Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

pamazām sāku sajust to, ka būs grūts man šis mācību gads, ne tik grūts, kā sevis laušanas. proti, jāmācās, jāmācās un vēlreiz jāmācās. piemēram, lai es sagatavotos rītdienas semināram, kur mēs apskatīsim 4 lietas, vienas lietas izskatīšanai man ir jāizlasa 40 lpp. no ūber čaļa Jakubaņeca krutās grāmatas "Tiesiskā apziņa", kas nav daiļliteratūras darbs, bet visādu krutu vārdu un sarežģītu mīklu mikslis. :fsckinsad:

normāls lol ir tas, kā man viena pasniedzēja pateica, tad, kad tu sapratīsi Jakubaņeca grāmatas, tu esi jurists, a kāpēc mums ir jāsaprot tās jau tagad?!!?!?!?!?! ai karoče, kūul.

gaidu 5dienu, laidīšu uz mājām un iešu uz krutu pasākumu - "Next party", tad jau būs 6diena, kad būs jāšauj uz izlaiduma klases tusu, bet tad jau atkal 7diena, kad būšu atpakaļ TE.

Link to comment
Share on other sites

Khm, it kā nekas pārāk interesants un aprakstīsanas vērts pēdējā laikā nav noticies, bet uznāca vēlmu k-ko uzskricilēt. Tad nu tā..

Es arī fb pieminētajā braucienā uz Spāniju nebraucu ( :( ) - tā vietā iešu autoskolā un cerēšu, ka sencis saremontēs VW Golf 2 1.6 GTI, kas pūst pagalmā pie paziņām. Viņam ir beigta ātrumkārba un prasās pēc sīkiem paintjob`iem pie lūkas. Redzēs, kas tur sanāks - maybe lētāk ir nopirkt jaunu tb citu.

Skolā černis un man jau zb mācīties. Tjipa domāju, ka šogad saņemšos (12. klase), bet nesūda - šodien matemātikā dabūju 2 (lol). Laikam tai "saņemšanās" lietai būs jāpieiet nopietnāk :)

Katru 5dienu cītīgi pildu savu un vēl pāris džeku norunu - 5dien nedrīkst sēdēt mājās. Jau otro 5dienu pēc kārtas iešu uz randiņu - zb būt vienam.. :/

Eemm, kas vēl.. Aa, nu 1dien braukšu (lidošu) ekskursijā uz Liepāju. Agri no rīta izlidojam, tad uz karaostu uzspēlēt action spēli "Bēgšana no PSRS" (solās būt interesanti) un tad vakarā atpakaļ uz Rīgu.

Tas laikam arī būtu viss pagaidām. Ja atgadīsies k-kas inčīgs, gan jau vēl uzrakstīšu.. :) Pašlaik klausos Plain White T's - Hey There Dhilaila (dievīga dziesma) un šas piebeigšu ruma + kolas kokčika pudeli.

Pousts tika rakstīts zem nelielām promilēm, tāpēc tāds lil` šizīgs :)

P.S. Šodien gandrīz uzrāvos uz mentiem dzerot Vecrīgas sānieliņā..

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

jee riit ekskursija :D

nelasi, bet kas pats svarīgākais - NERAKSTI. NERAKSTI savus vienrindīgos sūdus kurus nav interesanti lasīt un kuri nevienu neinteresē.

heh lol, man savukārt ar nākošo nedēļu beidzas mans 4arpus gadus ieilgušais slinkošanas posms. Sāku bombīt jaunā darbā, kas ir diezgan kruts, lai gan alga nav astronomiska. Enivej, norukāšu trīs mēnešus un pēc jaunā gada dabūšu algas pielikumu ^_^

beidzot spēšu novērtēt brīvdienas - dienas, kuras pirms tam es īsti nespēju novērtēt - ja nu vienīgi jāņus pēc sesijas, bet tas apmēram arī viss. Jācer ka darbā ies forši :)

vispār pēdējā laikā dzīvē sāk veikties. Vēl tikai divas lietas jānokārto. Nu ok, 3. Kad tas būs darīts, tad es būšu viens makten laimīgs cilvēks.

Link to comment
Share on other sites

JĒ, es sestdien uzvarēju rajona čempionātā šaušanā pa lidojošajiem šķīvīšiem :thumbsup:

nošāvu 35 no 50, prikols tāds, ka pa viņiem esmu tik trīs reizes šāvis, laikam kaut kāds talants man, būs laikam jāsāk pa īstam trenēties!

Link to comment
Share on other sites

Pāgājušogad, kad bijām ekskursijā Liepājā, tad arī spēlējām to "bēgšanu no PSRS". Sākumā domāju, ka tas viss būs kaut kāds bullshits, bet beigās gan bija foršs ekšens :)

Nu tā. Skola man jau zajebal, gribas brīvlaiku. Bet aizparīt gan būs jautra diena - iesvētības, kas sakrīt ar manu vārdadienu :) Cerams, ka šogad nebūs uz vēdera jālien pa kautkādām reņģēm, kas pirms gada bija jādara 10-tajiem. Vakarā protams būs divkārši jāaizlej mūlis par godu šiem notikumiem.

Link to comment
Share on other sites

5dien ar draugu pasēdējām pie manis, uzpīpējām ūdenspīpi, pāris aliņi, filma ( Death Proff [Tarantīno]) nejēgā spārdīja dirsu. Tas nekas, ka biju kincī redzējis.

6dien no rīta tika izsviests draugs (jo pats ar tinos prom) un devos uz Valteru un Rapu mainīt english grāmatu. Nu jā šodien stunda uzzināju, ka normāli nolohojos un nopirku ne to (krāsa lillā, nevis kā man zila :fsckinsad: ). Pa ceļam iegriezos vecajā darbavietā aka Reval Hotel Rīdzene, atrādīt kolēģei savas tiesības un dabūt kokčiku uz viņas rēķina (bijām saderējuši. teicu ,ka nolikšu tiesības augustā, viņa teica, ka ne ātrāk par septembri. BTW noliku 31.augustā viņai par nelaimi). tika izmalkoti 2 blue lagoon uz rampas(pīpētava, kur bosi nekad nenāk). Tad atgriezos mājās un braucu skatīties auto (plāns bija Lexus is200), pa ceļam redzēju kā 2 smagie uzspēlēja vilcieniņos. Sapratu , ka is200 sūkā dirsu, jo ir faking mazs (priekš ģimenes auto). Braukts tika ar savu zobārsti un ar viņas auto (mondeo 2004. gads 1.9 TDI). Atļāva visu ceļu šoferēt un atpakaļceļā sajēdzu, ka tas mondeo nes jumtu. ērts, liels, uzrāvienu izmēru dēļ tik labi just nevar, bet ir ok. uz šosejas kaifā apdzīt. brauc uz 100, piebrauc aizmugurē apdzenamajam objektam, maini joslu, spied grīdā, un bļa kā aiziet tas auto. vizuāli arī pietiekoši patīkams. kad mājās tika aplūkota cena un tika caurlasīti viss par 1.9 tdi sapratu, ka viss ir spārdoši patīkami. Pēcāk tika sarunāts ar bijušā klasesbiedra senci(tagad visi vāczemē dzīvo) visādas lietas par atgādi (kā dzīt izdevīgāk, kā vieglāk, pārrakstīšanas cenas utt) un šobrīd ir plāns uz pavasara brīvlaiku dzīt no germānijas. cena identiska šjienes cenām, bet šeit nevar atrast labā kārtībā 1.9tdi.

7dien tika nostopā browsēts nets par mondiķi. ak jā, no rīta aizmaucu uz šuci ar skolas komandas biedriem uzkapāju basi 5x5 (kaiffffffs,visu vasaru nebīju spēlējis). tika caurskatītas pāris demkas, un izgriezti pāris kadri.

1dien uz skolu negāju, jo vajadzēja pieskatīt vecmuteri (jo patēva meitai vajadzēja iet uz darbu, bet kaimiņienei pie ārstiem), tika sarunāta jaunā pleijera atgāde no vacijas ar mammas galeristi. nu tā viss skaisti. vakarā (23:45) atbrauca mamma ar patēvu un tika apēsta nejēgā garšīga šokolāde.

2dien defoulta diena skolā, ja atskaita, ka tika nobastota angļu valoda. devos uz svaru zāli, atceļā iegriezos bankā (maximas hansabankā , pārdaugavā). tieši 17:00 tika paņemts numuriņš naudas ieskaitīšanai kontā. numurs bija 195. nu ok, tikai brīdī,kad aplūkoju teļļuku ar numuriem sapratu, ka ir galīgā ********, jo tur pēdējais numurs bija 138 :fcknsad: devos uz 21/46/13 autobusa pieturu. ir 17:04. nākamais autobus būs 17:15 (gan 21, gan 46), bet 13 būs 17:21. tā nu es devos kājām uz mājām. Kad nonācu līdz stomatoloģijas institūtam un nogriezos tā pagalmā, vēljoprojām netika manīts neviens no tiem autobusiem, bet pulkstenis teica, ka ir jau 17:28. tākā autobusu satiksme ir cveta belovo govna....

moby tur ir tāda forša fīča kā naudas iemaksas automāts kur ieliec savu karti ieliec piķi un viņs automatiski saskaita & ieskaita tev kontā + nav jāgaida tā nejēdzīgi garā rinda ;)

Link to comment
Share on other sites

praktiski nedeljas rezume : biju pie aitaammm .. vai vinjas nav miiljas?? LOL .. divits ir reals papucis, jo diviem atu siikajiem nomira mutere un es vinjus ar pienu baroju :) ievertejiet pudeli :)

ieliku ari savu nedeljas rezume viena bilde.. to zaljo..

tas ir viss ko es redzu ..

ceru ka foto te nav aizliegts..

bljin galigi negribas rita uz skolu tirinaties bet vajag.. phee.. beidzot ari kompi sa4iniiju,.. bija ides vadi nobrukushi un chipseta draiveri nebija kartigi piekodushies..

TTBT ar uzliku...

shodien pastaigajos ar savu muuzha miiilestiibu.. naaaaaiiiiiss... tikai zhel ka vinja nav mana meitene :unsure:

post-7273-1190304435_thumb.jpg

post-7273-1190304532_thumb.jpg

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

Bļag, dirsā, man ir pilna klase ar pussijiem (un ne jau tajā labākajā nozīmē). Uz Liepāju mēs nelidosim, jo puse klase uzlika mīksto. Tā vietā mēs brauksim uz Zvērudārzu ( :superlol: ). Mums pirmā eksursija (5. klasē) ar tagadējo klases audzinātāju arī bija uz turieni un tagad pēdējā ar`.

P.S. I <3 Red Bull snuff

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

ja kādam te viss sakārtojas, tad man gan viss dirsā iet.. Paspēju jau atraut nv priekšmetā, kurā man toč to nevajadzēja + jāuzraksta kkada debīla esseja, kuru neesmu sācis, jāatrod informāciju par rodrigo fominu(igo), un jāčinī augšā referāts, bet lielākā problēma- NAV LAIKA, bļēģ, nahuj, suka. ehh jāsaņemas, jāsakārto ģēlas, un jāturpina bombīt :(

Link to comment
Share on other sites

Šī diena bija vienkārši forša un turpinājums visticamāk arī neatpaliks. Šodien vārda diena + iesvētības :woot: Karoče es atrāvos reizes 3 vairāk nekā pārējie, jo visi taču mani gribēja "apsveikt".

Aizejot uz skolu mums visiem iedeva kaut kādas debīlas papīra cepures, kuras neturējās galvā. Pēc tam visiem kaklā iekāra koka klučus ar kārtas nummuriem. Protams man tika liela pagale ar kārtas nummuru 6 :D . Ok, pēc tam mums visiem apkrāsoja sejas un drēbes. Pēc tam mums bija jādzer kautkāda susla, kuras sastāvā bija piens, eļļa un garšvielas. 1.glāze tika mierīgi izdzerta un likās, ka nu man liks mieru. Bet nē, bija jāēd kaut kādi pretīgi biešu salāti ar piedavām, no kuriem es gandrīz izvēmos. Un, protams, pēc tam vēl 3 glāzītes tās suslas.

Garajā starpbrīdī, kas mums ilgst 30 minūtes skolas remonta dēļ, notika pats pretīgākais. Pirmkārt mani no galvas līdz kājām appūta ar putukrējumu. Nē, tas nav pretīgi. Pretīgi ir tas, ka maniem klasesbiedriem tas putukrējums no manis bija jānolaiza. Tā man bija galvenā dāvana vārdadienā.

Pēdējā iesvētību daļā mums bija jātusē pa kāpām. Protams pirms lielā gājiena uz tām, man uzlēja majonēzi, kečupu un izšķaidīja pāris olas pret pauri. Nu kāpās mums vispirms bija jālien uz vēdera zem novilktiem striķiem. Pēc tam bija 40m garš nošļūciens pa plēvi, kas aplieta ar benzīnu un vēl kautko slīdošu. Saprotams, ka mani tā vienkārši zemē nevarēja palaist. Apsēdos uz tās plēves un tajā brīdī, kad jau gribēju sākt šļūkt lejā, man uz galvas uzlēja pēc smakas spriežot diezgan pavecu jogurtu. Forši. Vispār vairākums nevis šļūca pa to plēvi, bet gan ripoja. Pēc tam bija duckaa jānoiet kaut kādi 100m, kas bija faking sāpīgi. Pēc tam mums jūrmalā bija jāuztaisa 11ajiem piemineklis. Mēs uztaisījām smilšu peni. Lieki teikt, ka tas viņiem īpaši nepatika. Nu jā, un tad bija jādod zvērests.

Tagad tikai atliek sagaidī vakaru un forši piedzerties :).

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, ar mums pirms 2 gadiem izrīkojās aptuveni līdzīgi. Tikai tagad skolas vadība ir izdomājusi, ka viņiem nepatīkot tā smērēšanās, jo skolu pēc tam esot grūti iztīrīt, bet es domāju, ka vadībai vajag mazāk dirst un mums vajag likt 10tajiem ciest tā kā lika ciest mums :D

Link to comment
Share on other sites

same as flashbekai, vadība daudz dirš utt, vairs neļauj likt taisīt fiziskus sodus(pumpēšanās utt) + neļauj aizsiet acis un dot visādus pretīgus uzdevumus. skolas vadība sūkā dirsu. FUI PĒ VIŅIEM! un sūdīgākais ir tas, ka 10. grib kārtīgus fukšus, bet skola neļauj :?

Link to comment
Share on other sites

Ta kaa jums nepatiik lasiit garus staastus, rakstiishu looti garu staastu...

Viss sakaas pirms 2 nedelaam, kad devos celojumaa uz skaisto Krimu, saule juura smiltis mmmm baigi jau forshi, vienigaaa probleema tur meitenu normalu(smuku) ir 0 % tas ir vnk psc, nu nav vinju nu nav !!!!! :fsckinsad: Peec 2 nedelu atputas man pazvana no darba un pazinjo, kad manu vietu(kamer esmu bijis atvalinajuma) piesavinajis kaads cits. Nu forshi esmu padirsis savu kruto darbu :( Pie reizes esmu ieslicis naudas problemaas, nu tas taa suuds ir bijis sliktaak. Tiko ielidoju no SImferopols man pazinjo tev peec 15 min jabuut darbaa.... Forshi es ta jau zinaju ielidojot Latvija visi suudi tikai saaksies, taa nu es nostradaaju lidz veelai naktij :) Ja juus gribat zinat manu moralo stavokli - 0 . Tik suudiigi es nebiju veel juties sava dzivee, tajaa bridii, kad es uzzinaju, kad savu vietu esmu padirsis un jabuut darba peec 15 min, es vnk biju sabrucis :( Nee nopietni vnk sabrucis pirmo reizi dziiveee biju ievainojams. Ta ka es zinaju, kad man uz kartes ir kadi 300 ls biju gatavs nopirkt bileti uz Oslo un lidot prom.

Vnk uzlikt miiskto uz visu sheit notiekosho un piedraaaz...t visus pamest sho vietu. Taa nu man ir jaatzist arii jus es biju gatavs pamest, un savu gimeni un darbu. Nezinu vai jums kadreiz ta ir bijis, un nezinu vai buus, bet man bija :unsure: Ta ka es biju taa sakrenkejies, vakara gribejas izardiities, tapeec noleemu aiziet uz klubu padejot tur tika normali iemests, ari peec kluba pie maniim majaas ar dzekiem iemetaam... Tagad visi gulj, un atkal laikam jadzer vienam, jo visi pipluki atluuzuzhi blin :nja: Taaa nu es te seezhu 6 no riita un praatoju rit braukt uz Oslo vai nee, izsteniba, peec shitaa gaajiena no mana darba es saprotu, kada bedre ir Latvija :( Gribetos vnk aizmaukt uz Tanzaniju un mediit velnus. Vnk pamest visu un saakt no jauna. Bet ko es te jus apgruutinashu ar savaam mulkiibaam, diena man pilniigi neizdevusies un sabojata pilniga dirsaa, jutos sudiigi un krastaa izmest, bet naaks riitdiena, bus viss kartiiba. Es nepadodos un nepadoshos.

Nakts Rita spams :clap:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Tātad pašā vakarā izdomājām aizmaukt uz copi, sākumā bijām vietējā upē, kur viss ir pārbaudīts - ~50cm, vairāk nenāk ārā, vēlāk izdomājām pabraukt tālāk un pa ceļu atradām karjeru, kur sākumā dziļums ir +/- 60 cm,

un tur jau uzreiz varēja redzēt mazus asarīšus uc sīkaļas, tad nu es skrēju pēc spininga, un sāku meklēt dziļāku vietu, un tad nu kādā 9tajā metienā, pirms kura biju izvilcis divus asarīšus, paņēma šāds vels, kuru ja godīgi negaidiju,

1190506993.jpg, kādas trīs minūtes pavilku...

Vēlāk draugam abesija un viņš aizspeldēja pakaļ, būtu man video, ja būtu paņēmis fočiku uz vietas(skats bija labais), bet tā jau ir, kad

ir fočis un ķesele kur iesaiņot zivtiņu, copes nav , bet nu pie dzīvokļa durvīm, bik pafočēju:

1190507007.jpg

1190508588.jpg

Tātad svēra viņa precīzi trīs kg, mok bik mazāk, nav jau lielāka bet svaigs raksts sanācis!

Edited by esctm
Link to comment
Share on other sites

Eu meitenes un zeeni cienisim topiku, un tieshi tapeec iztiekam bez - es eju guleet, eju kakaat vai arii gribaas paeest laikam ieshu uzeest

Lai cilvekiem buutu interesanti lasiit topiku nesaaksim kraat postus un cerams neturpinasim rakstiit bezjedziigas mulkjiibas :thumbsup:

p.s. Ta ka topika nosaukums Nakts riita spams varetu par postu, kas iepostots starp - 03:00 - 05:00 dod 2 postus klaat ilgaaak cilveeki speletu gign serveri lai sagaidiitu sho brinisho briidi, un man varetu buut jau kaut kur paari 2k postiem :khehehe::D

Ar cienu Bencik.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...