Jump to content
GIGN Forum

Pokera Topiks


Recommended Posts

Izvēlējos piereģistrēties power pokerā un krāt tos punktus, lai tiktu freerollā. Jautājums vai kāds zin kādu signup code, ko ievadīt, lai pienāk kāds bonus.

Kā vispār ir ar to http://www.powerpoker.com/ , skatos onlainā 2k cilvēku, samērā maz. Kādas atsauksmes?

Nav īstais =/ Tā lapa, kuru es domāju, nav pokera istaba, bet gan kā Affiliates. Šas parakāšos.

Eh, vairs nav tāda izrādās. Viņi no Affiliate par pokera istabu pārvērtušies pa šo pus gadu :D

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Vakar ar draugu sapirkāmies alus, satinām zaļo un griezām turnīrus. Iepeldēju 5$ R+A 7k GTD turnīrā un līdz puspieciem čilā griezu. Beigās izkritu 17tajā vietā +70$, nav nemaz tik traki :) Šodien futene un tad jau jāskatās, varbūt vakarā atkal kaut kas iegriežas.

Link to comment
Share on other sites

Baigā štelle! Man steidzami vajag 4$ iekš fulltilta, tas kurš var atsūtīt tad vainu pēc ~40min atdošu 5$ vai arī 3Ls uz karti rīt! Davaj džeki, imo diezgan izdevīgi! Vai arī vēl labāk - kāds kuram es esmu sūtijis varētu atsūtīt, pagaidām vēl neviens nav atdevis!

EDIT: Ok, jasno. Vairs nevajag...

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Un ja kas, man liekas jaadzeesh posti tiem, kuri te prasa naudu. Tas nav pieklaajiigi utt. 4-5$ nav daudz, vari ielikt no savas naudinjas :) protams ja runa iet pa sponsoreeshanu utt tad jaa, bet nejau vnk aizdot 4$.

P.S. ja kaadam ir jautaajumi par pokeru, varat droshi veersties pie manis, speleju 5 gadus pokeru, no tiem 2 profesionaali, tas ir pelnu naudu iztikai un izprieceem ar to. :) Ja nezinat kur ielikt naudu, vai kadus turnirus speeleet, droshi rakstat, bet ne taadi kuri prasa pa 5-10$ aizdoshanai. :)

Link to comment
Share on other sites

Es šodien arī uzspēlēju vienu 15$ holdema sh turnīru, diezgan forši, no ~300 cilvēkiem palikuši kādi 60, pēc čipiem kautkāds 7. esmu, viens hyper aktīvais čalis (mazliet lielāks stacks par mani) UTG uzreizo es call no button ar Kd10d, flops Kh9d6d, čalis bet half, es reraise un biju jau principā nolemts iet all in ja viņš vēl reiso, protams, čalis iet all in es protams call un izrādās šim AA un es protams miss savu drawu =], stulbi sanāca, 20 vietas piķī tikai tiek. Nevaru saprast vai izdariju pareizi rereizojot viņu vai nē, bet ja būtu callojis ko es ble turnā būtu darijis? Dirsā. Mazliet pastresoju.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

NU UTG raise tas jau noziimee ka vinjam kautkas ir :D ja vel taads reraise tad AK KQ 99 66. plus tev diivains draw "UTG uzreizo es call no button ar Kd10d, flops Kd9d6h" cik Kd ir kavaa ? :D nevajadzeeja reraise bet call un skatiities mosh turnaa nomestu ;d bet nu ja hyperaktiivs chalis tad varbuut vienk nepaveicaas :)

Edited by jukka
Link to comment
Share on other sites

Viņš visu laiku UTG raisoja, kā jau teicu hyper aktīvs, ā lol, 6d bija un Kh laikam :D. Nu es nezinu, tas call un turnā kautko štukot ir diezgan dirsā imo, ja flusho tad jāredz abas kārtis imo =]

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...