Jump to content
GIGN Forum

Pensionars

Mirstīgais
 • Content Count

  1078
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Pensionars last won the day on July 30 2014

Pensionars had the most liked content!

Community Reputation

100 Ziepīte

About Pensionars

 • Rank
  w00t wr1t3r
 • Birthday 12/10/1991

Profile Information

 • Location
  EROR 404
 • Interests
  Trakiem pieder pasaule!
 • Gender
  Male

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.liveplay.lv
 • ICQ
  0
 1. Arī pokerā notiek turnīri, un ir miljonu auditorija, bet tāpēc to tagad nedēvē par sportu! Komandas nav pat tuvu būtiskākais kritērijs, kas sportu padara par sportu. Tieši tāpēc ka sports nozīmē daudz vairāk kā tu minēji, taustiņu spaidīšana pat tuvu nav sportam un nekad arī nebūs!
 2. Esports nav sports (punkts)
 3. 3240 paraksti nekur īpaši nereklamējot ir savākti! https://manabalss.lv/smekesanas-aizliegums-publiskas-vietas/show
 4. Nekas nav mainījies! PUTIN HYILO! SLAVA UKRAINAI
 5. Sveiki,Īpašs piedāvājums gign.lv biedriem!Airsoftlatvia.lv ir izveidojusi iekštelpu airsoft spēļu istabu https://www.youtube.com/watch?v=6LMkIrgA-kg .Pieaugušajiem(min 10, max 15 cilvēki): Darba dienās 12Eur/par personu Brīvdienās 15Eur/par personu Piesakot/rezervējot spēli un pasakot ka esat no Matīsa saņemat 10% atlaidi spēlei!
 6. Nepilnas nedēļas laikā vairāk kā 300 cilvēki parakstījušies!
 7. Boringa zelta citāts:"Tas ka tev pāris reizes nedēļā dūms sejā ir mazākā problēma" Slimības profilakses kontroles centrs: "Eiropas Savienības 25 dalībvalstīs vairāk nekā 79 000 pieaugušo katru gadu mirst no pasīvās smēķēšanas. Pasīvā smēķēšana darbā bijusi cēlonis vairāk nekā 7000 nāves gadījumu, savukārt pakļaušana tabakas dūmu iedarbībai mājās izraisījusi vēl 72 000 nāves gadījumu. Pasīvā smēķēšana ir saistīta ar elpceļu slimībām un tā ir galvenais iemesls, kas rada saasinājumus cilvēkiem, kuriem ir astma, alerģija un hroniska plaušu slimība. Pat ļoti nelielam tabakas dūmu apjomam var būt
 8. Borings ir izcils piemērs kāpēc šis likums jāpieņem ar steigu!
 9. Beef, tad jau ar šo likumu pieklājīgiem cilvēkiem arī nebūs problēmas, šeit ir runa par tiem, kas nerespektē citu cilvēku klātbūtni (piemēram ejot pa ielu smēķē). Visa šī iniciatīvas būtība ir līdzīgi kā alkoholam (publiskā vietā ar atvērtu pudeli nedrīkst atrasties).
 10. Tava izvēle beidzās tad, kad tavas cigaretes dūmus nākas ieelpot blakus esošajiem cilvēkiem (arī bērniem)!
 11. Pensionars

  Paraksties!

  Velti 5min sava laika un paraksties! https://manabalss.lv/i/1038
 12. Sākumā būs jāsatiekas, lai es varu izklāstīt ko es lielos vilcienos gribu tur redzēt (būs grūti to izdarīt virtuāli) un pārējo ļaušu vaļu dizainera fantāzijai! Par cenu vienosimies!
 13. Sveiki, Varbūt kāds te ir kas specializējas uz mājas lapu dizainu izveidi, tad pm man. Vajadzīga ir unikāla dizaina izveide + sagriešana!
 14. "suka" ir spēlētāja niks! "nahuj" un "jobans", divi vārdi par mēnesi, tiešām biju aizmirsis! Par ko pašam ir kauns ! Beidzot ir tiešām arguments, BRAVO! (bez sarkasma)! Visi pārējie mammas joki ir izrauti no konteksta, protams, neataisnojoties! Tie ir mani joki. Vēlos pieminēt, ka ne par vienu no augstāk minētajiem tekstiem es no adminu puses nesaņēmu pat gag jeb muti nerunājot par neko vairāk! Tātad secinu, mammas joki no adminu puses nav saskatīts kā pārkāpums!
 15. Vēlos atspēkot pāris subjektīvus viedokļus, mulķības un melus! Sāksim ar Pilnīgi meli! Pirmkārt, man mikrafona nav, ar to sāksim! Otkārt, neko rupjāku "aizver muti" (ko es rakstu tiem kas spēles laikā runā un traucē spēlēt!), "niks bots", un "tava mamma", melnie joki! VISS! Mute man ir uzlikta 2. reizes, vienu reizi par taktikas teikšanu pretiniekiem un otru reizi par mammas joku! Bans uz 5 min bija atbilde admina ar tik pat asprātīgu joku kā viņš man uzrakstīja, pēc kā sekoja bans! Bet ne part to ir stāst, mutes un banu saņēmu savā ziņā pelnīti un nesūdzos par to! Tiem maigi izsakoties
×
×
 • Create New...