Jump to content
GIGN Forum

Olimpiskās Spēles...


Kiwix
 Share

Recommended Posts

Pirmkārt, nav jau tā, ka iepriekš nebūtu varējuši nospēlēt pret visām šīm komandām ļoti labi.

Otrkārt, kur tad palika Znaroka piršana pirms čempionāta, ka mums nav zvaigžņu, bet ir komanda?

Tiešām, vienīgā spēle, kur neizgāzāmies, bija pret Čehiju, mby arī labi, ka pret viņiem 4daļfinālā, tomēr uzvarēt izredžu nav. Jebkurā gadījumā, tas neliedz skatīties spēli, ko arī darīšu, tāpat kā visas citas.

Pasaules hokeja čempionātu, NHL neuzskata par svarīgu notikumu tāpēc netiek rīkot pārtraukums, pasaules čempī nav ne tuvu tā Krievijas kas ir Krievija olimpiskajās spēlēs un tas ir attiecināms uz visam komandām (Zviedrija,USA,Kanada,Slovakija,Cehija,Somija utt.).

Pupu mizas tu vari teikt hokej ekspertam (no nhl), nevis man.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Viss bezsakarīgākais uzdirsies ko es esmu redzējis! :sparta:

P.S Vienkārši nevajag salīdzināt divus dažādus turnīrus ar ļoti atšķirīgu līmeni.

Ja būs tāda iespēja protams es skatīšos meistarus darbībā!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

:sparta:

P.S Vienkārši nevajag salīdzināt divus dažādus turnīrus ar ļoti atšķirīgu līmeni.

"Skatīties uz zvaigznēm" bija metafora. Tas nozīmē: turpini siekaloties par citu komandu spēlētājiem.

Tas nebija uzbrauciens, tas bija mans viedoklis.

Un parādi man, kur es salīdzinu turnīrus. Ā, un pasaki vēl, ka latvieši nav vainīgi pie saviem milzīgajiem zaudējumiem, ka vainīgas ir pretinieku zvaigznes. Ja tā neuzskati, tad pis dirst un beidz tēlot hokeja ekspertu norakstot visu uz pretinieku spēku, nevis mūsu tizlumu.

edit: nu arī ja tu tā uzskati, pis dirst.

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

Esmu stipri vīlies Znarokā, kāda velna pēc viņš nepaņēma uz Olimpiskajām spēlēm Kuldu un Sorokinu? Kulda- labākais koeficents visā AHL, Sorokins- meta izšķirošus golus Dināmo sastāvā pirms olimpiādes.

Pēc spēles ar Krieviju Znaroks baigi slavēja krievus " Spēlējām pret olimpiskajiem čempioniem", es neticu, ka nevarēja nospēlēt labāk. Statistika: Kanāda-Latvija 4:2, Šveice-Latvija 1:2, Zviedrija-Latvija 2:3 . Tagad latvieši ir emocionāli sagrauti 3 zaudējumi ar krietnu pretinieku pārsvaru, tāpēc ceru, ka rīt nospēlēsim godam, ja ne par uzvaru, tad vismaz par skaistu spēli.

Link to comment
Share on other sites

Pēc spēles ar Krieviju Znaroks baigi slavēja krievus " Spēlējām pret olimpiskajiem čempioniem", es neticu, ka nevarēja nospēlēt labāk. Statistika: Kanāda-Latvija 4:2, Šveice-Latvija 1:2, Zviedrija-Latvija 2:3 . Tagad latvieši ir emocionāli sagrauti 3 zaudējumi ar krietnu pretinieku pārsvaru, tāpēc ceru, ka rīt nospēlēsim godam, ja ne par uzvaru, tad vismaz par skaistu spēli.

Tapēc, ka sastāvs Vankūverai bija jānosauc kaut kad decembra beigās, un tad Sorokins vēl nebija sācis lādēt krievu vārtos. Kuldas neiekļaušana sastāvā gan bija kļūda(starpcitu, tagad Znaroks to pats ir atzinis), visiem jau sen bija skaidrs, ka viņš uz mazajiem laukumiem stabili ir labāks par to pašu Laviņu vai Galviņu. Un izmaiņas sastāvā varēja veikt tikai traumu gadījumā. Un ko viņam darīt ? Teikt, piemēram, Sotniekam, lai viņš simulē traumu ?

Un tevis pieminētajiem 3 rezultātiem nav PILNĪGI NEKĀDA sakara ar šīm spēlēm. Tie rezultāti ir no PČ, ko līmeņa ziņā nevar salīdzināt ar OS. Kad to beidzot sapratīs ?

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

ja speletu mes tagad v elreiz ar Sveici/Zviedriju/Kanadu rezultati butu pavisam savadaki un domaju arii mums daudz negatiivaaki... Visam ir savs laiks un tad ariii bija musu ziedu laiks...Vnm nevar veikties,skaties tie pashi Krievi un Kanada vinjiem abiem jatiekas 1/4finalaa tatad 1nam pat nebus medeljas,un vinsh bus labi ja 5/6vietaa,tatad nevajag ja :)

Link to comment
Share on other sites

Un tevis pieminētajiem 3 rezultātiem nav PILNĪGI NEKĀDA sakara ar šīm spēlēm. Tie rezultāti ir no PČ, ko līmeņa ziņā nevar salīdzināt ar OS. Kad to beidzot sapratīs ?

Muļķības, Sorokins bija jau aizlidojis uz Vankūveru un tad viņu aizsūtīja mājās.

Jā PČ nav tas pats kas OS, bet ja Latvija pasaules čempī spēlētu tā, kā OS, tad tik laba snieguma nebūtu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...