Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

Tikko beidzu spēlēt vienu pokera sit'n'go turnīru ar $1.20 buyinu. Kopumā 18 spēlētāji bija. Pirmās 4 vietas dala naudu. Un uzminiet kurā es vietā paliku? :D Protams ka pirmajā!! :))) dabūju $7.20 :) Spēlēju gandrīz 3 stundas bez pārtraukumiem. Bija tā vērts. :) Tagad foršs garīgais :D

Edited by aar4ijs
Link to comment
Share on other sites

Ko man bļa BB citu darīt? Pre-flopā reizot ar šitādām kārtīm?

Tāda neapdomāta spēlēšana.

Flopā viņš čekoja, es, protams, reizoju. Turnā bija 3, tad abi čekojām un riverā full house. Neticu, ka kāds no jums nebūtu aizgājis all-in.

Edited by kaza4ok
Link to comment
Share on other sites

Var, raksti supportam par buddy transfer, minimālā summa 5lvl.

Bet tu uzmanies - supports ir kretīni, es iepriekš jau vienreiz biju sūtījis, tad, kad otro reizi gribēju, šamie teica, ka nav iespējams, tad es sāku dirst tip - wtf, es jau vienreiz sūtīju, nu jā, tad viņi atcerējās par tādu funkciju :D vispār betsafe smird

Link to comment
Share on other sites

tatad man šodien atnaca vestule: Laimejiet $150*

150 % bonuss lidz pat $150.

sāciet jauno gadu ar lielu veiksmi!

balvai jāpiesakās līdz 2009 gada 21 februarim.

bet sānā ir 2010 gads.

kādam vel tāds ir atnācis no betwaya?

ķipa ir jāuzskaita uz kazino nauda un jāieķeksē "saņemt bonusu" tad dabūs laimestu

wtf

Link to comment
Share on other sites

Vakar sāku rambāt cash game @ FTP (0.01$/0.02$) ar savu pēdējo dolāru, un šodien man ir jau veseli pieci! Salīdzinot ar to, kā man veicās @ SnG, ir pat ļoti labi, jo tajos es gāju tikai mīnusā, kopš dabūju 50$ no pokerstrategy. Baigi daudz newfagu tik zemos limitos, un man kaut kā, vismaz pagaidām, izdodas viņus apspēlēt. Cool!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...