Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

heh, tralie fanāti te savākušies.

Nu man gan nav nekādu īpašu panākumu, bet vairāk spēlēju mtt, kādreiz centos cash table, bet sapratu ka tas nav priekš manis. sng arī īsti necepī un spēlēt uz 10 bakšiem kā small blaindu arī īsti neceļas.

Tagad nedaudz pētu headsup šitu, bet kad būs nopietns brīvs kapitāls tad pamēģināšu pa savam un redzēs kas tad notiks.

Par profitiem, man labpatīk domāt esmu tā pa nullēm.

to darek, esmu dzirdējis ka ventiņos ir kautkāds pokera klubs, iespējams sadarbībā ar expekt.

Tad nu uzzināt kautko vairāk gribētos par to, do u have any information?

Link to comment
Share on other sites

Kāds šeit spēlē <Full Tilt Poker> ?

Šodien piereģistrējos, tad caur tiem play-money izspēlēju sitngo, paliku otrais un ķipa iedeva $1000 eventa ticketu, bet kur viņš man parādās? Kā lai zinu kad notiks utt.Ā un man tur obligāti jāiegulda, lai vispār izņemto kaut ko ārā (ja nu tomēr). Esmu iesācējs šajās inter-pokera lietās.

Link to comment
Share on other sites

nekad nevajag domāt, ka pokers ir iztikas avots biggrin.gif

Tev myb nee

Neviena azartspele nav muzhigs pelnjas avots

true, bet pokeris nav azartspeele

.. <3 downswiiiiiiing .. pa peedeejaam 2 ned esu apm -1k Ls .. jauki :)

neatceros, kad buutu vinneejis kaadu coinflipu peedeejo reizi

Link to comment
Share on other sites

Šodien piereģistrējos, tad caur tiem play-money izspēlēju sitngo, paliku otrais un ķipa iedeva $1000 eventa ticketu, bet kur viņš man parādās? Kā lai zinu kad notiks utt.Ā un man tur obligāti jāiegulda, lai vispār izņemto kaut ko ārā (ja nu tomēr). Esmu iesācējs šajās inter-pokera lietās.

Es spēlēju tikai fulltilt. To biļeti var redzēt pie request -> registered in tournamets. Vieksmi tev tajā turnīrā, kautgan stipri šaubos vaiksi tālāk par 1k playeriem, jo tajos freerollo tur tādi donkiji spēlē, ka nav jēgas nemaz tur nopietni spēlēt. Vienkāršak un interesantāk ir pašam ielikt kādus 30 $ un spēlēt to, kas vislabāk padodas. Pašlaik savus 30 $ esmu desmitkāršojis.

Link to comment
Share on other sites

Tagad spēlēju to full tilt poker, vairākas reizes uzvarēju sitngo, bet no tiem punktiem īsti jēgas nav. Varbūt kāds var ieteikt saitu, kur sākumā iedod tos ~$50, kuri tev jāapgroza, gribas pamēģināt uz naudu.

Ā un pirmajā dienā 2x Straight flush. Clubs vispirms, tad Spades.

Link to comment
Share on other sites

Man pašlaik tādi ņečo rezultāti, it īpaši skatoties uz to, ka neko neesmu ieguldījis.

$ 7.89 pokerstāros.

tai skaitā $ 5.50 dabūju Daily Eighty Grand freerollā, kur 8.-60. vieta dabū 5.50 bet 1.-7. vieta kkādu biļeti. Kopumā 20 000 spēlētāju, paliku 47. vietā.

Šodien arī spēlēju, bišķi nepaveicās, paliku 334. vietā. Man QQ pretiniekam AA. Aizstūmu all-in - 80k un uz galda iznāca KKA un vēl kkādi divi nesvarīgi mēsliņi.

Pārējo vinnēju $1.20 sit'n'go turnīros.

Iesākumam labi, bet salīdzinot ar tiem, kas 100 lašus dienā noliek pokerā... nu nezinu. Es noteikti tā nevarētu.

Link to comment
Share on other sites

Ā un pirmajā dienā 2x Straight flush. Clubs vispirms, tad Spades.

Es piemēram no 20 ftp vispirms vinnēju satelītu, kur dabūju 3600 ftp un tad izspēlēju to 3600 ftp biļeti un vinnēju 255 $ . Tā kā no tiem pukntiem ir diezgan liela jēga.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...