Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

The mission: Man kontā šodien no rīta bija 10c, izdomāju pieņemt sev pašam lielu izaicinājumu, pārvērst šos 10c par 100$ bakšiem. Izklausās nereāli, bet viss ir iespējams, ja spēlē kaut kā dēļ. vismaz man tā ir bijis.

Šo te man ir jāizdara vienas nedēļas laikā (varbūt mēnesis, hvz, par to vēl neesmu domājis (viss atkarīgs no tā, cik gan tālu tikšu))

Pagaidām esmu tikai vienā 10c turnīrā spēlējis, Jā, es jau liku visu banku iekšā, riskēju nofeilot to vienā turnīrā, bet, nē, tomēr, ja ir šāda doma, tad uzreiz mēģini turēties pie tā un nelikt stūlbas likmes uz stūlbām kārtīm (pareizāk būtu, vājām kārtīm, kas varētu mani vienā mirklī izgāst no turnīra (piemēram, man kaut kāds 5-6 pīča rokās, uztaisu flush, bet visu zaudēju augstākam, bieži tā gadās), jāmēģina pēc viena principa spēlēt, ko esmu dzirdējis no vairākiem pasaules labākajiem spēlētājiem, neriskēt, ja nejūtu, ka ir labākā roka, un nevajag iet uz visu banku, ja ir iespēja, jāliek normāla summa, nevis uzreiz visu, kas tev ir.

Aizvakar noskatījos diezgan normālu filmu par pokeru. Ja kādam interesē, zinu, ka interesē, filmas nosaukums ir "Lucky You". Fano viņu var novilkt, šeit links. imdb

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Točkas cigaretes, bet ne jau par to iet runa! :D

gribu redzēt, cik tālu varēšu aiziet, likt uz spēles man nācās tikai pirmajā reizē, pašreiz mana summa jau ir pus dollārs un tas augs lielumliels.

7-8 reizes esmu bijis 10 centu turnīrā fināla galdā, 2 reizes vinnējis, 2 palicis otrais un pārējās reizes jau zemāk.. Kā sanāk, šodien kādas 10 reizes vismaz bija KK, 4-7 AA, TT pāris reizes un vēl visādi sūdi. Brīnums, bet ne reizi ar KK vai AA nezaudēju, parasti vismaz vienu reizi zaudēju.

Labi, pēc pāris dienām ziņošu kā man veicas. hehe.

EDIT: P.S. Maveriku kaut kur krievu/latviešu(sub) valodā var novilkt? Slinkums meklēt, ja kāds zin, iemet.

http://www.pokerstars.com/poker/promotions/boku87/

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Pirms pāris dienām iepirkos 3k garantētajā KO turnīrā par 11$. Rezutlāts - otrā vieta un +400$ :)

Visu jau izņēmu ārā, jo tas atradās uz Cake pokera kurš man galīgi jau pieriebies ir. Ir plāns iemest kādus 100$ stāros

Link to comment
Share on other sites

Reku jus visi varetu saregoties ten : http://www.officialpokerrankings.com/

Varetu pastities jusu rezultatus etc..

Pats speleju ieks fullika, kaut ka patik SIT GO turnirinji(3,50$ buy in, super turbo pokerins ar 45 vietam), it ka jau speleju ilgi, bet sanaca tads paliels partraukums pokera, tagad pedejos menesus atkal esmu sacis spelet..

aaa pasa stati : http://www.officialpokerrankings.com/fullt...E2518E.html?t=2

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

Mācība - nespēlēt rush poker, jebal, tāāāāāāādi swingi, pirmajā dienā dāāhujā vinnēju un pēctam gandrīz tikai uz leju, vismaz plo, tur toč ir baigā loterija iekš mazajiem limitiem, ar holdemu jāskatās, itkā jau tur var mēģināt labu stratēģiju izdomāt bet nu nezinu kā tas viss izskatās ilgtermiņā, drošāk katrā ziņā spēlēt standarta cash geimus. Te moš ir kāds uzvarošs rush spēlētājs?

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...