Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

Vakar dzivaja +60ls no 5... .der !

Tgd vel turpinu... bet.... 3x no SMAGA shortstack izvilties ara K3 (kreicos) pret 5 speletajiem ir jamak ! un beigas paliku turnira 3ais no 22 cilvekiem (5+1ls buy-in) ... YO ! .... CASH ? SO SO !!! plusi bija, bet... blefs nekam neder, ok, 1x nosperu potu 30+Ls, bet... pecak atdevu daudz smukaak...

Bet visaa visumaa... ONLINE SUX... man patik vnk nolasiit cilveekus peec kustibam !!!

LIVe > online !!!

Link to comment
Share on other sites

Tgd vel turpinu... bet.... 3x no SMAGA shortstack izvilties ara K3 (kreicos) pret 5 speletajiem ir jamak ! un beigas paliku turnira 3ais no 22 cilvekiem (5+1ls buy-in) ... YO ! .... CASH ? SO SO !!! plusi bija, bet... blefs nekam neder, ok, 1x nosperu potu 30+Ls, bet... pecak atdevu daudz smukaak...

Bet visaa visumaa... ONLINE SUX... man patik vnk nolasiit cilveekus peec kustibam !!!

LIVe > online !!!

Katrai lietai ir savi plusi un mīnusi. Piemēram, offline tu nevarēsi spēlēt 6 galdus. Protams, labākais variants pokerī ir turnīrs dzīvajā :), jo lielāks fonds, jo intresnatāk.

Link to comment
Share on other sites

kāds fulltiltā nevar man aizšaut kādus 4 $, ja var tad arī vairāk, bet atdot varēšu šovakar pat 3ls, jo uz kartes ir kautkādi 3ls ar kapeikām, bet otru karti tikko norija. Ieeju rimi, domāju uzskaitīšu 10ls un tad uz pokera, bet norija karti un iznāca lapiņa "jūsu karte ir atņemta" un viss. :D

/pm ja kāds var ručīt, iedošu savus datus, lai nedomātu ka appisu, bet ja var kāds iedot ~6$ tad tulītpat aizskaitīšu caur ibanku 3ls.

labi, nevajag, vinēju freerolla 0.80 Euro, gaju spelet sit'n'go buy in 0.50 E+0.10E vinēju 2.50 E, tad gāju tālāk pie buy in 2.50 E + 0.20 E un atkal vinēju, tagad ir no 0.80 jau 6.25 Euro.

sphsqvj2oijpxttme3g.jpg

xxv0wp9rqpdh09hi0d4k.jpg

izdomāju uzspēlēt vel hands up 4 cilveki buj in 2.50 E +0.10 E, un to arī paņēmu :)

e1zvq89hq18ohtx8clw.jpg

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
hands up 4 cilveki buj in 2.50 E +0.10 E, un to arī paņēmu :)

wut? :D

Kādam vēl pēdējā laikā bijušas problēmas ar fulltilt izmaksām? Man jau zaebal, 4. diena iet, supports tik atbild, ka viņiem daudz transferi un nevar tik ātri visus apkalpot bla bla bla, laikām jāuzmēt mīkstais rakebackam un jāmigrē uz stāriem, tur vismaz izmaksas zibenīgas.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

:D

Kādam vēl pēdējā laikā bijušas problēmas ar fulltilt izmaksām? Man jau zaebal, 4. diena iet, supports tik atbild, ka viņiem daudz transferi un nevar tik ātri visus apkalpot bla bla bla, laikām jāuzmēt mīkstais rakebackam un jāmigrē uz stāriem, tur vismaz izmaksas zibenīgas.

HEADS UP, sajuka :D

Link to comment
Share on other sites

Kādam ir kautkas interesants pēdējā laikā noticis ko pastāstīt? :)

Es biju visu gandrīz piķi no stāriem izņēmis domāju vispār vairs nespēlēt bet nu pa pēdējajiem 10$ zaļajiem izdomāju uzkapāt, nu ko sacīts darīts - 5$+R turnīrā 2. vieta un kautkādus 170$ vinnēju - kruta, mans pirmais 1. normālais plo turnīru cash, tad pēctam vēl uzkapāju vienu 8$ plo turnīru kurā arī normāli iecashoju 120$, tad pāris tukšie, tad 33$ turnīrā 8. vieta (no ~120) arī kautkādu piķi dabuju, pavidam uzkapāju cashu vēl mazliet kur arī normāli gāja, tad uzspēlēju heads-up kur mani izreipoja katrs otrais gandrīz kas mani reāli izveda, papisu ap 200$, ok, nākamajā dienā (tb šodien) vēlreiz 33$ turnīru uzspēlēju un guess what - uzvarēju :), 951$ - zaebis priekš tā, ka es kādreiz vispār nejēdzu cashā tikt iekš PLO, un tagad visu vakaru spēlēju heads up - nu dirsā bļed, reāli jutos pārāks par gandrīz visiem pretiniekiem, bla, viņi kautkādi slimi manjaki un beigās tikuntā diezgan lielos mīnusos bet EV +500, pizģec vienkārši, izturēt nevaru, tik traki man pat fulltiltā negāja kad bija sūdīgās sesijas. Tagad kautkādi 900$ palikuši un ar nepacietību gaidu nākamo turnīru, riktīgi sūkā tas, ka 6max tik reti ir. Nu kopumā jau baigi kruta no 10$ uz 900$ 2 dienās.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

:)

Es biju visu gandrīz piķi no stāriem izņēmis domāju vispār vairs nespēlēt bet nu pa pēdējajiem 10$ zaļajiem izdomāju uzkapāt, nu ko sacīts darīts - 5$+R turnīrā 2. vieta un kautkādus 170$ vinnēju - kruta, mans pirmais 1. normālais plo turnīru cash, tad pēctam vēl uzkapāju vienu 8$ plo turnīru kurā arī normāli iecashoju 120$, tad pāris tukšie, tad 33$ turnīrā 8. vieta (no ~120) arī kautkādu piķi dabuju, pavidam uzkapāju cashu vēl mazliet kur arī normāli gāja, tad uzspēlēju heads-up kur mani izreipoja katrs otrais gandrīz kas mani reāli izveda, papisu ap 200$, ok, nākamajā dienā (tb šodien) vēlreiz 33$ turnīru uzspēlēju un guess what - uzvarēju :), 951$ - zaebis priekš tā, ka es kādreiz vispār nejēdzu cashā tikt iekš PLO, un tagad visu vakaru spēlēju heads up - nu dirsā bļed, reāli jutos pārāks par gandrīz visiem pretiniekiem, bla, viņi kautkādi slimi manjaki un beigās tikuntā diezgan lielos mīnusos bet EV +500, pizģec vienkārši, izturēt nevaru, tik traki man pat fulltiltā negāja kad bija sūdīgās sesijas. Tagad kautkādi 900$ palikuši un ar nepacietību gaidu nākamo turnīru, riktīgi sūkā tas, ka 6max tik reti ir. Nu kopumā jau baigi kruta no 10$ uz 900$ 2 dienās.

mosh Isildur2 ? :D

Link to comment
Share on other sites

:D

Haha, viтр jau pвrnвca no ipoker uz fulltiltu ar 2k kurus laikam mзneрa laikв pa 2kk uztaisija :) ... un tad visu papisa :D

Bet vispвr jв - varзtu nomainоt niku uz isildur2, moр bыtu vairвk motivвcijas hвrdkхrв moиоt 13h sesijas ar 14 heads up galdiem <3333 :D

Nesыdоgi 900$ uzvвrоt pa 2 dienвm ! Kad тemsi вrв ? :D

PokerStars. Nu pвris simtus tagad jau izтзmu, jвaiziet uz olypicu uzkapвt, citвdi nebыtu тзmis. Оstenоbв baigi sыdоgs taimings рitam swingam, galоgi tagad nebыs laika spзlзt, daudz svarоgвkas lietas tagad notiekвs.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nope. Tos pārcepu par 30$, pēc tam lielāko daļu papisu, tad atkal biju vinnējis un tagad domāju, ko darīt. Jaunas stratēģijas galvā, kā nopelnīt, ar iepriekšējo vairs neiet vai nav spēka mēģināt, jo tas ir ilgs darbs un vajadzīgas labas kārtis. Patiesībā, es spēlēju ar visām kārtīm, bet, piemēram, ja tevi sakauj ar augstāku setu, tad ir sūdīgs badbeat, uzreiz vēlēšanās kādam sadod pa seju, vai, manā gadījumā, sākt zaudēt lielu summu. Pie nerviem vēl daudz jāstrādā.

šī būs gara nakts.

Link to comment
Share on other sites

Jebal, veljoprojam sezu UB.COM mutitable turniira, pagaidam palikusi 14 calji, kaut kadi 300 zaljie jau garanteeti, bet sudi tadi, ka man pec 2h un 15min janjem taksis, blje un gulejis vel nesmu vienkarsi galiga dirsa, labi kad papisisu uzrakstisu kuru vietu pakjeru un cik beigas vineju..

Sakas kartejais piedraztais partraukums jaiet uzvilkt dums lai nenoluuztu.. vel 12 calji palikusi garantejis jau sev esmu 370$ pagaidam esmu 4!

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...