Jump to content
GIGN Forum

kRi

Game Admin
 • Posts

  3911
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  74

kRi last won the day on February 3 2020

kRi had the most liked content!

1 Follower

About kRi

 • Birthday 07/19/1988

Profile Information

 • Location
  Your worst nightmare
 • Gender
  Male

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

10134 profile views

kRi's Achievements

Foruma opis!

Foruma opis! (17/23)

819

Reputation

 1. kRi

  Nakts Riita Spams

  Pirmais posts nekas traks: Otrais gan
 2. kRi

  Nakts Riita Spams

  Laimīgu Jauno gadu!
 3. kRi

  Nakts Riita Spams

  TF2 nekāda vaina nebija
 4. kRi

  Fidget GO

  Labrīt! Arī RIMI maizīti iepērk optam un lēti, lai tev pārdotu dārgāk.
 5. kRi

  Nakts Riita Spams

  Paypal>Payoneer>izņem piķi bankomātā. Procesā gan arī padirsīsies +/- tie paši 10%
 6. kRi

  Nakts Riita Spams

  http://jig.lv/products/lv/162/4039/sort/1/filter/0_0_0_0/Speciālpiedāvājuma-komplekts---Aspen-Stake-spiningsDaiwa-Ninja-A-spoleYGK-aukla.html Kaut kas tāds varētu būt OK sākumam. Kāta garumu/testu var izvēlēties pēc vajadzības, tikai aukla jāņem cita. Tā 3 dzīslu ir plakanas šausmas.
 7. Nelasīju visu, bet mani pirms dažiem gadiem ar optiku meta ārā no Xbox Battlefield serveriem. Ar mobilo netu viss ok. Zvanīju suportam, kad džeks bija izbrīnīts, kā es mobilo netu pieslēdzu pie Xbox, man viss bija skaidrs par viņa kompetenci Beigās uzrakstīju Twitterī un LTC forumā (nezinu vai tagad tāds ir) un tad atrada vis kaut kur vainu. Pārvilka vadus trepjtelpā, kaut ko sataisīja savā galā un viss bija OK.
 8. Manam auto DNA atskaitē bija CSDD informācija un komplektācija pēc VIN Ir jau arī izņēmumi tiem nobraukumiem. Sievai ir 2013. gada otrajā pusē pirkts auto, kuram šobrīd uz odo ir zem 40k. Ar pirmo auto vispār gadā knapi 8k sabraucu, dzīvoju Rīgā, darbs Rīgā. Tagad, braukājot uz Jelgavu gadā tuvu 40k salasās.
 9. Ja skatās uz paaudzi vecākiem un nav obligāta 3. sērija, tad, vēl var pačekot E39. No manas pieredzes, tie tik traki nerūsē kā E46, uzturēšanā gan būs jūtami dārgāki, toties komfortablāks. Tiesa, ja pašam būtu jāizvēlas pliks nemotora E90 vai pilns, jaudīgs E46, es tāpat ņemtu pirmo. P.S. E46 ar "jauno" M57N 3.0 dīzeli iet ļooooti labi
 10. Es savu pirku iespējami sliktākajā variantā, Rumbulas placis, kaut kāds arbuzņiks, uz servisu nedzinu, pat tolkam pats neizbraucu. Var teikt, ka paveicās, bet cik dzirdēts tā notiek ļoti reti
 11. Ļoti lielākajai daļai no tiem auto nobraukums būs tīts. Par tehnisko stāvokli servisā var noteikt sākot no gandrīz visa, beidzot ar neko, atkarībā kāds serviss. Var mēģināt par 2 eur ņemt pakalpojumu, kas pēc VIN skatās vēsturi pie dīlera. Manam BMW tā vēsture beidzas 2010. gadā - kas pēc tam noticis HVZ. Must know - defekti būs jebkuram lietotam auto, atkarībā cik lieli. Principā, es pērkot lietotu auto par tādu summu rēķinos, ka no auto cenas jāatliek vēl 20% turpmākajiem remontiem. Izskatās, ka arī priekšējie bremžu diski prasās uz maiņu. Turklāt, šim ar nobraukumu kaut kādi brīnumi jau bijuši CSDD 2015. gadā, turklāt pēdējā tehniskajā kaut kādas ziepes ar dzinēja dūmošanu bijušas.
 12. Linku uz Facebook studijā!
×
×
 • Create New...