Jump to content
GIGN Forum

allworth

Moderators
 • Posts

  2594
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by allworth

 1. Labvakar! Vai te kāds ir?
 2. Kaut kādus pāris gadus atpakaļ jau es ierados - atvedu ali un bloodlordu, pagaidīju, kamēr asiņu kungs sasūksies spirtu, iemetu mašīnā un aizvedu. Tā ka nav tik traki.
 3. Ja būs labs laiciņš, es uz pāris stundām mēģināšu pieskriet. Sarakstā mani var nelikt, jo neko neēdīšu, apkārtni nepiekakāšu, kā arī ir visādi IFi, kas ietekmēs to, vai vispār parādīšos pie apvāršņa.
 4. Izņēmu sevi un plānotos līdzbraucējus no saraksta pirmajā poustā, jo tomēr saņēmos pieņemt skarbo lēmumu, ka GIGNa pasākumu izlaidīšu. Ja nu kāds no potenciālajiem līdzbraucējiem šausmīgi vēlēsies pasākumā tomēr ņemt dalību, tad gan jau nedēļas laikā vēl saorganizēsies.
 5. Lielāks katls, lielākas manevru iespējas. Ja tā brīvi var izvēlēties un tas nav saistīts ar izmaksām, tad jau droši vien tas 20 litrīgais jāņem.
 6. allworth

  PDF Tabulas

  Kāpēc nevar vienkārši ekselī taisīt tās tabulas un saglabāt kā PDF failu?
 7. Nus, tā piekomplektētā mašīna ir nosacīti. Ja es nebraucu, tad vai nu nebrauc arī komplektējošās sastāvdaļas, vai arī meklē citus veidus, kā nokļūt pasākumā.
 8. Ko darīt ar maksāšanu neizlēmīgajiem, tādiem kā es? Ja saņemšos, tad būšu no piektdienas vakara līdz sestdienas vakaram. Tusēšanas nodevu uz vietas varēs noskaitīt? MAN VAJADZĒS ČEKU!!!
 9. Pieņemu, ka viņš negrib iet ar kājām, tāpēc meklē vietu mašīnā. Ņemot vērā to, ka es negarantēju savu braukšanu, iespējams, viņš ir pieteicies vēl pie kāda.
 10. Ja jau mans vāgens ir ielikts sarakstā, kaut gan par visiem 100% vēl neesmu devis savu akceptu braukšanai (bet tomēr sliecos pāsākumu apmeklēt), tad manā autombīlī var iedrukāt arī asiņu kungu un DoubleT, kas ir aizsituši dibenvietas. Teorētiski viena vieta paliek, kuru idejiski, ņemot vērā vecas tradīcijas, varētu aizsist ali, ar kuru gan vēl neesmu par to runājis. Par savas braukšanas iespējamību mēģināšu apreģeļitsa pēc iespējas ātrāk, lai neuzmestu iespējamos līdzbraucējus... kaut gan viņus piečakarēt, jāatzīst, būtu smieklīgāk. P.S. atļāvos pirmo poustu sava auto sakarā paeditēt.
 11. Nemāku ar to jauno Google Maps vēl apieties, tāpēc pievienoju bildi, skatoties no iebrauktuves, kas ir no Ulbrokas ielas puses. PBLC ieejot, pa kreisu roku gaitenī līdz galam jāiet. Rindas parasti mazākas kā Sunny, kur mēdz būt tā, kav kur dienvidu galu piemest.
 12. Jā, Sunny var diezgan normāli paēst, bet ar laiku pieriebjas tas ēdiens. Man personīgi šķiet, ka tur ir kaut kāda viena "Vegeta", ko liek visam ēdienam klāt, tāpēc rīsi garšo tāpat kā aukstā zupa, kotletes un salāti. Man ofiss atrodas tajā pašā adresē, kur Sunny, tāpēc zinu, ko runāju, jo vezumu jau tur esmu apēdis. Es labāk ieteiktu tajā pašā RIP teritorijā iet uz PBLC mājas ēstuvi. Tur tiešām ir garšīgi, palielas porcijas un var ierakstīties pirmajā poustā minētajā pusdienu budžetā. Kā arī, ja pietiekami bieži iesi tur ēst, smukā meitene pie kases, kurai patīk zīmīgi spaidīt savu aifonu, lai visi redz, ka viņai tāds ir, pēc ģīmja skenēšanas metodes tevi atpazīs un piešķirs autoatlaidi. http://www.pblcbiznesacentrs.lv/lv/ Kaut gan spriežot pēc šeit pieejamās informācijas, tie jau ir Dreiliņi, nevis Purvciems.
 13. Baigi dārgi sanāks tas pasākums... 6 Ls paikai, tad vēl šmiga, degviela un hipotekārais kredīts, lai uzpirktu sievu, kā rezultātā varētu izlūgties atļauju braukt. Lai nu kā, ja viss izdodas, tad kādus pāris viepļus varēšu no Purvciema paķert līdzi. Kad zināšu ko skaidrāk, tad te katrā ziņā vēl iekakāšu.
 14. Nobalsoju par abiem pirmajiem variantiem, jo... *viss jau augstāk uzrakstīts*. Ja es īpaši pacenstos, šogad iespējams varētu aizbraukt ne tikai otrās dienas ģīmjus papētīt, bet arī savu ģīmi ielikt otrās dienas kategorijā.
 15. LU un RTU mājaslapās nevajadzētu būt grūti atrast ar IT saistītās maģistra programmas, jo, cik man zināms, citu augstskolu, kurās IT būtu vērts studēt, Latvijā nav. Ja nu tomēr tas izrādās par grūtu, tad varbūt tomēr nevajadzētu studēt maģistrantūrā. http://www.lu.lv/gribustudet/augstaka-limena-studijas/programmas/2013-2014-rudens/datorzinatnes/ https://stud.rtu.lv/rtu/vaaApp/sprpub Tas gadījumam, ja ar "Maģistra kursu meklējumos" tu biji domājis maģistra studiju programmas, bet ja tomēr sagatavošanas kursus studijām, tad http://www.lu.lv/par/strukt/studiju-centri/pmc/ http://www.rtu.lv/content/view/100/728/lang,lv/
 16. Manuprāt, visi tie telefoni funkcionāli ir vienādi - aptuveni to pašu var izdarīt gan ar WP, gan ar droīdiem. Pats lietoju Lumiju 800, sievai ir S3 Mini ar puķītēm. Man personīgi labāk patīk Nokia, jo viss tāds "pa proše", arī kamera labāka. Androīds ir tāda kā liela miskaste, kurā ir daudz aplikāciju, bet no visas tās izgāztuves lietojamas ir līdz 5%. Ja nemaldos, tad Lumijai 900 tāpat kā manai klausulei nav pieejams (un nebūs) WP 8, bet tikai tāds pakaļdarinājums WP 7.8. Nav arī latviešu valodas, kas ir pieejama S3 Mini. Pieņemot, ka sencim, kā vecāka gadu gājuma cilvēkam, svarīga varētu būt latviešu valoda un internetbankas aplikācija telefonā, ieteiktu ņemt S3 Mini. Ja ar angļu/krievu valodu nav problēmu, nav svarīgas i-banku aplikācijas, var samierināties ar to, ka telefona OS ir bez izaugsmes iespējām, toties būs labāka kamera un mazāka miskaste, tad jāņem Lumija.
 17. allworth

  Grila sezona

  Gribēju jau padalīties, bet, bļin, mana recepte der tikai žurku un baložu gaļai. Nekas, nākamreiz.
 18. kRi, paldies par komentu. Uz taviem tehniska rakstura spriedelējumiem, kā pieredze rāda, var paļauties.
 19. Pie šī paša iekakāšu savu sāpi - man TV/monitoram ir tikai HDMI, bet kompim tikai DVI. Tāds brīnums kā HDMI uz DVI arī nestrādās? Skaņa jau uz monitoru nesūtīsies, bet video signālam taču idejiski būtu jāiet. Ir kāds ar šāda veida kabeli/pāreju ekspreimentējis? Tipa doma kaut ko šitādu paņemt: http://www.verners24...1&c=68&p=203479
 20. waplet, cik man zināms, tad tādas iespējas nav... tas dažreiz tiešām ir diezgan kaitinoši. bīf, paldies, bet esmu pusijs, un man ir bail lauzt telefonu.
 21. Es laikam vienīgais tāds apdalīts ar to apdeitu biju, jo arī asiņu kungs teica, ka apdeitojies pirms dažām dienām. Kaut kur forumā manīju, ka tu par 20 Ls piedāvāji atbloķēt Lumiju. Izskatās, ka man pienākas atlaides vai arī kāds bija izpelnījies tīņa uzcenojumu. Ko tā atbloķēšana dot? Es īsti neizjūtu, ka man kaut kas būtu nobloķēts.
 22. Šodien pieslēdzos pie datora ar vadu un par pārsteigumu sev konstatēju, ka pieejams apdeits ar koudneimu 1750.0805.8773.12220. Pēc apdeita novērsts viens no lielākajiem Lumijas trūkumiem, kuru jau arī te forumā redzēju daudzus pieminam - ieviests "Internet Sharing", kā arī kaitinošais signāla klusas-neskanēšanas-jau-uzreiz gļuks. Lumijisti sapratīs. Tā kā te manīju vairākus Lumiju lietotājus, painformēju, ja kāds nav pamanījis apdeita pieejamību vai arī nav izlecis apdeita paziņojums telefonā. Tipa changelog šeit: http://www.nokia.com/lv-lv/atbalsts/izstradajums/lumia800/
 23. Kāda ir pabalsta piešķiršanas un izmaksas kārtība? Pabalstu piešķir no dienas, kad esat iesniedzis visus dokumentus, kas nepieciešami pabalsta piešķiršanai. Ja kļuvāt par bezdarbnieku pēc darba attiecību izbeigšanas uz paša uzteikuma pamata vai sakarā ar pārkāpumu, tad bezdarbnieka pabalstu piešķir no pieprasījuma iesniegšanas dienas, bet ne agrāk kā divus mēnešus pēc bezdarbnieka statusa iegūšanas. Sīkāk par visu pats vari izlasīt http://www.vsaa.lv/lv/pakalpojumi/stradajosajiem/bezdarbnieka-pabalsts
×
×
 • Create New...