Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

Heei, varat ieteikt kkaadus freerollus? Zinu, ka regulaari notiek betssonaa un bwinaa, bet gribeetos uzzinaat veel kaadu. Protams, ne taadu, kur uz 50$ 10000 cilveeki speelee. Pateicoties PK futbolaa, donkr. maajaslapaa kapa klusums <_<

Link to comment
Share on other sites

:D

Nakts tiešām bija gara un vēl šodien turpinājās, bet tas ir bezcerīgi.

:sparta:

Gribās blefot, nereāli! C`mon, maybe kāds tomēr? Var arī mazāk..

EDIT: Var arī fulltilt..

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Aj zbal, pēdējās dienās samērā sūdīgi iet, biju atkal izņēmis gandrīz visu naudu un atstāju tikai 50$ ar domu ka beidzot sākšu normāli grindot un nečakarēšos ar citiem sūdiem, protams, es atkal neturējos pie plāna un vāriju sūdus dēļ kuriem visu veiksmīgi papisu (+ vēl 20$ ko pēctam ieliku) dēļ tā, ka man tās kapeikas ņihuja neko nenozīmē (nu, jo es ar tādu bankrollu micro limitos kapāju) un spēlēju pārāk "loose", no pašas apakšas līdz kautcik normāliem limitiem grindot tomēr ir baigi garlaicīgi. Izskatās, ka tagad gandrīz vispār nespēlēšu un pieslēgšos atpakaļ pie maizes darba un kautkad vēlāk uzmetīšu normālu summu (1-2k) lai varu normāli bliezt heads-up, vai arī jāatsūkā kādam pro lai mani stacko :D.

Link to comment
Share on other sites

:D.

Man arī tāda pati problēma kādreiz bija kāda tev ir tagad! Ja tev kontā stāv,piemēram 500ls un tu spēlē uz 10ls, tad pret to naudu tāda bezrūpīga attieksme paliek... Kadreiz es speleju freerollus(pagaišgad) un tad ātri atmetu,jo tur vispār ar 25 iet all-in utml. kr4 ja grib kvalitatīvi spēlēt,pret labu pretinieku vajag spēlēt uz tādām summām,kuras nav vienaldzīgas.

Link to comment
Share on other sites

Bezmaksas 50$+100$

1. Reģistrējieties Poker Strategy

http://www.pokerstrategy.com/uNC69M

2. Iemācieties Big Stack Strategy noskatoties 3 Video vai izlasot 3 rakstus

3. Aizpildiet 20 Jautajumu testu

4. Instalējiet Pokera Lietotājprogrammu atbilstoši Poker Startegy instrukcijām

5. Iespējams atsūtīts e-pastu ar lūgumu aizsūtīt savu ID ( tiesību vai pases foto ), lai izvairītos no krāpniecības

6. Pēc ID iesniegšanas Pokera kapitāls tiks ieskaitīts Jūšu izvēlētajā saitā 2 dienu laikā

7. Spēlējiet Pokeru ar 50$ un "ātbrīvojiet" vēl 100$ bonusu

Ja ir kādi jautājumi vai nevarat iziet quiz varu palīdzēt!

Skype: antonss1

Cik tur tās taisnības? Pirmais, ko arī pamanu, piemēram, uzspiežot uz referāļa aizmet prom un atver to lapu vienkārši, bez tā beigās pieskaņas..

Link to comment
Share on other sites

Jв, sapratu visu. Tagad tikai pases kфpija jвnosыta..

Man patоk viena иaпa komentвrs, iekрв draugiem[.]lv domubiedru grupв

es vinju izspildiju un rada ka varu dabut tos 50$ tikai prasa shitadu te:

In order to confirm your age and registration details, please phtograph or scan the following documents:

Front and back pages of your identity card, driver's license or passport.

Copy of proof of address, e.g. a phone or electricity bill, if your ID shows a different address to the one registered with us.

kautka negribas sutit savus personas dokumentus. Varbut kads var pastastit ka ir ar to lietu?

lol

Link to comment
Share on other sites

kāds, lūdzu aizsitie fuļikā 3-4 bakšus. Atdodu 1-2 dienu aizdoto summu + 1 baksi.

Esmu uzticams, iepriekš jau bija šāda situācija. Viss tika atdots.

account name - spuris. ja kāds atmet, ierakstiet šeit, lai kāds cits neatmet.

thanks :)

Link to comment
Share on other sites

Speleju Onagem tiiklaa, 22-200$ turniros, 200$ protams 1 reizi nedēļā, tā parasti 22$-54$ buyin. Ongame, jo tur ir labākie Shorthanded turnīri. Esmu vinnējis pāri 50k$ kopumā pa 4gadiem, bet pēdējais gads ir tas labākais.

Ieteikumi? Varat uztaisīt sadaļas ar skolām, tad pa spēlēm NL PL, texas hl, omaha hi, omaha hi/low utt. Cash MTT STT utt :)

Link to comment
Share on other sites

:(

nav nemaz tik traki noslēpts.

Pagaidām spēlēju bwinā frerollu, ceru uz kādiem 2 $, lai varu uzspēlēt kādu SnG un paņemt kko mazliet, tad jau kko lielāku un redzēs, kā ies. Bet jāspēlē ļoti prātīgi, bet tajā pašā laikā agresīvi, savādāk izkritīšu 1 un 2.

vēlat man veiksmi vinēt kautko uz jāņiem, lai smuki var nosvinēt, nevis ar 7ls kabatā :D

Link to comment
Share on other sites

No pokerstrategy 50$ bonusa ir kaut kāda jēga? Kad var ņemt ārā naudu?

Iesaku spēlēt Partypoker, tur ir vislabākais randoms kāršu dalīšanai vismaz manuprāt. Tur nav tādas padlas, kā Full tiltā, ka 16 reizes pēc kārtas ar 80% stiprāku kombināciju uz flopa ieejot allin tu 16 reizes pēc kārtas vari padirst, pret last last card fish out.

Bet iesaku izmantot affiliate Power Poker - ja savāc 100 punktus pa mēnesi, nav grūti spēlējot DoN/SnG - tad tiec viņu special freerollā - 6000$ freerolls, kur maksimums 70 dalībnieku, kur konkurence ir ļoti vāja unTOP10 tikt katrs bots var. Pat es tiku 3. vietā un 900$ norāvu :D

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...