Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

:)

Hugo kaa patika Seaside Lounge? Man Braalenam taa lieta pieder, bija doma arii aizmaukt, bet sanaaca pakert Essiiti :) Ehhh nodevu vakar riktiigi labi, nodejojos liidz pasham riitam, iepazinos ar 3 jaukaam meiteneem. NEsanaaca gan vinas pavadiit uz majaam, jo kaut kur pazaudeju pa celam mekleejot nakamo :thumbsup: Muuzika bija ok prieksh dejoshanas, un puplika arii bija normaala. Kas man patiik essitiit tur nenaak visaadas urlas, kaa tas ir La Rocca(arii nav slikts klubins).

Skatos es veel ieposteejis kaut ko no riita esmu, visu zinashanais aptuveni peec shitaa posta es atluuzu pie datora :superlol:

Veiksmiigu sestdienas vakaru velot Bencik :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

lab jāieliek arī sava artava šajā sadaļā.

jau strādāju 8o dienu pēc kārtas katru dienu pa 11h, darba datorsistema karās un nestrādā līdz ar to arī mans darbs tiek apgrūtināts (stulbie somi). rīt arī jāstrādā un tad gan 2as brīvas dienas, bet atkal 6dien un 7dien jāstrādā.

parto vismaz nauda būs, jo izdomāu, ka jānopērk savu paintgun, un jāsāk krāt nauda ziemas riepām. kautgan nafig vinas man, varēs vismaz kvalitatīvi slidināties. kautgan tāpat to var.

forsshi ka darbā lietuvieshi diezgan regulāri alu atved, tāka manās asinīs iespējasm visu laiku cirkulē kāda daļiņa alko, jo nu ja na haļavu dod kāpēc lai nedzertu.

ko vēl varētu ieteik, ā varu pareklamēt radinieku iestādījumu saucas SHOT CAFE atrodas pie Pulvertorņa, Latvijā lielākā šotiņu izvēle un cenas ar labas.

un vispār jā vispār...

Link to comment
Share on other sites

Beidzot saņēmos un uzrakstīšu par 5dienu

Skolā bija skolotāju diena, tā ka mācības bija fuflo. Beidzās ap 11.30 un skaidrs bija viens - jāiet dzert! :) No sākuma aizgājām uz Autoostu nopirkt trolejbusa kartiņu un tā kā vēl bija palicis nedaudz laika pirms atvērs Red Fred, tad izdomājām, ka aiziesim uz to foršo tirdzniecības centru pretī Autoostai pameklēt podjelkas un mūsu gājiens nelika mums vilties - atradām Daniel Klein pulksteni, Gonci somiņu etc. figņas :D

Pēc tam aizgājām uz Red Fred un "apmazgājām" manu nesen saņemto klienta karti ar pāris alus kausiem. Pēc tam paņēmām vēl Kagoru, ko izdzērām kādā Vecrīgas sānieliņā. Ak, jā, mums vajadzēja centrā nokalbasīt līdz 17.00, lai aizietu uz trennažieru zāli un paņemtu naudu par vēl neiztērēto abonomenta laiku, jo klubu slēdz uz kādu laiciņu, lai izremontētu. Nu vo, piebeidzām to vīnu un tad draugs atcerējās, ka viņam vajadzēja satikt vēl savu krustēvu. Aizgājām un izrādījās, ka viņa krustēvs ir Mārtiņš Ķibilds, lol. Aprunājāmies ar viņu uz k-kāda Brīvības ielas nama terases un tad pulkstenis rādīja ~ 16.00. Paņēmām vēl pāris aliņus un aizgājām uz pagalmu aiz mūsu sporta kluba. Īstenībā baigi forša vieta - ļoti maz cilvēku staigā, ne1 logs nav uz to vietu, kur mēs stāvam + paveras jauka panorāma :) Sagaidījām tos 17.00 aizgājām paņēmām naudu, ko vakarā veiksmīgi nodzērām, un tad braucām uz mājām. Ap 21 sarunājām atkal satikties centrā.

Mājās normāli paēdu, noskatījos Good Luck Chuck and Larry, iegāju dušā un braucu atpakaļ. Satikāmies pie Galerija Centrs (lol, nafig visu jaunos tirdzniecības centrus sauc par galerijām?), pasēdējām biku, paņēmām šņabi un aizgājām dzert. Dzērām pa visu Rīgu - sākām Vecrīgā un beidzām Imantā :) Tad mani atveda uz mājām un aizgāju gulēt.. End of a day. Brīnumainā kārtā nākamajā rītā pamodos bez pohām, kas mazliet izbrīnīja, zato iepriecināja :)

Btw brālis Pālis rullē gurķi, jo lēcās vēl nekad nebiju tik viegli izņēmis :)

Tagad sēžu un domāju, ka vajadzētu iepirkt kādu jaunu klozīti, bet nezinu, ko īsti gribu.. :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Apsveicu Cipruss !!! :thumbsup:

Hugo nu sezona beidzaas, vasaraa tur bija zajebis a tagad to maju grib aprdot un klubam arii jamainaas :)

Ehhh vakar vakaraa(6diena) izdomaju aiziet pies enas klsesbiedrenes ar draugiem iedzert. Nu viss baigi labi sakaam ar tekilu, iesulu pargaju uz rumu. Tas maita bija taads ar kafijas garshu tapeec veel joprojaam vinju juutu :D Normali izstrideejamies par politiku, it sevishki par to leceeju Daugavaaa... Tur izversaaas iiiipashi asas debates :superlol:

taa nu sanaaca, kad aizsedejamies lidz 9:00. FAK atkal riits, nu ko laikam jabrauc uz majaam guleet, zin kaa nakts neguleeta. Taja briidii zvans - maucam uz Madonu, ralliju skatiities :D Nu manejais nedomajot saka jaa, lai arii es neticeeju, kad neatluuziishu nekur, es to izdariiiju visu ralliju redzeeju un izbaudiiju :) Bija baigi labi, neiztika bez avarijaam un kurioziem:D Skataties 2dien pa tv7 auto raidijumu kados 10 vakaraaa, man tur ir jabuut :khehehe:

Taa nu vakars pienacis, un miegs vnk nereaaaali naaak, blin un riit darbs mazaa fakaaa :fsckinsad::( Tapeec iesaku visiem aiziet un mierigi pachucheet lai visu shmigu var izguleet un riit laimigi iet uz darbu :thumbsup:

Ups! tiko iepuutu alkometraa... Lai arii pedeja glaziite tika nobeigta pirms 11h, 0.4 promiliites, nekas vismaz miedzins naaks :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

bij jau man liekas vairāk ka 9 no rīta :D

debates bija pietiekami asas :D

+ pilnigi niril, ka tev tagad tik 0,4 promiles :superlol: pēc tādas dozes, kas bija, alko asinīs būs 2 dienas :fsckinsad:

+ labāk nejautā, kā mājās tiku :muahaha: policisti bija ļoti laipni šodien. johoho

tā nu man pagāja diena.. jāiet laikam turpināt gulēt..

Link to comment
Share on other sites

:D

debates bija pietiekami asas :D

+ pilnigi niril, ka tev tagad tik 0,4 promiles :superlol: pēc tādas dozes, kas bija, alko asinīs būs 2 dienas :fsckinsad:

+ labāk nejautā, kā mājās tiku :muahaha: policisti bija ļoti laipni šodien. johoho

tā nu man pagāja diena.. jāiet laikam turpināt gulēt..

Nu bet alkometrs man taa radiiija, hvz kaa :D Negribu pat puust no riita, tur man liekaas visi, kas apkaart nosmaktu no manas dvashas :D Bet paljube dzeki es jums saku Tekila+citrons+saals+50ml glaaziite ir vnk SUPER :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

vāru pelmeņus, un skatos, tāda smuka brūna plēvīte ūdenim pāri :lol: Domāju, 4o za hujņa, bet poh, ja jau sāku vārīt, tad tā lieta ir arī godam jāpabeidz. Gan jau, ka tā bija kkada rūsa, cerams ka nekas trakāks :D

Pelmeņus arī godam apēdu, lai gan bij tāda maziņa piegarša, bet tas bija sen un tā nav patiesība :)

btw labs teksts: they say, that i am a raper (YOYOYWAZAP< AAAIJ), i say no :D Dziesmā labi norēkties varēja :D

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...