Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

otro dienu esmu vacija. sakuma mani savaca chalis varda Kai, par kuru es biju parsteigts jo vins bija;(bljad nevaru kola zimiti atrast) 1)dzeks 2)ar drediem 3)baigi recigs pacans

dzivoju pilseta Borken. Latvija tas butu apmeram... tas pats, kas Lielvarde. nekadu busu, troluku utt. parvietosanas tikai ar riteniem.

karoch, mani savaca Kaiґs, kko patusejam superigaja skola, aizbraucam pie gimenes. gimenes galva Toms ir bezdarbnieks, mate strada veici uz pusslodzi un tik un ta vini dzivo labak ka 50% Latvijas opishu :)

vakara aizgajam uz pilsetas labako baru Duffyґs un ar saviem 15 latvieshu kolegiem un kolegem paradijam, ka jadzer shmiga B)

sodien bijam ieksh Kцlnґes, patusejam pa shopiem, uzkapam pa 502 pakapieniem taja jobanaja katedrale(joprojam kajas sap) un apskatijam nereali garlaicigo sokolades muzeju. tagad sezhu pie kompisha un radu Tomam draugiem.lv un trenneju ieksha kadu treso alinu :beer:

secinajumi;

?Borkenei ir superigs vietejais alus

?jus varetu vairak rakstit, jo tad kad esu majas ipashi nav ko darit

?ritdienas vakars solas labs, jo man un kolegjim varda Roberts joprojam ir litrs tulamora, kuru nopirkam tax free zona pa 11ls :)

?Borkena, par spiti debeshkigajam alum, ir BEDRE 2008

?Vacija meitenes ir tragiskas. tas ir fakts. mes ar Robertu pa divam dienam saskaitijam 9 meitenes, kuras mes ieverotu Riga uz ielas

Link to comment
Share on other sites

Paaarreecos Veestures stundaa kur skolotaaju skaitot uz pirkstiem 3( liecot lejaa) atstaaja iesleegtu tikai fakuci OmG ja paspeetu to nofotograafeet :(( bet nu shajaa situaacijaa biju bezspeeciigs smiins paarauga smaidaa un tad neapturama smieklu leekme ar asaraam :D

Link to comment
Share on other sites

Njaa ne velti Topic nosaukums Nakts Rita spams :thumbsup: MAn kaut kaa uz to Rita(nakts beigam) sanaak postot, atkal kaa parasti miegs nenaak un ieshu guleet, kad vecakus pavadiishu uz darbu :thumbsup:

Njaa kaut kas jadara savadaak es parvertishos par necilveeku, un by the way pats Palma pazudis :) Laikam saprata, kad vinja dzejnieka dvesele tika nesaprasta te...

Nu ko Arlabunakti :alien:

Link to comment
Share on other sites

nu ko.. Uz divām dienām būs jums miers no manis. :) Dodus superīgi foršā, /sarcasm off, pārgājienā ar klasi. awwwww, luv. <3 !! ~~

es pis acī celties sešos no rīta. lil it necilvēcīgi. :fsckinsad:

Labi, kr4 piektdienas pašā vakarā ja jums nepaveikseis uzrakstīšu kaut ko par savu foršu pārgājienu.

see you fgts. :)

Link to comment
Share on other sites

Šodien skolā nekas īpaši ievērības cienīgs nenotika. Bet rakstu tāpēc, lai pastāstītu kas man pēc skolas mājās gadījās - kreisās kājas augšstilba aizmugurē iemetās krampis un es ejot uz virtuvi vnk nokritu XD Baigi asas sāpes uzreiz parādījās un kā spēru kāju tā vnk nokritu. Skats no malas jau varētu būt rēcīgs, pašam gan tas baigi smieklīgi nelikās. Šitā jau gadās otro reizi. Pirmajā reizē pa nakti biju nogulējis kāju un viņa bija notirpusi, piecēlos, spēru soli un gar zemi biju :) Ehh, vecums nenāk viens :oldy:

Tagad sēžu, klausos popsīgus mēslus, un domāju :hrmmm: kā man apvienot trenažieru zāli un salsu. Baigā slodze būs. Nomoca mani arī jautājums, ko darīt rīt. Piektdiena kā nekā, bet nekas ieplānots vēl nav. Jācer, ka rīt skolā k-ko sabīdīs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...