Jump to content
GIGN Forum

ModeratO

Game Admin
 • Posts

  1560
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by ModeratO

 1. Šodien ir 90 dienas kopš Krievijas federācija ienāca Ukrainas teritorijā.
 2. Stāsta tautās, ka tante kura nomirst no nezināma iemesla, tās radiniekiem tiek piedavātas summa no 300 - 1500 EUR, lai pieliktu statistikā ka nomirusi no COVID 19. Patiesība, vai tomēr meli, tāds ir jautājums. 😑
 3. Gribēju paziņot ka pašlaik no gign memberiem nav saslimis neviens ar coronu. Paldies par uzmanību. Kā jūs cīnaties ar coronu, Latgales pusē katram pa braškai majās.
 4. The Fano is Back from Dead!!!
 5. ModeratO

  Palidzibu!

  Pārbaudi vai visi mātesplates un video kartes draiveri ir paši jaunākie, kā arī paskaties video kartes driveriem settingos, lai viss ir uzlikts uz performance.
 6. Oj, jau 28 datums Nenošāvi mani!
 7. Galvenais ka visi fočēti ar normālu spoguļkameru, Worms selfiju iemetis
 8. visi vecie pipari vēl pa laikam iečeko forumu, bet nav neviena sakarīga topika kur varētu pabazarēt par kādu tēmu...
 9. Gigns sen jau ir izmiris, visi jau ir pieauguši un visiem ir parādijušās citas intereses. Tomēr žēl ka gūdmens neliek savus piedzīvojumus, kas agrāk likās ļoti interesanti un tadēļ bij vērts iečekot forumu...
 10. Beidzot forums vismaz tīri sakarigā izskatā Hip hip urā!
 11. Dzīvi ir tikai vecie krabji
 12. Bmw ir tāda lieta, ka, visos blokos raksta odometra rādijumu, pat gaisa spilvena blokā var atrast īsto nobraukumu, tikai vajag laiku un pareizo programmatūru. Kopumā salīdzinot bloka radījumus var aptuveni redzēt cik tad tas zverēns ir nobraucis. Kā arī ieteiktu lielu uzmanību pievērst sprauslām, pirms pirkšanas noteikti pārbaudīt spiedienus, lai nebūtu japarmaksā. Kā arī pievērs uzmanību pērkot, iedarbinot auto klausītites vai demfers nav jāmaina, parasti vai nu ik pa laikam klaudzoša skaņa vai vibrācija ik pēc laiciņa jūtama no kārbas puses....
 13. Izveido pelnošu porno industriju Latvijā Vai arī, varu ieteikt nesasniedzamu mērķi, kā, piemēram, panākt saeimas atlaišanu, jaunu purnu ievēlešanu, transporta eksplautācijas nodokļa pārcelšanu uz degvielu un, lai skati automašīnai būtu jādzen 2 gados reizi. Kāds no tiem derēs?
 14. Kas bij noticis ar gign kasti?
 15. ModeratO

  Paldies!

  Stulpais petiņš laikus dapuja, lkm sen nav sists, jā?
 16. Tā kā sen neko neēsmu postojis, domāju par gariem laikiem ierakstīt, lai jau kaut kāda aktivitāte šēit būtu, to ka, dodos balli mazliet iedzert!
 17. Jap, LLU augsnes zinātne man pie Līpenietes, es rītu atsūtišu tev bildes ar saviem darbiem un monolītus bildes, vienīgais ko tagad tev varu nosaukt, ir monolītu numuri. 2.7, 5.9, 6.9, 8.3
 18. Tātad, vēletos pajautāt vai varbut ir kāds, kas varētu noteikt monolītu horizontus pēc attēliem, kā arī noteikt to klasi,tipu un apakštipu. Rakstu tadēļ, ka pats jau vairākas reizes esmu itkā noteicis, bet darbi ir atmesti atpkaļ no pasniedzējas puses... Tadēļ vēlos lūgt mazu palidzību.. Protams, atlidzība par darbu būtu garantēta. Vairāk info rakstat privāti, iemetīšu bildes utt. Protams zināms ka spēļu lapa, bet nu varbūt ir kāds kas spētu palidzēt..
 19. Gnjau kā parasti līdz vakaram būs atpkaļ, ik reizi mēnesī viņi pazūd... Ja nemaldos tad pie vainas Franču hostings..
 20. Tieši tā, pareiz tu mani saprati
 21. Guess what, policija stradās šogad pastiprinatā režimā, gribēju pabridināt policiju, ka šogad dzeršu aliņu pastiprinatā režimā. anyway, kāds zin kur Rigā labo cietos diskus, nesen nobruka cietas disks, vienkārši pieslēdz, krakšk un vairāk nekas nenotiek. Gribētu uzzināt vai ir kādi servisi, kas ar to noņemās un cik varētu tas viss izmaksāt? EDIT : 1,600 posts
 22. ModeratO

  Brīdinu!

  nu ja jau tu tā uzstāj, tad jau nedošu, būtu iedevis hrens zin kādu triperi būtu saķēris.. paldies vēlreiz.
 23. 9-10.augusts augusts būtu ideāli pagaidām, domāju ka mēs ar sasmenu šogad ieradīsimies 100 % ja netrāpīsies kāds koncerts or smth.
 24. ModeratO

  ИЖ ПЛАНЕТА

  Nu nevajag jau fantazēt, normāli visu motoru var restaurēt uz 200 euro, + custom lietas izskatam ko grib pielabot vēl varbūt 100 euro max, ja pērk no mega krutiem veikaliem pat riteni lai sataisītu 2000 euro var izterēt. Kā arī veco laiku motocikli ir daudz izturigāki par mūsdienu plastmasas japāņiem. + vecajiem motocikliem ļoti liels pluss ir tāds, ka tos ļoti viegli ir salabot, ko diemžel mūsdienu braucamajiem nevar, lai noskrūvetu 1 plastmasu vajag 3 veidu atslēgas..
×
×
 • Create New...