Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

kāds kko ir dzirdējis par to jauno projektu high pulse ?

pokera iesācēja sapnis :D freeroll turnīri ik pēc 15 min ar balvu fonu no 10 - 50 doļiem ;) es tagad vēl kapāju 10 doļu freeroll, esam 4 palikuši, bet tikai 3 dabūj naudu.

Link to comment
Share on other sites

balvu fonds 10-50$? ?!?!

kad saaku maaciities speeleet arii speeleeju freerollus .. bet nez kapeec man atminjaa ir summas saakot no 500$

bij triobetaa vel taads forshh 25k freerolls .. un regulaari 10k freerolli

bet nu deelj 0.40$ seedeet taas n stundas? ta jau labaak iet kaadu playmoney ring-game uzspeeleet .. ja neveelaas/nevar $ pats ieskaitiit

Link to comment
Share on other sites

pokera iesācēja sapnis :D freeroll turnīri ik pēc 15 min ar balvu fonu no 10 - 50 doļiem ;) es tagad vēl kapāju 10 doļu freeroll, esam 4 palikuši, bet tikai 3 dabūj naudu.

Nokachaju un notesteeju vienu turniru, pilnigs suds. Vismaz pie mana galda, kas bija puse kautkadu bleferi, visu laiku tikai stum batonus. Vai ari otra puse visu laiku all in. Man nepatiik.

sorry par garumzimem.

Link to comment
Share on other sites

Man vēl nav 18, tpc kapāju šitos freerollus, jo viņi ir bieži - ik pēc 15 min (~100-150 cilvēki), spēlēju arī betway un pokerstar ;) Es tikai apgūstu pokeru :)

Edited by RJ8
Link to comment
Share on other sites

:)

nē, turnīris.

rj8, es tikko vinēju vienā turnīrā 3 $, kā varu spelēt pie cash table? Man tāda opcija nav :D Nevar uzspiest virsū uz tā cash table. nu labi tur ir rakstīts "REAL MONEY"

edits: zbal, betwaya nevaru uzskaitīt naudu. Jo ir zilā open karte. Es kādam nevaru aizmest naudu un jūs man uzskaitīsiet uz pokerstārs vai betwayu :P labāk betwayu, jo tur nevajag būt tam cilvēkam, kas skaita naudu. :)

Edited by pleasure
Link to comment
Share on other sites

fak, tad jau nav tolks spelēt to sūdu! :D

Kad ir normālā versija, un var kapāt pie cash tabel,tad pamet zinju šijā topikā.

edit: uzskaitiju naudu uz betway, tad uzliku bišķīt uz kazino un uzmeta šito:

Jūs nevarēsiet izņemt naudu no kazino konta, kamēr nebūsiet izpildījis jūsu saņemtā kazino bonusa apgrozījuma prasības.

Kas tās par prasībām, man nekas nav atācis! :o

edit2: wtf, es betwaya uz pokera kontu nevaru uzskaitīt, kas notiek ::D:D

edit3: uz pokeru izdevās uzskaitīt. :D Un par kazino arī aizgāja, vairs nevajag. :)

Edited by pleasure
Link to comment
Share on other sites

triobeta freeroll spaceDog parole - kosmoss38

Esmu apslimis, tpc sanāca šodien visu dienu kapāt pokeru ;) pamatīgi iepatikās :D

Edited by RJ8
Link to comment
Share on other sites

Tagad spelēju betwaya, cik tam turniram ko tu tur iedevi to pw ir pots? un kad viņš ir?

maukuri, es betwaya visu laiku vinēju, bet pašās beigās iekritu, jo vienam bija straits ar 4 kartim, blje wtf :D

o labs, tikko papisu 14 $ betwaya :D

Man tree of a kind ar damam, otram dzekam ar aces.

Edited by pleasure
Link to comment
Share on other sites

Nu peedeejaa laikaa gaajis ir taa ne visai.. Bet domaaju, ka kopumaa nav nemaz tik slikti njemot veeraa to, ka depositu nekad neesmu veicis. Savu saakuma bankrolli titan pokeri dabuju pimp my poker challange. Man liekas, ka tie bija 10 vai 15$, kaa arii 4 biletes uz freerolliem. Kad bankrolle bija veiksmigi padirsta uzspeeleeju freeroll satelliitu, kur piedalijas ~1k cilveeki un pirmie 50 dabuja biletes uz 20k freezoutu, kura ja nemaldos piedalijas kadi 700 purni. Paliku 30. vietaa un dabuju 80$. Labi apnika rakstit.displaygraphb.jpg

Edit: Par to otro augsto kalnu - 2$ freezoutaa paliku 3. vietaa un vineju 120$

Cash game nespeeleeju.. Speeleeju tikai sng un mtt nl holdem

Games no 150-175 bankrolle bija 2$ :D

Edited by Don Bass
Link to comment
Share on other sites

:D

ja spele pokerstaros, tad, protams !

"Atalgojums"salidzinajuma ar speletaju skaitu un pavadito laiku = galigi garam...

Speleju pats parasti expekt`aa...

ja sanak depoziteet, tad uz Pokerstariem speleju kadus GTD 1-5k $ turniirus... patiesiba speleju 4 fun pagaidam, bet ir doma uz ko vairak kaa ne tikai 4 fun !

P.S. pleasure forshi kraj postus shaja topikaa ar savam ikdienas neveiksmem :meele:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...