Jump to content
GIGN Forum

Olimpiskās Spēles...


Kiwix
 Share

Recommended Posts

Jā, Maskalāns monstrs :) No 25 vietas nobraukt pirmajā braucienā kā 9tais ir ok :)

Viņš labi nostūrēja gan pirmo, gan otro (otrajā pat bija ātrākais laiks 147km/h)! Malacis!

Par Miņinu četrniekos nekas nav zināms. Cerams, ka brauks (kaut gan uz vietām nav ko cerēt)!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

12:00 - Ice Hockey - Men's Play-offs Qualifications - Game 19

16:30 - Ice Hockey - Men's Play-offs Qualifications - Game 20

19:00 - Ice Hockey - Men's Play-offs Qualifications - Game 21

21:00 - Ice Hockey - Men's Play-offs Qualifications - Game 22

Bet kurejaa pariii mums sanaaks spelet ja esam pedejie? nekur nevaru atrast vel to sistemu kaa sadaliis tos speles rezultatus? Idealak jau buutu 1miem spelet tad sanaktu 22:00 :) Tas 2dienas dienai deretu ideali :) Parejaas atkal nakts speles :( Un ja vinnam,nakamaa dienaa 1/4finali kur visi jau bus atputushies :( Bet pox :) mes to varam un mes to izdarisim :)

Link to comment
Share on other sites

:)

. Šobrīd Latvijas izlases līderis sarakstā ieņem 32. vietu, taču, visticamāk, nestartēs amerikānis Džeremijs Tīla, un cerības tiek liktas arī uz viena no divu ukraiņu (Derizemļa un Sedņevs) atteikšanos no starta. Situācija gan būs skaidra tikai divas stundas pirms starta, kad tiks publicēts galējais dalībnieku saraksts. Starts sacensībām ar kopēju startu vīriem tiks dots pulksten 20.45.

Kur tu shito izlasiiji?

Link to comment
Share on other sites

Izdomaa pats :) Nu mani jau piesaista taa spele Krievija-Chehija :) + bobslejs

20:45

Biatlons. Masu starts 15 km vīriešiem

21:35

Kalnu slēpošana. Supergigants sievietēm. 2.daļa

22:00

Hokejs. Krievija - Čehija. 1.periods

23:00

Biatlons. Masu starts sievietēm

23:55

Bobslejs. 3.brauciens divniekiem

00:30

Hokejs. Krievija - Čehija. 2.periods

01:00

Bobslejs. 4.brauciens divniekiem

02:00

Hokejs. Krievija - Čehija. 3.periods

02:30

Hokejs. Kanāda - ASV

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Sudigi mums... laikam pat nebus jega skatities...

Vispar kad ir ta spele un cikos ?

Latvijas spēkošanās ar čehiem notiks parīt, 24. februārī, plkst. 05:00 (pēc Latvijas laika). Šodien Latvijas izlase no plkst. 14:15 - 15:30 aizvadīs treniņu UCB arēnā. Latvijas un Čehijas spēles uzvarētājs ceturtdaļfinālā tiksies ar Somiju.

© sporta centrs

Link to comment
Share on other sites

Uz ko tad tu cerēji, ka mūsējie spēlēs līdzvērtīgi slovākiju,čehiju,krieviju? Paskaties kas tur pa zvaigznēm spēle, no zvaigžņu lieluma var apjukt.

Priecājies ka vispār, mazā Latvija ar savu dinamo Rīga klubu tiek uz olimpiskajām spēlēm. Tas jau ir sava veida panākums.

Pat NHL eksperts (skatijos tiesraidi nhl.com) adzina ka ta ir Latvijai naves grupa.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Priecājies ka vispār, mazā Latvija ar savu dinamo Rīga klubu tiek uz olimpiskajām spēlēm.

+1

Protams jau mums visiem gribeetos redzeet uuberiigas uzvaras par Ovechkiniem,Jagriem un braljie Hossam,bet nu nedaudz jau laabaakus rezultatus gan prasaas :) Teiksim 4:2 ar Chehiju bija cienigi :) Da problema tur jau ja mes 1majaas 5-10minutem nesalaistu 2-3 golus spele ieietu citaa gultnee un tagad play off speleees jadara VISS lai noturetu pec iespejas ilgak savus vartus sausus!

Link to comment
Share on other sites

Priecājies ka vispār, mazā Latvija ar savu dinamo Rīga klubu tiek uz olimpiskajām spēlēm. Tas jau ir sava veida panākums.

Pat NHL eksperts (skatijos tiesraidi nhl.com) adzina ka ta ir Latvijai naves grupa.

tipisks latvieša viedoklis. tik cik ir ir, vairāk nevajag. Nu bet protams ko tur vēl censties pret Krieviem vai čehiem. mēs jau skatamies uz uzvārdiem un sejām kas tur spēlē, tapēc jau uz laukuma neko nevar izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Zinot to, ka Krievija vai Kanāda izkritīs jau ceturtdaļfinālā, tad fināls šogad solās būt savādāks nekā citus gadus. Labi, iepriekšējās OS krievi atdeva bronzu čehiem, kas parāda to, pēc kā viņi ir atbraukuši. Kanāda savās mājās nevēlēsies zaudēt Krievijai. Tāds kā mazs fināls pirms paša fināla. :)

Link to comment
Share on other sites

Es vienkārši nedzīvoju iedomu pasaulītē, es esmu reālists. Es te nerunāju par centību, censties vajag un cīnīties par katru ripu, bet es šeit rakstu, jo nesaprotu šos nicinošos komentārus "Pff, nav jēga skatīties, tā pat pakāsīsim," Es centos pateikt ka komanda savu atbalstu nopelnījusi jau tiekot šajā tik nozīmīgajā sporta pasākumā, kur ir savākušies visi hokeja grandi !

Man nav jāskatās nedz sejas, nedz uzvārdi, paskatoties kā spēlē, ripas kontrole,ātrums, saspēles utt. Viss tas šos spēlētājus padara par misteriem ne viņu uzvārdi ;)

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Nu ļoti interesants raksts, optimisms kūsā un sajūta tāda, ka Čehiju pēc viņu domām mēs varētu izlikt ar 10:0, ja kaut mazliet pacenstos. Kāpēc gan neticēt, domāsim labas domas, ja nu tomēr. :)

EDIT* LOL, es te laikam jau guļu pie ekrāna. Tikai tagad pamanīju ironijas kilogramus tam visam pa vidu.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Nav jau tā, ka ir neiespējami uzvarēt Čehiju(vai jebkuru citu TOP izlasi), vienkārši ir jāsakrīt daudziem faktoriem, lai tas notiktu. Vārtsargam jālēkā kā mērkaķim, komandai jaspēlē disciplinēti aizsardzībā un nevienādos sastāvos. Un vispār daudz kas ir atkarīgs no psiholoģiskās sagatavotības(ar šo gan mūsējiem ir problēmas).

Link to comment
Share on other sites

Nāves grupa, kas nāves grupa, bet šitie 2 teikumi ir pupu mizas.

Pirmkārt, nav jau tā, ka iepriekš nebūtu varējuši nospēlēt pret visām šīm komandām ļoti labi.

Otrkārt, kur tad palika Znaroka piršana pirms čempionāta, ka mums nav zvaigžņu, bet ir komanda?

Tiešām, vienīgā spēle, kur neizgāzāmies, bija pret Čehiju, mby arī labi, ka pret viņiem 4daļfinālā, tomēr uzvarēt izredžu nav. Jebkurā gadījumā, tas neliedz skatīties spēli, ko arī darīšu, tāpat kā visas citas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...