Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

intx paņēma no sākuma karti, eclipse nonāca lūzeros. Finālā eclipse izcīnija 1. vietu no lūzeriem un spēlēja ar intx. intx papisa. 1. eclipse 2. intx bet šeit vietai vairs nav nozīmes, jo uz igaunīju brauc abi, un tur var notikt vis kaut kas...

Link to comment
Share on other sites

blaaviens tiko atpakla iesleedzu pc pirms tam jau 2 reizes pac izsleedzaas blaviens TV iesleedzu tas pac sleedzas araa jau paarbijos :D tad prosta seedeeju istabaa eedu maiziites un tad gandriiz logus izsita un kaiminiem masiinai signalizaacija saaaka gaudot ble aizgaaju uz koridoori un paseedeeju ar suni kameer nomira tgd viss kaartiiba sauliite jau spiid ! oirmo reizi redzu tik lielu zibeni un peerkonu !

Edited by enlightener
Link to comment
Share on other sites

:fsckinsad: es cs sodien nokapaaju no 8 riitaa liiidz sim briidim !!!

Acis nesāp?

Piecēlos ap 10 no rīta,tagad biku uzpēlēšu cs,pa dienu kko izgudrošu ko darīt,esctm,lai veicas,man arī patīk copēt. :0

Vakarā uz treniņu.ai..booringss... :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

Es pis acī..

Šodien bija jāiet uz skolu klausīties instruktāža par kaut kādu, BLE, divu dienu pārgājienu pa mežu.

Kaut kā nejūtos tā itkā tagad gribētu to visu atrkstīt, bet nu man likās ļoti svarīgi, lai jūs to zinātu.. :rolleyes:

Baigā laža kr4.

PS : RUSTY IENĀC MIRC UN UZMET ZINJU AR SAVU NUMURU.

Link to comment
Share on other sites

sveiciens! ieraudziju sito topiku un atcerejos vecos labos laikus, kad vel ljoti biezi speleju gign`aa :) tagad jau ir pagajis nu ljoti ilgs laiks bet nu me ir atgriezies :P vismaz foruma! daudzi jau vairs noteikti neatceras vai ir piemirsusi, bet nu vecie labie laiki bija forsi! :)

prieks ka atkal ir paradijies nakts rita spams - tas bija labs pasakums! :)

ieraudziju vel ka flashback man ir nonemis warnu un pectam atkal uzlicis - tagad tocna atcereejos cik vins ir smiekliigs un briiziem pat vareju vienk norekties cik parnemts ar so visu vins ir reaalajaa pasaulee!! :D :D :D

ak atminas! :)

Edited by Fly
Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu - ko juus sudzaties par to karstumu - latvijai tads karstums ir retums tapec jaker mirklis - nevis tagad seedeet pie pec un teikt - ak dievs kads karstums :yak:

Jums jau laikam patiik auksta ziema - kad majas jaasez jakaa lai nenosaltu :awww:

Link to comment
Share on other sites

:)\

šitā ŽARA mani nobeigs! drīz jau būšu viens pats lielo venden ūdens bunduli iztempis :fsckinsad:

apsveicu ar tiesiibaam ADMIN :P :P

zara nereaala bet es veel esmu apslimis taa kaa nav iipasi forsi! bet nu 7dien man ir cempis peintbola taa kaa jagatavojaas peec pilnas programmas!

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D

ak atminas! :)

Pff, ko tu te vispār puksti, tu mani esi vienreiz dzīvē saticis un i to pirms vairāk kā pusotra gada. Tad kad ņēmu nost tev warnu, es biju iedomājies, ka tu esi +/- normāls, bet acīmredzot kļūdījos, un savu kļūdu laboju. So stfu & piss off.

Link to comment
Share on other sites

stfu & piss off.

es tak saku ka tu esi recigs! :blablabla: te tu vari man likt virsu un darit, jo ta tev nav reala pasaule un tu mani neredzi, ta ka drosi izbaudi savu varu un priecajies cik tu mums esi varens ja vari teikt citiem stfu piss off utt... bet nu taa kopumaa ir vienkaarsi prieks paskatiities ka daudzas lietas nemainaas un fig tu kaut ko zini vispaar :D

Link to comment
Share on other sites

es te juutu savstarpeju naidu :D btw lol manam klasesbiedram mobilais rekjins palielinajies par ~184 LS no ta cik vaidzetu but tipa par internetu a vins vispar tur nelida ieksa lol... karsts ir vislaik pat pa nakti nevar no taa izbeegt :D

Link to comment
Share on other sites

:blablabla: te tu vari man likt virsu un darit, jo ta tev nav reala pasaule un tu mani neredzi, ta ka drosi izbaudi savu varu un priecajies cik tu mums esi varens ja vari teikt citiem stfu piss off utt... bet nu taa kopumaa ir vienkaarsi prieks paskatiities ka daudzas lietas nemainaas un fig tu kaut ko zini vispaar :D

Nobijos, āāā, mammu, palīdzi...

Noteikti ieraugot tevi apčurātos aiz bailēm.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...