Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

čista visi dirst ejat.... esmu beigts, PILNĪBĀ.

Nekad, NEKAD mūžā vairs neiešu nekādos dirsā parautos pārgājienos, tas ir vnk smieklīgi..

Krampji kādās 15 vietās, uz sejas liela rēta, kājas īkšķis strutās tik tālu, ka paiet nevar... aj, kr4 dirst...

Iet 30 km vnk pa sūdu, kur grimst kājas līdz potītēm, ir 70 grādu nobāzes pakaļā slidenas, labi, ka vismaz ejot pāri upēm pa kaut kādiem sapuvušiem tiltiem/kokiem/betoniem/akmeņiem biju viens no retajiem, kas neigāzās.

+ mūsu foršie, nu nejau pārvārītie, makaroni vakariņās bija vnk mca, mcaa. pēc pirmā kumosa parāva diezgan spēcīgi uz augšu. ... :S

da nu..

/me gulēt.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Sen neesu Juus dzirdeejis ! - Kas jauns ? Kaa sokaas ?

Prasu talonus par sevis neieredzeeshanu !

Kaisiit nelaimi sveshiem ir naacies ;

Paraugstundas nebija pieejamas . skumiigs ,

Attapiigs veikalnieks - sevis zaadziibu pamaniiju ,

Atbildot -paarveertos par turtli ! ne . !

Visiem prieciigs praats , bet nav notikums !

Edited by Pallma
Link to comment
Share on other sites

:)

Vispār nu jau 5. vai 6. klase :)

+

?Vacija meitenes ir tragiskas. tas ir fakts. mes ar Robertu pa divam dienam saskaitijam 9 meitenes, kuras mes ieverotu Riga uz ielas

Mēs kāpām Eifeļa tornī, kad bijām Parīzē. Ja pareizi atceros bija kādi 680 pakāpieni, bet mēs uz katriem 100 pakāpieniem pa 100 gramiem iešāvām :D Tā ka augšā jau bija silti :D

Un par Vācijas meitenēm pilnībā piekrītu. Gadījās gan Spānijā uzdurties uz vāciešiem (veselu klasi), gan Berlīnes un Hamburgas lidostās pietiekami daudz vācu meiteņu redzēt. Un redzēju kādas 3 smukas :) Viena bija lidostas darbiniece, viena bija stjuarte (bet tā pati mulate, tā ka vāciete laikam neskaitās :D ) un viena bija tāda vienkārši +/- normāla meitene (neesmu gan pārliecināts, ka bija vāciete).

Bet rēcīgs gadījums bija Hamburgā, tjipa gaidam reisu, skatos aiziet 2 smukas meitenes un kaut ko vāciski uzprasa lidostas darbiniekam. Nodomāju, oho, pirmo reizi redzu 2 smukas vācu meitenes. Vēlāk, ejot uz reisu, ieraudzīju tās pašas meitenes ar Latvijas pasēm :D Tā ka kārtējo reizi pierādījās, ka Vācija = neglīteņu tauta :)

Link to comment
Share on other sites

shodien besis,nogurums un neliela slimiba sakjerta....noskatijos basi GERMANY-FRANCE,nu jaa skaidri un gaishi bija redzams,ja Dirkam nekriit tad komandai nekriit,un Francija ar savu Tony POArker priekshgalaa vnk nomaskaloja Vacieshus....Tagad skatos futeni LV-ZiemeljIIri....Alinjus suucu un uz miegu rauju... :(

Link to comment
Share on other sites

Vakar forši piedzēros Vecrīgā :) Šorīt no rīta piecēlos, ne savā dzīvoklī uz grīdas, un pirmais ko ieraudzīju bija puspliks džeks blakus gultā :shock: Jeibogu, tik ātri vēl nekad dzīvē nebiju mēģinājis salīmēt vakardienas filmu kopā XD :D Paģiras bija vēl foršākas par pašu piedzeršanos. :fsckinsad:

Kad aizvilkos mājās, uzzināju, ka ir jābrauc uz Zvēru dārzu. Mutere dabūja ģimenes ielūgumu un tā kā es jau sen gribēju aizbraukt pie zvēruļiem ^^, tad arī tāds pohains braucu. Jāsaka, ka biju gaidījis, ko labāku - šodien visi viņi bija k-kādi neaktīvi, vienīgi ķenguri kniebās, ko es palaidu garām :/

Tagad sēžu mājās un kožu pirkstos, ka neaizbraucu uz dragu Biķerniekos. Caur hūdu (netālu dzīvoju no turienes) visu laiku šodien brauca forši autiņi.

P.S. Psc ir tas, ka es vakar laikam esmu izpīpējis k-kur vienu cigarešu paciņu. Ahuetj vnk.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad jaaieposto man ar kkas peec ilgaa laika ... enivei... laiks laukaa taads aizdomiigs iisti nevar saprast, nekas iipash ieplaanots nav, ja nu vieniigi lauka izripot uz vakara pusi, ā un veel mazs siikums izlsiit uz riitdienu Hamletu 120 lpp :(

Link to comment
Share on other sites

Nekad, NEKAD mūžā vairs neiešu nekādos dirsā parautos pārgājienos, tas ir vnk smieklīgi..

Krampji kādās 15 vietās, uz sejas liela rēta, kājas īkšķis strutās tik tālu, ka paiet nevar... aj, kr4 dirst...

Iet 30 km vnk pa sūdu, kur grimst kājas līdz potītēm, ir 70 grādu nobāzes pakaļā slidenas, labi, ka vismaz ejot pāri upēm pa kaut kādiem sapuvušiem tiltiem/kokiem/betoniem/akmeņiem biju viens no retajiem, kas neigāzās.

+ mūsu foršie, nu nejau pārvārītie, makaroni vakariņās bija vnk mca, mcaa. pēc pirmā kumosa parāva diezgan spēcīgi uz augšu. ... :S

da nu..

/me gulēt.

mīkstais. tas vienkārši skan pēc ideāla pārgājiena! šitādos daudz ir iets un tie vienmēr ir bijuši ideāli piedzīvojumi un viņi atmiņa pāliek. galvenais ir attieksme!

Link to comment
Share on other sites

Moby nu nezinu ATB spardiija pakalju, vins varbuut netaisija baigos miksus jo manupraat vinjam tas nav vajadziigs, tie vinja gabali jau runaa par vinju :thumbsup: Nezinu, kur tu tur neredzeeji neko no dj skill, tas ka vins izgaaja no situacijas, kad pazuda elektriiba bija vnk pwned :)

p.s. ATB rocks :) Un atb laikaa satikts divits, tomass, bloodlord un flashback, ta ka vecaa kompanija bija atkal kopaa :D

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

atb pazuda elektriiba?? lol.. nepiefikseju :)

bljin atb bija labs ar norm skillu. ar blondo shodien vel dzeraam fiizus ogres stacija .. pff palis ftw.. uz atb smagi pieliku muuli. benciku atcerejos otra diena

.. satiku ari fuji ar klientu LOL :D

vinji negaja uz atb bet koda tapat ..

tikko seenes sagriezu un uzcepu.,. naisiks

Link to comment
Share on other sites

Diviiit blin juus peec tam satikaat veel Klientu un Fuji ? Es atceros, kad satiku celu policistus, kuriem laipni gribeju paluugt iepuust :) Izradaas tas maksaa 10 ls :(

Un runajot par pargajienu, es zinu kas ir labs koncerts, kad ir taadas pashas sekas ka Minority peec pargajiena :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...