Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

tnx novijas. Kāds izmanto checkyourbets.com?? Kaut kur lasīju, ka var kaut kā redzēt savas kļūdas spēlē, tik nesaprotu, kā tas īsti darbojas!

triobetā Min. iemaksas apjoms 10 LVL

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Jā, jau sarunāju. Vispār tā stilīgi, paskatos, kad citam viss normāli, bet man neuzrādās vispār tāda iespēja. Nosūtīju supportam vēstuli, pēc tam nākamajā vēstulē skrīnu un viss nokārtots, tikai tagad vēl kamēr iekšā to naudu dabūs..

Don bass, kuru izmanto kā depozīta iespēju? Saitu, i mean.

Link to comment
Share on other sites

Lieta tada ka full tiltu nebiju diezgan ilgu laiku spelejis, tatad tur ari nebija man nauda, pirms paris dienam ar vienu cali no 2+2 veicam darijumu, es sim uz UB.com 450$ vins man uz full tilt, un es protams uzreiz gribeju ari 400$ njemt lauka uz savu VISA karti, bet sie man atrakstija sekojoso vestuli:

"Hello Guntars,

This email is to inform you that your recent withdrawal request has been declined.

We have reviewed your Full Tilt Poker account and determined that you are attempting to withdraw funds for another player that were transferred to you.

For the security of our site and our players, Full Tilt Poker does not allow this activity. We offer our services to provide a safe and secure environment to play online poker and not solely to facilitate the movement of funds between player accounts.

Nu tagad es kjip bik paspeleju un meginaju velreiz iznemt ja vel soreiz nebus tad tiesam meklesu kadu tadu cilveeku, nu redzees..

If you do not intend to play at the tables using these funds, please transfer them back to chessterfish. To ensure your account remains in good standing in the future, please do not withdraw funds for other players.

Thank you for your cooperation, and if you have any questions, please let us know. "

Es isti nesaprotu kapec es nevaruiu iznemt ja pirms tam biju gan veicis depoziitus kadas 20 reizes, gan ari njemis ara naudu paris reizes, bet nu nevaru..

Uzrakstiju tagad supportam redzes ko teiks..

Bet nu katra zinja kads nebutu ar mieru ka es vinam ieks fullika aizskaitu tos 400$ un vins man caur bankas parskaitijumu, nu teiksim 200Ls atskaita, skatoties pec valutas kalkulatora 14LVL, vel nopelnisi?

Ja nu kas rakstat seit vai ari sutat pm.

Ak ja 1 parskaitijums nebus ne vairak par $50 un tikai kadam no zinamiem foruma biedriem? Ja kads par doto personu drosi vares apgalvot ka vins nav kads scamers, tad varam ari visu uzreiz!

Ak ja varam ari ar bisk mazaakaam sumam ja kads grib!

Tiko bisk uzspelej un taisiju jaunu cashoutu redzes kas bus, nu katra zinja 350$ ne 400 ja kads bus ar mieru tad esmu gatavs ta dariit.. Bet tagad japagaid redzes apstiptinas so vai nee..

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

330$ = 177.51 LVL

Vismaz man vienmer kad njemu ara ari apmeram ta sanak, pec valutas kalkulatora!

Davaj man vel palikusi 230$ ko kadam iemainit pret parskaitijumu mana IBANKAS kontaa! 230$-110Ls gribu es, nopelnisiet ~13ls

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

Vismaz man vienmer kad njemu ara ari apmeram ta sanak, pec valutas kalkulatora!

Davaj man vel palikusi 230$ ko kadam iemainit pret parskaitijumu mana IBANKAS kontaa! 230$-110Ls gribu es, nopelnisiet ~13ls

peec ~~ apmeeram nedeeljas vareetu sarunaat..

Link to comment
Share on other sites

Vairak jau nevajag, cashouts tika apstiprinats :)

Tagad tik mekleju kurs man nosponsores gign turniiram, ka bus nauda banka ta iezkaitisu fullika un adosu! :) Vienigi jaskatas vai sesdien vispar pats tiksu uz to turniru, 7dien jau butu ideali!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...