Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

awww, vakars pie drauga Rīgā, kad no Jelgavas ar vilcienu braucot nokavēju pēdējo autobusu uz savu galu par 1 vai 2 minūtēm, pieskrēju pie perona un vairs nebija :( vēl mani šodien cilvēks,ko es ikdienā satieku izmeta no saviem draugiem @ draugiem.lv ar stulbāko iemeslu kādu biju dzirdējis.

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

:slap:

Tas ir ļoti iespējams, to es zinu no sava bračkas pieredzes, kas paštaisīto kvasu mēģina tirgot kā pārtikas preci, nevis kā alkoholu, kaut arī minimāli grādi ir. Ja tirgo kā alkoholu, tad sākas nenormāls čakars ar licencēm utt.

Link to comment
Share on other sites

:(

nu nekāda ūberkrutā nav tik pa 90 ls. tomēr esmu iesācējs un visu vēl mācos. vari iemest kādu sev noderīgu akordu linku? būtu pateicīgs. es tjipa skatos no viena kur uzlieku tjipa kkadu burtu (lol) un tur parada kur pirksti jaliek tik stulbi neskan dizi labak :D man vsmz

Link to comment
Share on other sites

Aij da fuck...Vakar pec darba 00:00 partinos majas uz Liepaju(pilseta kur nava elektribas)Un ka izradas sencitis nopircis sev jaunu UBER KRUTU datoru,a manu agrak uber normalo kasti iemetis mana istaba(bijusaja)...Sodien japrved mana PC kasti uz savu dzivokli un kaut kad japiesledz nets,jo so menes nava jega pieslegt,jo jamaksa bus pa visu septemrbi...tikmer laikam bus pa saloniem japastaiga biezhak...aij laiks mums ari Liepaja pretigs tikai +10 grad un pretigs vejs...bus uz futeni vel jaaiziet...Grauzu abolisus un domaju vai iet vai neiet uzpipot :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

tātad par atskaite par nedaudz garāku laika posmu.

5dien ar draugu pasēdējām pie manis, uzpīpējām ūdenspīpi, pāris aliņi, filma ( Death Proff [Tarantīno]) nejēgā spārdīja dirsu. Tas nekas, ka biju kincī redzējis.

6dien no rīta tika izsviests draugs (jo pats ar tinos prom) un devos uz Valteru un Rapu mainīt english grāmatu. Nu jā šodien stunda uzzināju, ka normāli nolohojos un nopirku ne to (krāsa lillā, nevis kā man zila :fsckinsad: ). Pa ceļam iegriezos vecajā darbavietā aka Reval Hotel Rīdzene, atrādīt kolēģei savas tiesības un dabūt kokčiku uz viņas rēķina (bijām saderējuši. teicu ,ka nolikšu tiesības augustā, viņa teica, ka ne ātrāk par septembri. BTW noliku 31.augustā viņai par nelaimi). tika izmalkoti 2 blue lagoon uz rampas(pīpētava, kur bosi nekad nenāk). Tad atgriezos mājās un braucu skatīties auto (plāns bija Lexus is200), pa ceļam redzēju kā 2 smagie uzspēlēja vilcieniņos. Sapratu , ka is200 sūkā dirsu, jo ir faking mazs (priekš ģimenes auto). Braukts tika ar savu zobārsti un ar viņas auto (mondeo 2004. gads 1.9 TDI). Atļāva visu ceļu šoferēt un atpakaļceļā sajēdzu, ka tas mondeo nes jumtu. ērts, liels, uzrāvienu izmēru dēļ tik labi just nevar, bet ir ok. uz šosejas kaifā apdzīt. brauc uz 100, piebrauc aizmugurē apdzenamajam objektam, maini joslu, spied grīdā, un bļa kā aiziet tas auto. vizuāli arī pietiekoši patīkams. kad mājās tika aplūkota cena un tika caurlasīti viss par 1.9 tdi sapratu, ka viss ir spārdoši patīkami. Pēcāk tika sarunāts ar bijušā klasesbiedra senci(tagad visi vāczemē dzīvo) visādas lietas par atgādi (kā dzīt izdevīgāk, kā vieglāk, pārrakstīšanas cenas utt) un šobrīd ir plāns uz pavasara brīvlaiku dzīt no germānijas. cena identiska šjienes cenām, bet šeit nevar atrast labā kārtībā 1.9tdi.

7dien tika nostopā browsēts nets par mondiķi. ak jā, no rīta aizmaucu uz šuci ar skolas komandas biedriem uzkapāju basi 5x5 (kaiffffffs,visu vasaru nebīju spēlējis). tika caurskatītas pāris demkas, un izgriezti pāris kadri.

1dien uz skolu negāju, jo vajadzēja pieskatīt vecmuteri (jo patēva meitai vajadzēja iet uz darbu, bet kaimiņienei pie ārstiem), tika sarunāta jaunā pleijera atgāde no vacijas ar mammas galeristi. nu tā viss skaisti. vakarā (23:45) atbrauca mamma ar patēvu un tika apēsta nejēgā garšīga šokolāde.

2dien defoulta diena skolā, ja atskaita, ka tika nobastota angļu valoda. devos uz svaru zāli, atceļā iegriezos bankā (maximas hansabankā , pārdaugavā). tieši 17:00 tika paņemts numuriņš naudas ieskaitīšanai kontā. numurs bija 195. nu ok, tikai brīdī,kad aplūkoju teļļuku ar numuriem sapratu, ka ir galīgā ********, jo tur pēdējais numurs bija 138 :fcknsad: devos uz 21/46/13 autobusa pieturu. ir 17:04. nākamais autobus būs 17:15 (gan 21, gan 46), bet 13 būs 17:21. tā nu es devos kājām uz mājām. Kad nonācu līdz stomatoloģijas institūtam un nogriezos tā pagalmā, vēljoprojām netika manīts neviens no tiem autobusiem, bet pulkstenis teica, ka ir jau 17:28. tākā autobusu satiksme ir cveta belovo govna....

Link to comment
Share on other sites

jē rīt braucu ekskursijā.

NOT.

Anyways, sen te neesmu neko par savām gaitām rakstījis. Principā man iet sūdīgi, gaidu 18. dzimeni, savādāk nevienā darbavietā mani neņem pretī. Hmm, ko lai vēl pastāsta... Esmu uzbarojies :D Jāiet kačāties un jādzen riepa nost :D

Tā, principā baigi stulbi, ka gar degunu iet skolas brauciens (kodiens) pusmēneša garumā uz Spāniju cauri visai Eiropai. Naudas galīgi nav, par cik sanāca tā diezgan NE taupīgi padzīvot Eurobasket laikā Spānijā :) Un ja vēl pierēķina nozaudētās lidmašīnas biļetes un sodu par evakuēto automašīnu, tad sanāk pavisam čābīgi.

Hmm, kas vēl tāds interesants. Laikam nekas. Ok, kad atcerēšos kaut ko interesantu, uzrakstīšu.

Link to comment
Share on other sites

Naakaas saskarties ar miilju cilveeku zaudeeshanas speejaam asi . ! Neesi mulkjis - paliec tuvu apkaart vinjiem .

Liidz ar gadiem , ljaudis nenaak vieni ,

Kaadam tumshaa , kaadam gaishaa ;

Skaidraa lietuu - meetelii -

Miilsh liidz-cilveeks ,

Staav blakaam - pretii .

:)

Paarsvaraa liepziedi un tamliidziigi augi .

Paldies .

PS. Ja interesee ir recepte .

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...