Jump to content
GIGN Forum

Traffic

Mirstīgais
 • Posts

  3764
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Everything posted by Traffic

 1. Traffic

  Nakts Riita Spams

  Šis ir nesen kā beidzot salabots. Ja vien video kvalitāti vēl uzlabotu... Jo tur 1080p strīmi izskatās tā pat vai pat sliktāk kā twitchā 720p.
 2. Traffic

  Nakts Riita Spams

  Latvieši diemžēl vairāk pa YT dzīvojās. Vai arī es nezinu tādus palielākus twitchā.
 3. Traffic

  Lan party games

  Man patīk Dead By Daylight. 1v4 spēle, kurā ir 1 killers un 4 survivori. Ja esat tieši 5, tad varat custom game taisīt un likt game settingus kādus gribat, bet ja mazāk kā 5, tad spēlēt kopā kā survivori publiskā mačā.
 4. Traffic

  Ps 1

  Šitais tak visiem bija atkodēts un pats varēja spēles diskos rakstīt.
 5. Discords nebūtu slikta doma. Gign serveris - tas būtu tā, ka BlueHole/PUBG teams/whatever piešķir pieeju vienam no viņu serveriem, kuru vari administrēt. Serveris parādītos custom game serveru sarakstā. No LV pagaidām laikam tikai pubg.lv tāds ir, uz kura notiek turnīri.
 6. SR netika banots? Būtu baigi kruti, ja gigns tiktu pie PUBG servera, bet to vairs laikam nav tiek vienkārši realizēt kā sākotnēji.
 7. Imo reddits arī pie vainas. Jautājumi, diskusijas - visam būs vairāk, plašāki posti, atbildes.
 8. Tom., huļi tavi posti pazuduši?
 9. Rakstīju uz mans.lattelecom support formu. Pateica tā, ka par cik ar kabeli viss iet ok, tad no viņu puses viss ir OK. Tas nekas, ka viņu iedotais modems sūkā. Teica, lai slēdzu klāt savu rūteri. baigie pidari...
 10. Traffic

  Nakts Riita Spams

  Pašam bieži sapņos gadās redzēt ļoti random cilvēkus. Tādus, ar kuriem sakari tik pat kā netiek uzturēti vai no redzes loka vispār pazuduši. Mazliet creepy liekās Par sapņiem runājot - kāds ir mēģinājis lucid dreaming? Tjipa tu apzinies, ka sapņo un vari visu kontrolēt, ko vien fantāzija atļauj. Baigā štelle Es pāris gadus atpakaļ mēģināju. 2x uz īsu laiku kaut kas sanāca, bet tas arī viss. Tur pārāk daudz visādu ierobežojumu un lietu, kas jādara, lai tas viss normāli sanāktu. Šito mēģinot 2x arī dabūju miega paralīzi, kad paliec ar acīm vaļā, ķermeni pakustināt nevari un sāk rādīties ļoti sliktas halucinācijas Viena no sliktākajām dzīves pieredzēm
 11. GG, pie brīvā laika pavadīšanas nav videospēļu. Patīk šitās aptaujas, kur vienā variantā ieliec 'nē' un tālāk jāatbild uz jautājumiem tā it kā iepriekš būtu ielicis 'jā'.
 12. Traffic

  MU online

  Sapratu, kāpēc neviens theme song neko neatsauc atmiņā - biju izdzēsis visas skaņas izņemot jewel drop sound. Tad varēja uzgriezt tumbas, autoclickeris, un iet darīt ko citu. Vajadzēja tik atnākt un savākt jewelu
 13. Lieta tāda, ka pirms tam ar 20mbit DSL un wifi nebija nekādu problēmu. Jā, bija lēnāks par kādu mbitu, bet bija stabils. Kontaktēšos atkal ar lattelecom, cerībā, ka viņi nomainīs rūteri, un, ka tas kaut ko mainīs. Pagaidām atmetu domu par otrā rūtera pieslēgšanu. Vai es esmu stulbs un nemāku vienkāršu lietu izdarīt, vai man tur kaut kāda cita problēma, kas nevienā tutoriālī netiek aprakstīta.
 14. Pie vainas jābūt viņu rūterim. Pieslēdzot pie vada viss ir ok. Nav neviena, kas varētu pateikt, kā secondary rūteri ar vadu pieslēgt pie main rūtera? Man nesanāk secondary rūterim IP nomainīt uz ip main rūtera range. Pie izmaiņu saglabāšanas viss nokarās un jātaisa hard restarts. Pēdējais tuts pēc kā skatījos: https://wiki.openwrt.org/doc/recipes/dumbap#configuration_via_command_line_tools
 15. Man šis ir visu diennakti. Tava problēma bija sen atpakaļ senču mājā, laukos. Tur vienīgais, ko atlika darīt, bija gaidīt. Tev tas pats? Kāds zina kā divus rūterus saslēgt kopā? Gribu pieslēgt tp link rūteri ar uzliktu openWrt OS. Poņas par šito nav, netā pagaidām neesmu neko derīgu atradis.
 16. Man šķiet, ka kādam te bija diez gan ciešs sakars ar lattelecom un cerams var palīdzēt. Nesen pieslēdzu 100mbit optiku. Ātrums ir ok, bet ir tāda problēma, ka pings ik pa laikam uzlec uz 100+. Netā kaut ko uzspēlēt ir problēma. Zvanīju uz supportu, kur man pateica, ka viņu pusē problēma nav konstatēta, lai gan dāma šķiet īsti neiebrauca problēmā. Šaubos, ka ar dažiem testiem, kas neaizņem ilgāk par minūti varētu konstatēt problēmu, kas parādās varbūt reizi 10-20 minūtēs. 30€ par meistaru negribu maksāt. Pirms tam 2 gadus bija 20mbit dsl ar visprastāko rūteri un 0 problēmām. No savas puses esmu noresetojis route table bez uzlabojumiem un uztaisīju pathping uz vienu no spēles serveriem, kur vienā hopā parādījās 1 packet loss, kas varbūt arī ir tā problēma? Varbūt tā persona ar kontaktiem var sarunāt meistaru par 0€? Sorry, neatceros, kam tas kontakts bija. Vai arī kādam ir kādi citi ieteikumi. edit: Šķiet, ka problēma varētu būt viņu rūterī. 20 minūtes pingoju rūteri un ik pa 3 min bija spike. Rīt mēģināšu pieslēgt citu rūteri.
 17. Atkal jauns expansion. Man apnika. Atkal jāknabinās ar tām dažām kārtīm, kas tev ir, kamēr citi vai nu mega lucky, vai sapirkuši viņas.
 18. Helsinki 05.03 Stockholm 07.03 Kāds plāno doties? http://www.gojira-music.com/tour
 19. Traffic

  Nakts Riita Spams

  Jess, es beidzot forumā varu redzēt visu savus sarakstītos tizlumus līdz pirmajam postam! Nop, nevajadzēja tā darīt... 11 gadi pagājuši, jomajo, puse manas dzīves
 20. Erix, ja plikie nebrauc, tad mēs mož arī varam ātrāk kustēt ārā?
 21. Okey! Bencik, šovakar aizskaitīšu. Dj Erix - nice signature edits
 22. Gadus atpakaļ bija vairāk cilvēku un tad pat ar pustukšām mašīnām brauca. Tagad viss jau nopakots izskatās. Negribu arī tā, ka manis dēļ beigās kāda ekipāža brauc konservu bundžā :/ damnn
×
×
 • Create New...