Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

Pusi aptuveni. Nedēļas sākuma uzvarēju vairākus GP un daļu naudu jau biju izņēmis, tāpēc arī īpaši nepārdzīvoju. Bet nu tāds ir pokers, ne pirmais un ne pēdējais rivers, kurš visu izčakarē.

kaza4ok, jau uzrakstīju. Ceru dabūt 1stg satalītu uz 1kkk mēneša spēli.

el_Moerto, titanpoker. Vēl retu reizi uzspēlēju FTL, kad ir kādi sakarīgi knockout turnīri.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

šodien vienkārši tādas šaras bija, bet tas bija tikai uz beigām, sākumā bija sūds. Nu pieteicos turnīrā buy in 1$, kapāju un no 1500 chipiem uzvāru līdz kautkādiem 5k, priecājos ka esmu daudziem priekša, tad visu zaudēju džekam ar stright flushu, paliek tikai 500 chipi, spelēju prātīgi, bet tajā pašā laikā ļoti blefoju, atvāru līdz 15k chipiem, smejos un eju uzpīpāt, atnākot atpakaļ sāku konkrēti zaudēt, uzlieku sit out un palūru teļuku un atkal aizeju papīpēt, atnāku atpakaļ un skatos kārtis nenormāli visu laiku krīt, tad nu sāku spelēt, kārtis visu laiku ahūnas, a flopā izmet sūdus no 2 - 10 un viss. tā tas turpinājās, līdz sāka mest arā labumus un uzvārīju līdz kautkādiem 30k, tad ar čomu smējos ka ja vinēju daudz čipus pasmaidu mazliet, bet kad noblefoju KONKRĒTI, tad esmu tik laimīgs, ka nevar saprast, vai esmu milzīgu džekpotu izcēlis vai ko :D

bet nu jā, beigu beigās paliku 27 vietā.

edit; Vakar uzskaitīju uz betwaya 7 latus un sāku spelēt,, mazliet uzvārīju, bet tad nokritu līdz 3 $, bet jau pēc 1 - 2h, atvārīju uz kautkādiem 70 $, bet tad spelēju vel, tur ap to skaitli, bet beigu beigās normāli vairākas reizes nofeiloju, jo pie galda bija smirdīgs bleferis, kas kautvai ar 2 & 3 blefo taka būtu rokās, kas nereāli kruts. bet uzrāvos tieši tad, ka viņam bija normalas kārtis. bet nu tagad normāla škrobe, ka pakāsu :(

Edited by pleasure
Link to comment
Share on other sites

Nu sng imo ir debīlākais pokera veids, visstabilākie ienākumi vismaz man ir no 6 table nl vai fl holdema cashgamiem vai 2-3 table 4-6handed PLO. Iesaku mācīties spēlēt PLO, turoties pie kādas basic stratas var normāli piķī iebraukt, spēlē nav tik liels laimes faktors, gandrīz visu izsaka skils.

edit: Don Bass tu maz saproti ko es saku? Debīlākais != debīls un uzzini ko nozīmē imo.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Promo Akcija tikai līdz 14.februārim!!!

Saņem 8$ par velti

Iespēja saņemt 8$ par velti un 8 veidi kā vinēt bezmaksas WSOP sēdvietu no - Pacific Poker. Tev tiek piedāvāti 8 veidi kā vinēt vienu no 88 bezmaksas sēdvietām Pokera čempionātā Las Vegesā. (WSOP).

Kas ir vajadzīgs, lai saņemtu 8$ spēlei?

1. Izmanto šo saiti, lai lejuplādētu bezmaksas poker programmu | Uzinstalējiet un palaižiet Pacific Poker programmu | Piereģistrējiet jauna lietotāja kontu

2. Izmantojiet bonus kodu: 8RIGA šajā lapā: http://wsop1.888poker.com/wsop/en/bbc.htm

3. Ejiet uz oficiālo lapu, lai saņemtu $8 par velti

Es tiko savus 8 dolarus dabuju :) danger.lv visi kas regojushies shadu iespeju sanjema :)

Link to comment
Share on other sites

As we would like you to have your cashout as soon as possible, can we please ask you to cancel this cashout and continue to play the bonus according to our bonus policy wagering requirement. In order to cashout the bonus you still need to wager (bet) a further 99 USD. Alternatively we will return the cashout to the bankroll after the regular awaiting cashout period.

Vot tā.

Link to comment
Share on other sites

dvoikas ir 2 litr ali, milzīgās kapsulas! bļāviens noveicās, beigu beigās dzērām finlandiju, pa kruto! :D

bļā, kals mute un jāiet spelēt kādu trulu spelīti un tad pokeru, ja vel nenosprāgšu pie pc.

kaza4ok, kāds vel iztikas avots, bļā tas ir laika pavadī;shana, bet protams ja vin;e nav nekāda lielā skādē, izterēt to naudu. parasti speeleju pie cash, jo in inčīgi, nevis pplay money, tur visādi lohi salasās un ir ahuni stulbi! yo, b

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...