoho, melnstrādniekiem anglijā algas nocirpa? Ko tik ģešovu planšeti? Pērc 3 iphone 5s, ar teipu salīmē no aizmugures - būs kā nākas.
 12. Bez panikas! Esmu dzīvs! Tas viss brīnums atrodas ~50metru attālumā no manām mājām. Nebūtu šodien aizkavējies darbā - visticamāk šobrīd dzertu bezmaksas aliņu no maksimas plauktiem...
 13. Jūs visi, ieskaitot OP, te troļļojat, ja?
 14. Toms man skypē rakstot tekstus nobeidz ar (minets)
 15. Šodien spontāni satikti Odiņš & Afrolīme. Publisks fuj deadalive par zilumu sūkšanu Gejiskākais izgājiens kādu vien pēdējā laikā nācies dzirdēt. Par to medaļa!
 16. A Tu marš sakārtot savu bikini zonu.
 17. Boring, es to nebiju domājis nopietni It kā Tu nebūtu manus postus agrāk lasījis.
 18. Attach, ar permamarķieri uzliec punktu uz ekrāna !
 19. Par win8 taisnība - nevajag. Win7 maksimums. Domāju, ka pat vecais labais XP būtu saprotamāks. Par pašu lapsi - nevajag nekādus price-performance jaudas parametrus. Vajag tādu, kurš vilks browseri, skype, video playeri, un pats svarīgākais - nesalūzīs. Attiecīgi tomēr vajag jaunu - ar garantiju. Surr, nav nekas atbilstošs cenā 150-200Ls ? Es saprotu, ka Tev tas ir profesionālais kretīnisms, taču šoreiz tiešām nav svarīgi izspiest visu iespējamo par to cenu. Paldies par komentāriem, gaidu vēl
 20. Mana krustmāte (nedaudz virs 60 vecumā) meklē portatīvo datoru. Paredzēts rēķinu maksāšanai, ziņu lasīšanai, e-pastu rakstīšanai, filmu lūrēšanai. Budžets 150-200ls (drīzāk uz zemo galu). Obligāti jauns, ar garantiju. Gaidu ieteikumus. Jau avansā paldies.
 21. Kā pierādīsi, ka nebija ieslēguši bākugunis ?
×
×
 • Create New...