Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

Davaj gudrīši, uzpriekšu, nodirsiet mani par to, ka es live neesmu neko normālu spēlējis, tas nav nekāds cs dauņi bļed, live tā ir pavisam cita spēle, tur blefs nav 1 pogas spiediena attālumā. Dyversant, ir iespēja piedalīties tajos jūsu turnīros? Kādi jums tur buy-in?

edit:

Don_Bass pasaki kurā istabā, man katrā istabā niki atšķirās, un vispār, nahuj tev vajag?

Vispār tie kas kautko grib pierādīt ahujena pret mani - esmu gatavs spēlēt jebkurā laikā ONLINE heads up iekš NL holdem - līdz 50$, FL holdem - līdz 80$ un moš arī PLO - nezinu, moš kādi 20$, šitā spēle neliekas īpaši spēlējama iekš heads up.

edit2:

Ko tas dos ja es pateikšu niku? Tikuntā cik zinu nekur nekādas statistikas par spēlētājiem nepublicē.

edit3:

Es runāju tieši par expekt freerolliem, tur maksimālais spēlētāju skaits ir 500, reti kuram ir kautmazākā sajēga par pokeru, savāc 15k čipus un ej gulēt.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

labi gudriiti, ja nemiiz iedod savu niku pokera

nu vienkarsi interesanti .. iedod tani istabaa kur labaakie panaakumi

tad jau sanaak ka slikti zini :) vienkarsi intereses peec. ja ja cilveeks saka ka freerolos var vinneet jebkurs un tanii pasaa laikaa speelee diezgan normaalos limitos.. kautkaa neiet kopaa

Edited by Don Bass
Link to comment
Share on other sites

nee nu piekritu protams ka live ir cita dirshana.. bet vajag maksimali spelet live.. kautgan ej nu un sazini..

varbut ka ir tadi kam pietiek ar online....

mums turniiri parasti riigaa imantaa.

buy in kaa sarunajam ( pec kopeja fin stavoklja) parasti 10 - 15 ls ar rebuy min 5ls. protams arii freezout dzhreiz izlmjam.. spelejam ari cashgame, kas man gan nepatik, jo biezhi live taisu check bet un ja katru reizi tas izmaksa 50 sant, nav forshi :D

Link to comment
Share on other sites

Ideja uzspēlēt uz naudu, bet betvejā esot grūti. Kādu saitu iesakat, lai spēlētu uz naudu online un kur ir laba iespēja kautko izcelt uz normālām summām. + galvenais, lai ērti naudu uzmest.

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

Tātad, gribēju uzrakstīt par tādu, varbūt, citiem kuriozu atgadījumu, bet man par nervus beidzošu atgadījumu.

Kā jau es te rakstīju, esmu 100% titanpoker fans, ņemot vērā manu vip statusu, kurš piedāvā rakebacku un lielos(5k10k$) freerollus. Iepriekš vaicu depozītus un withdrawus ar swedbankas karti un nekādu problēmu nav bijušas. Taču tagad sanācis tā, ka karti nomainīju, jo termiņš jau iet uz beigām. Nu lūk, kaut kāda nauda ir sakrājusies, kuri ir vērts izņemt, pireģistrēju jauno karti un veicu withdrawu, bet atnāk meils, ka viņi grib veikt pilnu security pārbaudi, tas sākas ar zvanu no TP par id pārbaudi, dabūju sūtīt arī tiesību kopiju, rēķina kopiju, kurā ir redzams mans vārds un adrese, kas ir reģistrēta manā TP accountā. Bet atdūros pret vienu lietu - depozītus veicu ar vienu karti(veco), bet withdrawu taisu ar otru(jauno) karti. Un viņi prasa, lai sūtu viņiem abu karšu kopijas, protams, ar vidējo ciparu paslēpšanu un to es varu izdarīt tikai jaunajai karte, jo banka veco karti savāc sev. Esmu pavadījis vairāku dienu diskusijās par to, lai ieskaidrotu viņiem, ka man, pavisam vienkārši, nav vecā karte un to, ka nekādi statementi nav sūtīti uz mājām. Un arī, ja ir bijušas darīšanas ar veco karti, kur arī ir palikuši kaut kādi dokumenti, tad tur ir tikai konta numurs, vārds un uzvārds, bet ne uz viena dokumenta nav šīs karte numurs. Tad tagad nezinu smieties vai raudāt. Par laimi, tā summa nebija tik liela, lai tagad rautu matus no galvas. Bet nu ceru, ka kaut kāda gaisma tumšajā tuneļa galā būs redzama, jo šorīt sazvanīju banku un viņi pieļāva iespēju, ka bankā, varbūt, būs saglabājies līgums par veco karti un uz kura arī ir jābūt kartes numuram. Bet es vispār esmu izbrīnīts par šī zvana atbildi - varbūt. Uz ko es atteicu, kā tas ir "varbūt". Tālāk sekoja atbilde, lai dodos uz tuvāko bankas fileāli.

Cilvēki, esiet uzmanīgi. :)

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Baigi neloģiski liekās, ka viņiem vajag to veco karti, tu tak jau savu identitāti esi pierādijis. Anyway, tagad zināšu, ka ja jāmaina karte jāsaglabā vecā un jāsaka ka papisu.

Btw, cik tev liels rakeback ir?

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Pašlaika 12%, bet ar 1. datumu man apgreidojas lvls un būs lielāks procents, cik tas būs zināšu tikai tad. Protams, ja salīdzina FTP 33% tad tas liekas sūds, bet ņemot vērā vēl tos freerollus(kas nav 1) un dažreiz arī kādi tokeni uz visai nozīmīgiem satalītiem(1. stg) ir visai ok.

edit: šobrīd viņi pilnībā ignorē manus citus ierosinājums šajā sakarā, tāka nāksies vien cerētu uz banku. 450$ negribās tā vienkārši palaist vējā.

edit2: nu jau esmu rakstījies ar 5 dažādiem cilvēkiem, kā viens tā otrs noignorē. Forši.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Kopš kura laika swedbankā jānodod vecā karte? Es kā reiz vakar no rīta mainīju savu, vecā karte joprojām mētājās kaut kur starp mašīnas krēsliem un noteikti kādreiz ziemā noderēs kā stikla tīrāmais rīks. :) Un vispār neizprotu kādā bezsakarā viņiem vajag tos ciparus, ja reāli visu nozīmīgo info tu jau sen esi sniedzis, jocīga tā sistēma. Katrā ziņā novēlu veiksmi šajā cīņā, summa tomēr nav no mazākajām.

Link to comment
Share on other sites

Nez, bet pieļauju iespēju tāpēc, ka man vecajai kartei vēl bija pāris nedēļas palikušas, varbūt, viņi negrib, lai ir 2 ejošas kartes, protams, ja tai vecajai termiņš jau ir beidzies, viņu jau vairs izmantot nekur nevar. Mans gadījums nav pēc defaulta.

Link to comment
Share on other sites

Es nevaru izturēt, mani šodien donki TĀ owno, es jebal, viņi spēlē tik slikti un vienmēr uz rivera kautko uztaisa, nu kur tā var? Es saprotu, kad mani ar labu spēli owno etc., tad tas nav tik nepatīkami, bet kad konkrēti duraki kam pēc flopa labākajā gadījumā J high bez drawiem un iet man līdzi kaut es speciāli parādu ka man ar normāla roka un lai viņš iet nost no ceļa... ajjjjjjjjj, kā jūs tiekat galā ar šādiem brīžiem?

Link to comment
Share on other sites

Nespēlēju ar ēzeļiem t.i, spēlēju uz normālām likmēm, buy-inu - kur šādi džeki ir liels retums.

p.s protams, ka spēlējot uz 1$ čaļiem būs pofig un gamblēs tā ka slikti paliek.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Es atgriezos atpakaļ fulltiltā kur sāku ar pāris bakšiem tākā nebija izvēles, nu itkā esmu mazliet vinnējis un rake arī sataisijis bet tikuntā, nav patīkami ka tavu setu izowno 4. clubs uz rivera.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

pa nakti expektв izspelзju frфrollu, un dabыju 0.24 gold token. рodien izdomвju pieteikties sit'n'go turnira kur buy in bija 0.20+0.04. vinзju 1 $, tad gвju heand up uzspelзt un dabыju vel + 2 $. tad izdomвju aiziet pie prostв cash table kur buy in bija 0.5 - 0.10. uzspelзju tur, kad beidzu man bija 10 $, tad aizgвju turnоrв vienв pieteicos kur bija 10 $ buy in. spelзju un normвl iet pie galda, esmu otra vietв aiz юetona lоdera. tas dюeks kurр bija юetonu lоderis iemet вll in, es spieюu fold, bet uzmetвs uz all in. domвju, ka acis no pieres izleks :D ! Bet kad izmeta flopu, es vinзju, tas bija vienkвrрi EPIC. ar 4 & J fullhaus. Bet beigu beigвs, kad palikвm 4, es izkritu un dabыju 4 vietau, bet 3 vieta jau dabыja cashu. biрk bija рkrobe, bet nu nekas. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...