Jump to content
GIGN Forum

Butcher^

Mirstīgais
 • Content Count

  743
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Everything posted by Butcher^

 1. Šovakar izdevās 3. vai 4. reizi 12 uzvaru arēna. Ar pašu labāko klasi, protams. Sākums bija tipisks - līdz 6:0 ez un pēc tam sākās pretinieki ar OP dekiem, kā arī netipiski daudz (kopš WotG iznākšanas baigi daudz neesmu spēlējis) warrioru (2x Ooze's da real MVP), laikam visi Kripp'u saklausījušies.
 2. Sveiki, draugi. Kā HS deck trackerim (https://hsdecktracker.net) uzlikt, lai, spēlējot arēnu, malā rāda visu deku (liek this https://youtu.be/E3o7bIsApKk?t=451)?
 3. No vienas puses true, bet no otras puses - to make GIGN great again, pietiktu ar vismaz 3 cilvēkiem, kuri būtu gan ieinteresēti, lai tas notiktu, gan darītu lietas (gign.lv administrēšana, atrakcijas serveros un forumā, podkāsts utt), lai tas notiktu.
 4. Bet ja nopietni, tad pēdējā dzīvības sula tika novērota, kad JEYRAZZ noziedoja asimovu izlozei, kur bija jāsakrāj 5000 punkti GIGN CSGO serverī. Sadness.
 5. 1) mēs ar amniju uztaisam iknedēļas podkāstu 'Nedēļas aktualitātes GIGNā' 2) sanāktu aptuveni 2 minūtes garš materiāls 3) ideāli piemērots garums, because of the short attention span of an average internet user 4) ????? 5) Profit!!
 6. Short-term(-ish): iemācīties programmēt, Mid-term: pievērsties kaut kādam 'community work', iespējams ar jauniešiem pastrādāt, Long(er)-term: režisēt kvalitatīvu sitkomu latviešu valodā.
 7. Butcher^

  Paldies!

  1 like = 1 prayer
 8. Tev ir kāda īpaša doma kāpēc ēnas un tas anti-aliasing nav uz lowest?
 9. (Kind of) Off-topic. Best things in life are free jeb paldies kaimiņiem (dzīvoju privātmājā), ka neliek paroli. http://www.speedtest.net/my-result/4688296264]
 10. Butcher^

  Atkarību pauze

  Mana draudzene aprīļa beigās aizbrauca uz siltajām zemēm nostrādāt vasaras sezonu, kamēr es tepat jau 5. mēnesi laižu pa kreisi ar cīgiņām. Būs grūti oktobrī šķirties no viņām.
 11. Q6600 Edit: ja es ieliktu normālu gpu, tad procis man bottleneckotu un fps būtu tāds pats?
 12. Man ir 170 max, vidēji varētu būt 120 (matchmeikingā). Deathmatchā mazāk, prāsās vairāk. 9800gt gpu, 4gb ddr2 rams un visi settingi uz low, 1148x960 vai kkas tamlīdzīgs.
 13. Vakar vēl bija 33% par labu Latvijai, tagad 26. Protams, uzliku vienu patriotisko betiņu.
 14. Vispār labi, ka piepildījās vismaz 2 zāles, tad gan jau varam gaidīt arī citus finālus. Šoreiz gan diemžēl nesanāca aiziet. #nosecondlife
 15. Sk, es tikai Samsūdus/Āboļus taisu. Vari pamēģināt aiznest uz merķeļa ielu, pretī cirkam ir viena vieta, kur remontē par demokrātiskām cenām.
 16. Pasaki precīzu modeli, man drīz beigsies sezona, jāsāk domāt par haltūrām.
 17. pa ziemu apmetos Klīversalā, bija 360 max (Janvāris), pluss 10min līdz Vecrīgai un tieši 22. autobuss gāja garām. Murdziņš uz drošībniekiem gan jau aizgājis EDIT: tas bija diez gan plašs divistabu dzīvoklis
 18. Verat vaļā, bļe. Souvenir Dragon lore inc!
×
×
 • Create New...