Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

Bļāviens. Cik stūlbi ir, kad zaudē ar tik labu roku, kā KK. Nē, protams, river'ā vajadzēja izkrist tieši viņa dāmai, jaukajai.

Sen nebiju zaudējis ar kungu pāri, ko padarīs, slikti, iespējams, izspēlēju, varbūt nē, kurš gan metīs pāri nost! Diezgan tizla sajūta, kad zaudē šādā rokā lielāko daļu sava čipa lielumu. Uzreiz nākamajā rokā zaudēju, jo bija pārāk maz bija palicis un alternatīvas nebija.

Labi. Rīt būs jauna diena, gan jau atspēlēšos tiem pidiņiem un tad es smiešos :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Unreal vnk :D

Tādi skati bieži ir redzēti televizorā. Bieži skatos pa LNT to pokeru. Interesanti pastīties , un pamācīties arī no viņiem var. Bet tā spēlēju tikai skolā un dažreiz laukā. Negribu nekur citur spēlēt :D

Link to comment
Share on other sites

Tikko Expektā izspēlēju pirmo freeroll, kurā kaut ko dabūju - kaut kādu ticketu par 0.60 kapeikām. Čomi zināja stāstīt, ka tālāk ar viņu esot jāiet pie sit-and-play galdiem un varot bliezt uz naudu, jāizvēlas 0.50+0.10 galdi. Neko, protams, nesapratu, ne to, kā tas viss tur notiek ne to, vai no tā vispār būs kaut kāda jēga. Toties šovakar tiku pie Royal Flasha. :)

10x9ena.jpg

EDIT* Sapratu kā no tiek sit-and-play, protams, pagrūdu savas 0.60 kapeikas un ieguvu pirmo priekštatu kā cilvēki spēlē, kad ir vismaz kaut kas nebūt ko zaudēt. Will try again. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

ezīt tu krāns ej spelē, tu expektā sēdi freerolla "sit out" zbal :D

tikko nobesījos, viens pidars visu laiku liek all in, bet puse no galda ir sit out. taja skaitā Eziic :D

tads šariks, es ielieku all in ar dūzi un kungu, bet tas pipelis kas visu laiku liek all in, viņam ir 4 & 9, bļāviens flopā izsvieda kautkādas kakas un rivers bija 4. gl

Edited by pleasure
Link to comment
Share on other sites

Eziic, normāla spēlēšana SnG ir tikai sākot no 20$, pat uz 5$ nevaru normāli uzspēlēt un kā jau freelancers teica, sanāk diezgan liela loterija. To es saku tīri no sevi, jo pats ikdienā mēdzu viņus spēlēt. Bet ja gribi vēl nopietnāku spēli, spēlē 20$30$40$50$ buyin turnīrus. Es saprotu, ka šo spēli iesākot gribās izbraukt uz freeroll rēķina, bet tas nav reāli, lai normāli kaut ko vinnētu arī kaut kas no sevis jāieliek, vismaz sākumā. Piemēram es nesen atsāku aktīvi spēlēt TP pirms mēneša ieliku 40$ un tagad tikai esmu ņēmis arā, cik nav svarīgi, bet piedevām vēl esmu pieregojies FTP un paņēmis maksimālo no startupbonusa. Es šeit nestaipu krāniņu, bet cenšos pateikt, ja gribi kaut ko sakarīgu arī vinnēt, būs tev tas depozīts jāveic un pat esmu drošs, ka sākumā tas ir jādara vairākkārt, bet tas jau atkarīgs tikai no tevis paša.

p.s nice par RF :)

Link to comment
Share on other sites

man gan liekas, ka tu pats esi diezgan smagi dauzīts :)

btw, iesācējiem iesaku uzklausīt tikai dareka vai freelancer padomus, pārējie dauni, kas te tēlo, ka saprot kaut ko no pokera ir taisns ceļš uz bankrotu :)

Edited by Arejs
Link to comment
Share on other sites

Nu nu Arej, pastāsti man kā var papist expektā freerollu ja tu kautvai mazliet saproti no pokera, redz, pat eziic izcēla kapeikas tiko sācis spēlēt.

Btw, eziit nojs royals, es vēl nevienu neesmu noķēris.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

:)

btw, iesācējiem iesaku uzklausīt tikai dareka vai freelancer padomus, pārējie dauni, kas te tēlo, ka saprot kaut ko no pokera ir taisns ceļš uz bankrotu :)

Umņik nerunā daudzskaitlī. Izskatās, ka pats neko nesaproti, ka tā runā.

Vislabāk ir pašam visu piedzīvot un saprast kas un kā, jo stāstīt var daudz un dikti.

Link to comment
Share on other sites

sng nav tik traki .. nu ok - kaa gadaas publika ..

bet saakot no 5$ jau pilniigi aaksti ir redzami retaak .. par to loteriju biju domaajis bik savaadaak - ja Tev uz rokas ir piem. 15$ (vineeju freerollu woohoo), tad iet speeleet 5$ turniirus noteikti nav profitabli, jo bankrota iespeeja ir MILZIIGA

Link to comment
Share on other sites

Spelēju expektā, palikuši esam vel 44 esmu chipu līderies. Ar vienu džeku no asv čatojam un spelejam 1x1, jo pārējie visi ir sit out! Tas ir tik tracinoši :@ nu jā beidzās, bet esmu vīlies! Kad paliek 42 speletaji, turnirs beidzās, tas ir stūlbi.

lsld_1264124887.jpg

mes 3 spelejam, parejie sit out, lol

btw; ko man tagad darīt? dabūju tos 0.60 tokenus un ko lai ar viņiem iesāk? :D

Edited by pleasure
Link to comment
Share on other sites

Bet es nevaru regoties, jo man rāda ka nav tā nauda. Bet es tikko dabūju, wtf?

edit; eziit nac tu ari spelet, vel 1 cilveku vajag! taja ko paradiji :P

edit2; lool, pie galda bija tadi idioti! dabuju 3vietu un 1 $, pirmie 5 izlidoja jau pirmaja reize! pat flopu neparadija 6 ielika all in, ha!

Edited by pleasure
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...