Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nu ko, tā īsti nesanāca neko pavēstīt par copi, vispār jau otro nedēļu vislaik braukāju pa upītēm, brienu pāri visādiem žagariem uc sūdiem, bet nu kopumā pa šīm dienām 9 foreles un vairākas zemēra atlaistas, and vienā upītē, diemžēl, neminēšu kurā, līdaka nu vismaz 9.5 kg, nu skats labais, jo upītē, kura pati ir kkur 5m plata, tāda brīvzemniece izstās

ļoti iespaidīgi, kā viņa tur radās nav ne jausmas - norāva man rotiņu un prom bija, bet skats tiešām bija labais, draugi rēca es ar savu 0 - 10 test, desmitnieci vilku :khehehe: , diemžēl toreiz fotiku aizmirsu paņemt, un tā arī neko nesafočēju , btw rīt atkal dodos zivju medības, tīri uz līdaķelēm, tad jau redzēs kā ies, no rīta četros augšā, mašīnā iekšā un prom...

Link to comment
Share on other sites

ļoti iespaidīgi, kā viņa tur radās nav ne jausmas - norāva man rotiņu un prom bija, bet skats tiešām bija labais, draugi rēca es ar savu 0 - 10 test, desmitnieci vilku :khehehe: , diemžēl toreiz fotiku aizmirsu paņemt, un tā arī neko nesafočēju , btw rīt atkal dodos zivju medības, tīri uz līdaķelēm, tad jau redzēs kā ies, no rīta četros augšā, mašīnā iekšā un prom...

nedirs ;)

pa tēmu : Šodien kārtējā sūdīgā sēdēšana mājās + karstums. Atklāju, ka csdm es vispār nemāku spēlēt. Ehhh... garlaicīģa dzīve. :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Palīgā es nevaru norm izgulēties - Es aizeju 3-4 gulēt - ja izdomāju filmu skatīties tad 6 - Un tikuntā esmu 10 augšā ( max 11.30 cik varu nogulēt ) - Un izgulēties nevar, a aiziet gulēt ārāk par 03:00 nevar.... mja...vēl 20 min. Un tagad svārstots...skatīties filmu vai nē :P

Link to comment
Share on other sites

Yo!

Tiko atvilkos no darba šodien beidzu ātrāk parasati jau ātrāk kā pa 17.00 neesmu :muahaha: bet šefs laikam bija biš iemetis un šodien tāds :wacko: . Drošvien būs jāiet iekapāt biš CS un jāķeras klāt nepabeigtajiem skriptiem. Ā.. un vakarā uz baļļuku. :lol:

Link to comment
Share on other sites

ok jauzraksta man ar kkas :)

skatos gign forumaa, un gaidu kad saksies šausmen;ite trīs pa lnt.

paskatos pa labi un redzu ka braalis atkal smagi pielicis bikses.

aizturu elpu un gaidu scar movie tris talak.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Beidzot mājās.Biju atkal laukos.Kārtīgi nostrādājos +tagad musīši uzkačājušies,jūtamas sāpes roku muskuļos :(

Šodien spēlējām fuci un sāka līt lietu,bet tas mums netraucēja un turpinājām,vēlāk man palika auksti un visi tinās mājās..Tad kad beidzas,visi atkal sanācām un turpinājām spēlēt.Īstenība labi nospēlējām (kādas 3h)

Tagad sēžu mājās un čatoju ar dragiem un draudzeni..

Drīz jāiet gulēt,ai bāc.. bb..

Link to comment
Share on other sites

Ahh, paskatījos tās bildes un video no gign tusa, un sapratu, ka nākamgad točna jāaizbrauc. Piektdien tā vienkārši aizejot uz estrādi iztērēju 20 Ls, kas nu galīgi nav forši. Protams, lielākā daļa no tās naudas tika iztērēta alkohola reibumā, pērkot alkoholu ;) Savukārt vakar bija ieplānota mierīga pasēdēšana ar čomiem un pāris aliņu iztukšošana. Viss beidzās ar Rīgas balzāmu, uzdzerot krāna ūdeni pa virsu. Tagad man viens personāžs, gign aprindās labi pazīstams kā Koshkers, mēģina pierunāt uz dzeršanu. Es protams neatsaku ;)

Link to comment
Share on other sites

eh, sorit tads nogurums pec vakardienas peintbola cempja ka neko negribas dariit, bet nu bija ta verts vakar taa aktiivi censties tomeer 3.vieta dabuuta :khehehe:

sodien jau uz darbu jaabrauc atkal!

Edited by Fly
Link to comment
Share on other sites

pamodies biju 8:30 tad bija jaiet uz skolu skanjas aparatus (skanda, tumbas utt) sakartot uz 3 septembri vaidzes likt muzonu un tas ir TIK nogurdinosi :/ tagad beidzot atnacu majas un juutu ka diena varetu but visai silta - vismaz ara Juurmalaa ir silts :)

Link to comment
Share on other sites

redzot dshot movieju, kurš ir radies ar heat un CiGa palīdzību, kā arī to 8 gb lietderīgumu (kuri šobrīd ir aizņemti ar kadriem) esmu sācis montēt mūviju, domājams, ka šodien vai rīt pabeigšu. nosaukums : [em] - The good times.

Kā jau teicu tikai montēju gatavo, nekādu demku papildus grizšanu utt, jo kompis (un manas acis) visu laiku tiek mocīts griežot kadrus priekš mana mūvija, kurš būs pavisam citā kvalitātē utt (šim man vajag vietu).

Link to comment
Share on other sites

šī diena bija lieliska,pilnībā neko netaisījām saistībā ar mini gign allstar games,bet vnk atpūtāmies ar draugu!Dabūju ričāgu,un sāku pierast pie pilsētas ceļiem,un gandrīz jau tiku avārijā!Lēnām griežoties pie skolas ielas ceļā,nezinādams pilnā ātrumā nesos un aiz stūra bija melns bembis,nodomāju būs sūdi,bet ātri sagriezu stūri pa labi,un ietesos kārtīgi zālē..Bet protams tas nekas salīdzinājumā ar to kas varēja notikt..Tagad jābrauc uzmanīgak,un nedrīkst braukt bez bremzēm :rolleyes:

Vispār esmu atpūties,aij da nu,atkal bija jāpumpējas pie brālēna braucot colinu...phe,jāsāk mācīties braukt..

Link to comment
Share on other sites

Sen šeit neesmu ķēpājies, tad nu lasam..

Tas, ka šī diena man izvērsīsies interesanta, es sapratu, gaidot autiņu pieturā, no rīta - aiz soliņa rāpoja piedzēries bomzis un visu laiku kūkoja un rēca par sevi. Stāvot blakus vnk varēja norēkt dirsu. Tad nu es aizbraucu uz Pārdaugavu (gabaliņu aiz Olympijas) pakaļ digitālajam fočukam. Kādas 10 min maldījos, līdz atradu īsto iestādījumu, jo pabraucu garām vajadzīgajai pieturai. Vakar sencis zvanīja un sarunāja, ka tur būs tas fočuks uz vietas. Ieeju iekšā, protams, ka nav ^_^ būšot pēc stundas. Da nu nah, nesēdēšu jau tur stundu, pateicu, lai ved uz mājām. Pats braucu uz turieni, jo vajadzēja vēl uz Olympiju. Pēc Olympijas man vajadzēja nokļūt uz centru, lai savāktu printeri. Brālēns pērk jaunu un veco sviež ārā. Printeris ir strādājošs un viss ok, so es uz nahaļavu tiku pie printera (pirms tam man nebija :/ ). Klucis jau nu baigais (tjipa šitāds), bet galvenais, ka printē :) Uz Vanšu tilta bija foršs korķis, tāpēc izlocīju kājas un aizstaigājos līdz centram. Braucot atpakaļ uz mājām arī troļļukā neiztiku bez piedzīvojumiem. Krch pie Matīsa tirgus iekāpa sieviete uz 50 ar uzkasītu frizūru. Bet uzkasīta tā sirsnīgi, vismaz 15 cm uz visām pusēm :D Viss trolejbuss vnk rēca par viņu, kamēr šī tur pozēja.

Šodien atklāju jaunu iepazīšanās veidu (tajā pašā troļļukā): krche k-kur jau Purvciemā iekāpa 4 džeki. 2 latvieši un 2 urlas (nevis krievi, bet urlas). Pirms tam pieturā jau redzēju kā šie tur dirsās. Tad viens urla mēģināja ievilkt pa seju letiņu puikam - nesanāca. Viņš jau arī parādā nepalika un mēģināja ievilkt pretī. Viņam gan sanāca :) Bet tad fakinā konduktore iztraucēja vsu actionu un izmeta tos 2 urļikus ārā :( Ēēm, jā , es tur pirms tam par iepazīšanos runāju. Nu vo, 2 meitenes tur baigi safanojās par viņiem un sāka k-ko tur runāties un koķetēt.

Tagad gaidu to srano fočuku un fonā skan gabali no Loveparade.

P.S. Gribu ēst..

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...