Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ir gandriiz 4tri un eju paspeeleeties ... bet neviena nekur nav '[ un taa kaa man shodien 6shos jaaceljaas tad ir doma chucheet neiet vispaar, bet ja nav ar ko paspeeleet tad ir :wacko: jo man nav ne jausmas ko es vareetu dariit liidz 7tinjiem :blink:

Visi laikam chuch :)

Link to comment
Share on other sites

Kāds jau ir ievērtējis jauno (septembra nr.) FHM? Reāli milzīgs, ķip pa 30 % lielāks un par 30 lpp. vairāk. :)

EDITZ: 900tais posts. :oldy:

Edited by vintage
Link to comment
Share on other sites

Bāc, tieši šomēness beidzas abonaments uz FHM. :( Būs jāiet uz veicīti..

Personīgi mani gan tas žurnānelis piesaista. Laigan mēdz viņiem gadīties, tā ka sanāk pašvaks mēnesis, bet parasti ir daudzi saistoši raksti.

A, citādāk cīnos ar temperatūru un iesnām.. parīt 14 stundu brauciens uz Taizemi... vajadzētu būt baigi forši.. tik tās 14 stundas ļoķenē tā nepārāk.. :fsckinsad:

+ esmu ievērojis, ka sākoties skolai kaut kā galīgi nevelk uz datorspēlēm. Kopš skolas sākuma vel neesmu neko spēlējis.. Jauka sajūta. :)

Link to comment
Share on other sites

vintage, šodien iečekoju FHM. Tur ritīgi smuka čiksa bija - tā tumšmatainā modele ar garajām kājām :wub: Un vēl nenormāli norēcāmies par to stāstiņu, kā latvieši bāza lampiņu mutē :10cm:

Rīt jābrauc uz sporta dienu Vecāķos. Programma jau debīla, bet tā kā es domāju visu dienu dzert alu, tad man tas ir vienalga :)

Link to comment
Share on other sites

Man piedūra 082 līdz 089 lpp. - BUFERZONA. :wub:

Vēl labs rakstiņš par strong Ārniju. :pray:

Rēcīgs testiņš tas par tie aliem 1,5 - 2 l pudelēs. (labākais bija Bauskas, bet dārgs maita).

Man ar piesaista šis žurnāls ar dažnedažādiem rakstiem, bildēm un jaunām fīčām, daudzmaz seko līdzi pasaulei vismaz. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ko sveiciens no Feodosijas (Krima), laiks araa taa +30, saule visaas malaas, pat datorzaalee, nav miera... Riktiigi izgulejos 12h (sen nebiju ta gulejis), vakar pieedos taa kad shodie veel kungii juuti parpalikumus :D Shodien iepirkos nedaudz, cenas vispaar nekadas - zemas :) Karozhe dzivoju tjipa ciemataa, tas ir normali, akd uz ielas ir kazas, veikalu praktiski nav tikai tirgus, kur vala mezhonigi likumi, atraadu vienu datorzaali, skats reali labs, piesvidushas telpa ar veceim datoriem :D Driiz jaiet uz juurinju papeldeeties un pasauloties, veiksmigu jums dienu maza faakaaas :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Dzeru alu, ēdu čipšus un domāju, ka rīt skolā būs žopā. Tjipa jāraksta kontroldarbs matemātikā par radiāniem un pārējiem čurāniem. Īsti vēl neesmu iebraucis tajās visās formulās un vienādojumos. Jāaizbrauc biku ātrāk uz skolu un jāparunājās ar kādu gudrāku klasesbiedru :)

P.S. <3 Big Brovaz

Link to comment
Share on other sites

Uzliekam Black Sabbath - Fairies Wear Boots un varam sākt lēnām noskaņoties uz gulētiešanu.

šodien sanāca diena bez lekcijām, pirmo lekciju neapmeklēju, jo aizgulējos, oitrā nebija un no trešās bariņš aizvilkāmies prom, jo pasniedzēja negribēja atnāk.

vēljoprojām dusma par to, ka nevaru paspēlēt cs no kojām, bet viens maziņs mierinājums - vismaz var lan'ā paspēlēt.

rīt arī būs visai viegla diena tikai 2 lekcijas, abas matenes.

ā un šodien nopirku Logitech Attack 3 joystick'u, MS flight simulators tiek darbināts uz nebēdu :) ļoti man patīk lidot :)

"Yeah, fairies wear boots and you gotta believe me

Yeah I saw it, I saw it, I tell you no lies"

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...