Jump to content
GIGN Forum

icecube

Mirstīgais
 • Content Count

  1067
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

5 Followers

About icecube

 • Rank
  w00t wr1t3r
 • Birthday 10/23/1993

Profile Information

 • Location
  Rīga
 • Gender
  Male
 1. Uz pirmdienu(rītdienu) meklējam peli Razer Lachesis vai Deathadder, lai destructo no komandas CIDO rīt varētu spēlēt oficiālo spēli. Peli vajadzētu Rīgā/Rīgas rajonā. Links uz spēli: http://etf2l.org/matches/32344/ Balvā dāvinam Karīnu vai aliņu. Proofu varat prasīt animalam vai blindam.
 2. Ja abi cilvēki māk spēlēt, 1v1 leinā principā jebkurš ranged izvaros meļešņikus, ja vien viņiem nav stiprs ranged poke kā, piemēram, Galio. Gapcloseri neskaitās. Viss tā dēļ, ka tikko melee ienāks pēc creepa vai vienkārši par tuvu, viņš dabūs pa seju.
 3. Nezinu, cik liela iespēja šeit kādu atrast, bet, ja ir kāds jungleris, kurš grib paspēlēties 5v5, varat pievienot mani ingeimā - Vivalicious. EU West, ja kas.
 4. No shaco, ja vien nespēlē pret idiņiem, jēga ir tikai, ja ar viņu junglo, kas ir ļoti jāmāk. Tie. kas uzskata, ka nida nav nonerfota, laikam nekad nav ar viņu kaut puslīdz mācējuši spēlēt. Heals un pounce bija tie skili, kas raksturoja nidalee, tagad viņa ir šķēpu dispensers/squishy melee ar mazu dmg. Par traku iesita viņai.
 5. Vai ir kāda informācija par džoistiku supportu? BC2 kasjakus vairāk negribu piedzīvot.
 6. icecube

  Dota 2

  Fanboys vs fanboys. Tiem, kas uzskata, ka lols ir nūbiska spēle, iesaku paskatīties profesionālu spēļu video ierakstus, jo pubs nav nekāds rādītājs spēles sniegtajām iespējām, nemaz nerunājot par to, ka, ja jūs nebūtu spēlējuši dotu, lolā jūs dabūtu pa seju vairāk nekā te diršat.
 7. Reccomended itemi bieži mēdz būt sūdi vai pilnīgi nevajadzīgi. Ej mobafire.com un skaties čempionu buildus, kas jāpērk un kādā secībā. Iesaku tikai no sākuma izlasīt kam tas builds ir domāts un kā ar konkrēto čempionu vispār spēlēt, tur ļoti labi ir aprakstīts. Ja spēlē nedēļu, tikai loģiski būtu, ja tu jau saprastu, kādās situācijās kas vajadzīgs. Starpcitu, Rammus ir armadillo, dzīvniekus skolā nemācīja?
 8. Tik daudz stulbus krokodilus un jobanus helikopterus nekad nebiju redzējis.
 9. Es ar shaco, kas principā pēc stila ir ļoti līdzīgs katarīnai, ņemu ghost/exhaust vai teleport/exhaust. Teleports splitpushiem un backdooriem, ghost ātrumam un papildus haste, exhaust, lai varētu tankus sasist. Ja tu taisi AP katu, tad exhausts nav tik noderīgs. Vienīgais čars, kuram es mēdzu paņemt hīlu, ir soraka, for added bonus. Ja tu sākumā vari dabūt 6 killus towerdaivojot ar hīlu, tad pretinieki ir vienkārši idiņi un tos killus tu dabūtu tāpat, pretējā gadījumā hīla vietā varētu paņemt daudz lietderīgāku skillu, kurš tev ļautu nosist vai palīdzēt nosist daudz vairāk purnus. It kā jau pohuj, ja labi sanāk, bet par heal+flash vai heal+ghost čaļiem loading skrīnā es tāpat ņirgāšos.
 10. Ja tev vajag healu, lai towerdaivotu, tev diez vai vispār vajag towerdaivot. Skams diezgan labi apkopoja manas domas par šo postu. Nesen paņēmu čempionu paku un pāris snīkijus, daudz interesantāk spēlēt. Vienīgais kasjaks lola ziņā pašlaik ir Leonas atlikšana uz šo nedēļu, Positivusa dēļ nesanāks padrotot. Patīk man ļoti tāda stila čempioni un spēle.
 11. Ne gluži par garumu iet runa, bet par pārējās huiņas izvietojumu. Sanāca pirms kāda laika, kad pirku jaunu karti, pārspraust visu apakšējo daļu un izārdīt keisam aizmuguri, lai viņu vispār iekšā dabūtu. btw, nekad nepērc lietotas videokartes.
 12. icecube

  .

  Nu jā, tikai positivus laikā katrs brīvais zāles pleķīts kilometra rādiusā nav aizņemts ar aizmigušu dzērāju.
×
×
 • Create New...