Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

11:00 bija treniņš,tagad sēžu mājās un domāju ko darīt,1 skolas diena,riktīgi ar džekiem ierēksim pa mūsu učeni ar kapižonu :lol:

vispār,vēl kājas sāp.. :fsckinsad:

damn,jāiet uzraut gignā,sen neesu tur spēlējis (šorīt tikai 10min spēlēju) :khehehe:

:blablabla:

kā man patīk šis smailijs :fuckyou: Dzīvē arī māku tā :P

Link to comment
Share on other sites

Diena pastūlbi pavadīta, lasot forumus, ēdot picu un skatoties comedy club.

Tikko burnout forumā izlasīju čaļa pārstāstu joku un prikolu sadaļā :D

Dalja jau zin... ka manam auto baigi gaudot stuures pastiprinaataajs... Bet lieta taada... Aizbraucaam shovakar uz Rumbulas lidlauku pastiities kaa dzheki lauzh savus autoo... un taa vaards pa vaardam, izdomaaju arii biku palaust autoo... un izbraucu uz starta... pa cik taa gaudoshana ir diezgan paskalja protams izsauca apkaarteejo reakciju... un pac labaakais bija teksts... ''Vinjam ir TUrbo..."

XD

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais dēļ kā varētu pamest WoW'u tagad ir Age of Conan vai Warhammer. Protams ja viņi beidzot nobaķtu betu un laistu gaisā īsto. <3

Nu es arii lasiiju, kad lotr online nekas dizs nav bet taa spelee veel jauna, un es vispaar ar mmorpg neaizraujos, bet ta ka esmu die hard lotr fans, tad speleeju kaut vai tadel un starp citu trial versiju orginalo netaisos pirkt pa 50 $ :D

Link to comment
Share on other sites

Piektdien izdomājām pie manis nedaudz iesildīties pirms 1.septembra. Četratā dzērām bonapartu, kad viss bija beidzies atnāca vēl kādi 5 cilvēki. Un tad vēl 2. Tad viņi visi aizgāja, bet viņu vietā atnāca cilvēki ar šņabi :). Ok, kad viss bija izdzerts, gāju gulēt. No rīta mani ap 8:30 pamodināja mamma, kura bija atbraukusi no darba. Kad viņa mani modināja, tāda baigi dusmīgā izskatījās. Es padomāju: "Nu labi, pofig" un līdu ārā no gultas. Un tad es sapratu viņas dusmu iemeslu, jo uz grīdas pālī gulēja viens čoms :) (cs niks nubeg, mosh kāds zin).

Ejot uz skolu uzzināju, ka es smirdu pēc šņabja un ka mana jaunā audzinātāja būs viena no debīlākajām učenēm skolā. Principā labi iesākusies diena. Rīt par laimi tikai 4 stundas, un beidzot sāksies EČ basketbolā.

P.S. mācieties labi un netaisiet skolā sūdus :)

Link to comment
Share on other sites

Tikko pārados mājās. Bija svinīgais un tad protams gājām dzert <_<. Jāsaka, ka kad biju jau nedaudz ieskrējies ar to lietu padomāju un sapratu, ka moš nevajag... :) vēlāk taisījām dragus ar pocketbaikiem un deltām ^__^... Tas bija dikti jautri. Jocīgi, ka biju vienīgais kas nenokrita. :) hehe. Vēlāk sanāca iziet paskeitot un laikam par daudz nokaitināju vienu čali ar vājiem nerviem... par to viņš mani sodīja ar diviem negaidītiem sitieniem pa seju. Protams atbildēju un palikām pie kaut kāda kompromisa. Laikam jau būs tāds zilumiņš uz labā vaiga, bet nu nekas. Vismaz bija interesantāk... hehehe. :) laikam jāsagatavo mācības rītdienas 4 stundām :evilmad: ^___^

Link to comment
Share on other sites

Manā klasē viss pa vecam, tikai viena meiča prom, žēl ka nav nevienas jaunas klāt :( Šodien vedām sīkos pie rociņas, rēcīgi viņi ir. :) Vēl šodien normāl ielaistijām pirmo skolas dienu. :D

Link to comment
Share on other sites

Šodien uzzināju, ka paralēlklasē ies viena meiča no Brazīlijas un citā viens džeks no Filipīnām. Ko viņi dara Latvijā, figviņzin, jo pat angliski viņi runā so/so. Pēc oficiālās daļas ātri braucu uz mājām, lai pārģērbtos uz ērtākām drēbēm un tad atpakaļ uz centru. Tiko iebraucu mājās un pirms tam visu laiku dzerstījos apkārt pa centru, Bijām Red Fred, Double Coffe k-kur vēl un visādos mistiskos pagalmos un treptelpās :D Jau domāju, ka braukšu pie vienas meitenes uz privātmāju tusēties līdz rītam, bet tā ideja atkrita. Tagad meklēju mugursomu, lai iemestu tur pāris klades rītam.

EDIT: Manā skolā mazākie ir 3. vai 4. klase, so mums izpalika tas gods vest sīkos :)

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

pamazām sāku ieslīgt gruzonā, jo nesanāks laikam redzēt man basīti šodien.. plus koju nets ir tik sūdīgs, ka arī par cs varu palēnām aizmirst, kaut gan cerības stariņš vēl ir, jo teica, ka būšot līnijas uzlabojumi.. i hope :lalala:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...