Jump to content
GIGN Forum

Hazzer

Mirstīgais
 • Content Count

  290
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Hazzer last won the day on April 6 2015

Hazzer had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About Hazzer

 • Rank
  Taiperis >.<
 • Birthday 06/10/1989

Profile Information

 • Location
  Germany
 • Gender
  Male

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0
 1. Hazzer

  Nakts Riita Spams

  Limpy baigais zellis, izdomā savus foruma noteikumus... jauki
 2. Hazzer

  Nakts Riita Spams

  Paga, Tu ar baiku brauc>?
 3. Hazzer

  Nakts Riita Spams

  max puls gan taka profam spēcigā gonkā
 4. Hazzer

  Nakts Riita Spams

  kamon! šitā profi trenējās. Tu tāds nav, manuprāt
 5. Hazzer

  Nakts Riita Spams

  Kas Tev liedz viņu reģistrēt Latvijā, un tipa iebraukt izbraukt no valsts katrus 3 mēnešus? Gūd, ko Tu te stāsti cilvēkiem, jāgeris ar užavas gaišo alu ir pats labums p.s. cik tad krī norulēji?
 6. Nu viņš izmaksāja 800 eur savā laikā. Pa daļām arī drošvien nav vērts atdot un kuram gan viņas vajadzēs. eh. Varētu vēl iztikt bez tā tochpada - tāpat ar pelīti darbojos visu laiku, atslēdzu to touchpadu.
 7. Labsvakars! Vajadzētu sačinīt portatīvo. Ir vairākas vainas - zirneklis(tikai displejs, tā aizsargplastmasa ir vesela.), Bija līki pirksti un uzpilēja nedaudz vīns uz touchpada - sāka iet uz īso, pieņemu ka tas arī jamaina/diezvai varēs salabot. Tīrot podziņas nedaudz parcentos un norāvu vienu nost, kā rezultātā tas klipsītis, aiz kura viņa turējās ir pi*dģecs. Ja tam ir kāda nozīme - samsungs q330 ir modelis. Ir kādi ieteikumi, kur šito visu, vienviet varētu salabot. Varbūt remonta cenas būtu kosmiskas un vieglāk viņu atstāt mētājamies turpat - galīgi nav pieredzes ar portatīvā remontiem.
 8. šausmīgi neinteresantas grupas.
 9. attiecībā uz mūbijveidošanu, biju dzirdējis ka var pievienot lielāku failu editošanai, ko itkā nevarot izdarīt ar vecākiem vegasiem.
 10. pēc visa darītā tiek secināts ka būs jaatrod kāds privātskolotājs kurš strādās ar mani induv. jo īsti nevaru neko atrast kas man palīdzētu apgūt to fckin štelli.
 11. man nav vispār saskarmes ar krievalodīgājiem ikdienā. nū vt tad jau diezgan daudz laika iztērēts būs. ir problēmas ar dažu vārdu pareizu izrunāšanu - tāpēc tādu vārdnīcu meklēju, tieši tādu kura izrunā vārdus kā tildes latv val vārdnīca izrunā angļu. es domāju tas būtu liels + priekš manis.
 12. Tur jau tie sū*di - nav man saskarmes jau diezgan ilgu laiku ar krieviski runājošiem brīnumcilvēkiem. Kādreiz diezgan labi runāju krieviski, tagad nav runāts kādus gadus 4 varbūt pat tā pastāvīgi un ir baigais aplauziens.
 13. Heij. šodien konstatēju vienu diezgan man negaidītu faktu - es nehuj* nemāku runāt krieviski. Saprotu gandrīz visu, līdz kādiem 90 % noteikti, bet kad jāver mute vaļā un gribās kautko pateikt tad ir dibens, pietams liels. Sen nav kustināta un tagad kad tieši vajag ir vienkāršā tūtē. Kur es pašmācības ceļā diezgan lielos apgriezienos varētu apgūt krievu valodas runāšanas prasmes un papildināt krievu valodas zināšanas? Ok - lasīt visu krievu valodā, ne tikai pie sevis, bet gan izrunāt visu. Skatīties daudz filmas krievu valodā ( parasti skatos orģināvalodā ), tagad tas būs jāmaina. Bet
 14. nu kamфn. kвrtзjie dzзruma murgi.
 15. Hazzer

  Darbs Dānijā

  Par Dāniju nemaz nav tik liela šaize. Jau divi paziņas ir prom tur, sameklēja kontaktus paši. Darba devēji visu sakārtoja, darbs nav nekāds sarežģītais, bet nauda laba, bet papīru kaudzes esot daudz jākārto. Abi aizbrauca ar tīro angļu valodu. spried pats. O.K ceru ka nedabūšu vārnu, neapskatījos pēdējā posta datumu.
×
×
 • Create New...