Jump to content
GIGN Forum

mrzombie

Game Admin
 • Posts

  922
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

mrzombie last won the day on October 2 2016

mrzombie had the most liked content!

About mrzombie

 • Birthday 05/14/1991

Profile Information

 • Location
  Ventspils
 • Interests
  lel wut iz dis?
 • Gender
  Male

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

8101 profile views

mrzombie's Achievements

Īpašs trīcpirkstis

Īpašs trīcpirkstis (12/23)

-31

Reputation

 1. Safe modē noinstalē esošos video draiverus izmantojot - http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html, pēc tam uzliec pa jaunu oficiālo video draiveri - http://download.msi.com/dvr_exe/intel_vga_9_w10.zip
 2. Ventilators caur fan hubu saslēgts vai pa taisno uz mātesplates? Ja uz plates, kuru headeri izmanto CPU_FAN vai SYS_FAN/CASE_FAN? Ventilatoram visas LED strādā? No pieredzes zinu, ka šitiem mazie konektori liekas ir uzsprausti, bet beigās izrādās viena dakša uz plates palikusi tukša un tik pa pusei strādā. Viss velk uz to ka ventilators nesaņem nepieciešamo spriegumu no plates. Ja baroklim nāca līdz 3-pin uz molex adapteris var caur to pamēģināt pieslēgt.
 3. "Īpašiem" corsair pwm ventilatoriem LED spožums atkarīgs no tā cik ātri tas ventilators griežas, uzmet aci vai šis negriežas uz min rpm.
 4. Parasti šitā huiņa, ja karte nomirusi vai baroklis pa vāju un nespēj pavilkt karti. Ja barokli neesi mainījis un viss kā nākas ir sasprausts, tad ieteiktu karti pārbaudīt uz cita datora, ka beigās nesanāk plates pci-e slots nomiris, ne karte.
 5. Putekļus tīriji ar putekļusūcēju? Barokļa vadus videokartē saspraudi atpakaļ? Kārtīgi ieliki karti PCI-E slotā? Ja mātesplatei ir divi PCI-E sloti pamēģināji ielikt otrā,strādā? BIOS'ā ja ir opcijas default display option vai kaut kas ar display initialization saistīts ir izvēlēts pci-e vai peg mode? Reseato RAMu un reseto BIOSu.
 6. Radeon 9800 Pro with R360 core, 8x32MB DDR memory Source - 2.karte tabulā - http://archive.techarp.com/showarticle0a06.html?artno=92&pgno=2
 7. Telefonam vajadzīgs žiroskops,lai AR mode strādātu.
 8. Pirmie iespaidi - nenormāli slow-paced. Vienīgie chari, ar kuriem neapnīk un pēc pirmās nāves negribās alt+f4, lai atkal 30 sekundes vilktos uz otru mapes galu ir tracer un tas samurajs.
 9. Jaunākā firmware ir uzmesta? http://knowledge.seagate.com/articles/en_US/FAQ/218171en
 10. Daily solo baigi lēni ar ~70k DPS, meklēju cilvēkus/grupas. Addo mani @steam @uplay Steam - http://steamcommunity.com/id/mrzombie/ Uplay - mrzombielv
 11. mrzombie

  Iesakam Mūziku

  [media=''>http://www.youtube.com/watch?v=0grNGtQhK1k[/media]
 12. mrzombie

  New PC

  Gatavi PC(Tavā cenu kategorijā) ar linkiem, kur pirkt detaļas - https://pcpartpicker.com/guide/#sort=a2&page=1&X=0,65838&T=4,2 Ja grib pats meklēt lētākas komponentes,tad palīdzēs(https://www.reddit.com/r/buildapcsales/) par cik lielākā daļa US pc mantas ir apskaužami lētas + free shippings.
 13. top 1% Fantasy team bija device+envyus(-happy), pēdēja dienā device nomainīju uz guardian. Trešajā dienā aizmirsu ka winner bracketam brīvdiena.
 14. Semis: TSM,Dupreeh Fnatic,flusha GF: Fnatic,flusha info 99%
×
×
 • Create New...