Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

Kā arī, tu dari to zināmu citiem! :D

Es arī pagūglēšu kā tur ar tiem frīrolliem

EDIT: varu jums izdarīt pakalpojumu - saņemiet vienkārši tāpat, $8. Reģistrējoties caur šito linku. Jā, jāatdzīst, ka pokers ir pilnīga hu*ņa, bet nu!

Edited by kaza4ok
Link to comment
Share on other sites

:D

Es arī pagūglēšu kā tur ar tiem frīrolliem

EDIT: varu jums izdarīt pakalpojumu - saņemiet vienkārši tāpat, $8. Reģistrējoties caur šito linku. Jā, jāatdzīst, ka pokers ir pilnīga hu*ņa, bet nu!

Viens forums ir donkr.com, bija vēl kaut kādi, bet uz doto brīdi nenāk prātā.. vēlāk editošu postu. Daudzos pokeros arī notiek donkr. freerolli ar parolēm, kuras var dabūt attiecīgajā forumā.

Link to comment
Share on other sites

Es tur jau kaadu 3. dienu speeleeju un tagad bankrolls ir 150$ (buutu 2x (nu mosh 2x nee, bet vairaak buutu) ja vairaak ja man vakar brutaals downswings nebuutu visur), softs imo ir pietiekami labs. Tur turnīros uzmanīgi spēlējot var samērā viegli top 20 tikt, uz tiem arī vāros, sākumā ar cashu pisos mazliet bet tur kautkā īpaši negāja, itsevišķi omahā.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Šodienas superīgākais badbeats. Man JJ uz lielā blainda, čalis ar mazo blaindu reiso uz 20$, es call. Riverā JJA, viņš beto 20$, es reisoju uz 50$, viņš call. Turnā 6, viņš checko, es betoju uz 20$, viņš call. Riverā A, viņš allin es calloju. Viņam AAAA. Pots 530$

Link to comment
Share on other sites

oho laimigais... ar to pokeru neaizraujos tads meitenu pokers pec manam domam.......

es atkal 3h speleju viss ka vajag un tur gluks notika vai kas all in uzmetu ar diviem 6 un diviem 4 un tas otrs vineja lol cik uz atru aci redzeju ka vinam tikai divi 9 bet nu gan jau viss ok!

a nja Moerto vari pateikt kas ta pa adresi kur spele + cik tur minimala iemaksa lai kaut ko sakt darit varetu !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...