Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

Nu tur arī levelups bija pēc pāris min. ja pareizi atceros tākā kad nomainās tad man ir tikai 6bb un tas jau ir reāli dirsā.

ā jā, gandrīz visās iepriekšējās rokās tie ir 90,180,360 cilvēku sng.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

:)

Ok es tagad editošu šito postu un metīšu iekšā, ņemiet vērā, ka daudzās vietās nospēlēju debīli vainu dēl mazā stacka vai dēļ ka pretī ir duraki kuriem nahuj nedrīkst dot lēti kārtis, nu tb, micro limiti. ... Vai arī vienkārši tiltoju jo tiko papisu lielu potu :)

http://pokertube.com/poker-hand-replayer?hand=10191

http://pokertube.com/poker-hand-replayer?hand=10190

http://pokertube.com/poker-hand-replayer?hand=10192

http://pokertube.com/poker-hand-replayer?hand=10193

http://pokertube.com/poker-hand-replayer?hand=10194

http://pokertube.com/poker-hand-replayer?hand=10195

Ok, es tagad vairāk uz sitiena nevaru atrast, rīt vēl kautko iemetīšu, šeit nekas tāds kruts nebija, izņemot to set over set un pēdējais kura dēļ paliku 76. vietā turnīrā no 15k.

par peedeejo hendu - tev tur bija allins pf

par to 77 - es visdriizaak buutu nospeleejis bet river - call, taa kaa nosleedzaas straight draw, un tas min raise diezgan aizdomiigi izskatiijaas

Link to comment
Share on other sites

Par pēdējo - es skaidri zināju kur viņš ir, es jau 2 double up caur lohu biju uztaisijis, man bija kaudze ar statistiku un es nekļūdījos. Par 77 - nu nebija reāli ka viņs raisoja preflop ar kautko kas veidotu strightu, es reāli drīzāk viņu liku uz QQ vai kautkā tamlīdzīga, laigan man tas checks jau pēc flopa reāli likās aizdomīgs, bet nospriedu, ka viņš noraustījās no A.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Ar to Kungu bija diezgan nožēlojami, tev aiz muguras bija pietiekoši liela summa, kā jau daž labs te minēja, vai nu iet all in pre flopā vai uzmanīgi spēlēt, jo kādam taču varēja būt augstāks kikers. Nezinu, bet sāk šķist, ka netā spēlējot daži labi nepārdomā savus gājienus un pretinieka

Link to comment
Share on other sites

:D.

varu ieteikt diezgan labu softu www.tournamentindicator.com, pats lietoju. loti eerti ka izreekina visus oddsus, m zonas, outus. arii saglabaa speleetaaju vpip pfr utt un attieciigi iedala speletajus peec tipiem (lag, tag, station utt)

nezinu prieks turniiriem man liekas viss kas ir vajadziigs, un pirksanas nosacijumi arii loti labi - jaauztaisa depoziits kaadaa no vinju piedavaatajaam istabaam un jaaizspeelee tur noteikts skaits roku, lai vareetu lietot visaas istabaas.

Link to comment
Share on other sites

Es šito omahas versiju gribēju pirkt bet tad izdomāju, ka labāk pats rēķināšu visu lai varētu @ live sākt startēt tuvākajā laikā. Es no softa tagad lietoju tikai holdem manager (gan holdem gan omaha versija), baigi krutā lieta.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Ieslēdzu Stārus, piereģistrējos četriem SNG galdiem klāt, un tikai pēctam ievēroju, ka divi no tiem ir 3$ sng. Skaļi nolamājos, bikses jau pilnas, ka esmu tik daudz no BR iepirdis iekšā, bet neko - jāspēlē.

Rezultātā, gan abos 1$SNG tiku naudā, gan abos 3 dolārniekos.

BR = 57$

:10cm:

Link to comment
Share on other sites

Aj kā man besī ka turnīros ir tik lielas piķa atsķirības uz beigām, tur tikuntā ļoti liela nozīme ir veiksmei un tas ir pizģec kā atšķirās piķis 30., 10. un par 1. vietu vispār nerunāsim. Šodien paliku 2x ap ~100, t.i. tikai kaadi 4-5 buyini, pastulbi sanāk, blindi lieli un tur push or fold tikai un tad veiksme, es pilnīgi mierīgi varēju arī uzvarēt un tad būtu hz cik dabujis, karoche dahuja.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Muerto es Tev ieteiktu nobāzēties uz konkrētu limitu un konkrētu spēles veidu, lai būtu labāki rezultāti. Diezgan dīvaini izskatās, ka spēlē 1 $ mtt, bet tajā pašā laikā stāsti, ka cashā paapis pa dienu 150 $, kkas tur nav kārtībā :D

Un mtt ir jārēķinās, ka jo vairāk spēlētāju, jo vairāk turnīrā izšķirs veiksme, it īpaši spēlējot uz 1 $, kur apmēram 1/5 daļa pat nezin kombenes

Ja nav noslēpums, cik tad Tev BR, ja gribi jau uz live startēt?

Link to comment
Share on other sites

Man katrā istabā ir savādāks bankrolls, iekš stāriem es nesen sāku spēlēt, mazs bankrolls tur, tāpēc tagad pa micro dzīvoju, kopā bankrolls uz šo brīdi ap 500$, man cashouts visur tiko bija, daļu nesen izņemu piespiedu kārtā, bet nu...

Par tām spēlēm - es nezinu, grūti visu laiku vienu veidu nokapāt, teiksim vienu brīdi es iekš heads up ownoju, tad sāku zaudēt diezgan daudz, izdomāju paskatīties ko citu un atkal sāku ownot citā veidā, es toč nezinu ko es varētu visu laiku spēlēt un nenobesītu, varbūt tikai PLO ja būtu riktīgi kruts bankrolls un varētu swingot uz nebēdu.

Un uz to live, to es tā pamazām sākšu, kautvai ar Olympicas turnīriem tīri lai sajustu kā tas ir sēdēt pie galda un tad caur online satelītiem mēģināšu kautkur tikt, pagaidām 10k pa vienu turnīru nevaru atļauties.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Ok tīri lai atdzīvinātu topiku parādīšu savu PLO statistiku stāros, ja vēlaties sākt spēlēt PLO tad rēķinaties ka tādi un 2x lielāki swingi ir ikdiena un ir jāiemācās pārāk traki netiltot ja papis potu itkā sūdīgai rokai, iekš PLO ir grūti dabūt tādu roku kurai preflopā ir mazāk par 30% EQ.

pizdjec.jpg

edit: sh

Un kāds sakars tam cik lielāks par all in EV? Tas tikuntā izlīdzinās ik pa laikam, pagaidām pāris rokas uz veiksmi novinnēju un tas nav nekāds rādītājs...

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Nevarētu tā būt, jo esmu skaitījis jau uz betwaju un fulltiltpokeru, nekādas problēmas nebija, bet pokerstāros gan ir.

edit; Nekas, vakar paņēmu no otras kartes uzskaitīju, caur visa electron nevarēja, bet ar master cārdu varēja, hvz kapēc, bet nu jā!

Edited by DROSHSIRDIS
Link to comment
Share on other sites

Tas ir tik nomācoši kad zaudē visus 70:30 iekš PLO... Zūd visa ticība spēlei kā tādai, papist gandrīz visu ko iepriekšējās dienas esi tik sūri kapājis ir tik nepatīkami.... Nu nekas, rīt jauna diena, vismaz tilts būs nogājis.

Link to comment
Share on other sites

edit; Nekas, vakar paņēmu no otras kartes uzskaitīju, caur visa electron nevarēja, bet ar master cārdu varēja, hvz kapēc, bet nu jā!

Visa electron neder interneta maksājumiem.

Izskaidrojiet man muļķim, kas ir PLO.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...