Jump to content
GIGN Forum

DrugDealer

Mirstīgais
 • Posts

  583
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by DrugDealer

 1. Kāpēc video 2 nebija īpaši sveicienie man? ;(
 2. DrugDealer http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=1185
 3. 4,10 4,24 nikola 2,54 ne-nikola p.s. atsutiet kads man shito dziesmu, tb versiju
 4. A vinjam forshi buutu iedot, jo vinsh ir sakariigs un speelee labi ( ? ), man banojot chiiterus biezhi ir paliidzeejis skatiities un pienjemt pareizo leemumu, kad esmu paprasiijis. so rec
 5. Vai tad vista nav peedeejais suuds? Paarsvaraa esmu dzirdeejis, ka vista suuds xp labaak bija. Pasham vista ir un nu teikshu atklaati - ljooti nepatiik (kompis labs). + deelj vistas, cik sapratu, man met aaraa NFS Shiftam erroru-standartnieku - windows has stopped working. edit un veel deelj vitas man diezgan zems fps ir speeleem ar augstaam vajadziibaam.
 6. That's bad. Bet nu admini jau ir gandriiz vnm. P.S. H!vemind speelee ar boksiem.
 7. Ko noziimee THC? p.s. Green, paaraak maz speeleejis esi un cik noprotu prasme speeleet tev arii ir par zemu. Es tev to visu izskaidroju PM, bet redziet tu jau lieki laiku neteeree un raksti pieteikumu uz acc :|
 8. Pieklaajiigs pilsonis, domaaju, ka ar voti jau nu maacees apieties, un, ja speletaji nav pa dienu + jaaspeelee liela mape, vareetu iedot.
 9. uz war3 itkaa jau var iedot, bet man taa pat kaa guud menam nepatiik taa vinja "speeles maniere"
 10. Man arī likās, ka tev tāda pati paka kā man. Bet nu, ja nav, tad, lai jau Tev tiek
 11. Tu to vari izdarīt ātri un bez sāpēm?
 12. DJ muman, pieredzi man nevajag ar to problēmas nav, tikai vajag to 80 un nav gribēšanas kačāties tagad. SKam officiālajā Boulderfistā. Nezināju, ka neofficiālajā arī var powerlevelingot EDIT: DJ muman tas links neder, jop aizmirsu pieminēt, ka man ir 70lvl mags un gribu uzsist uz 80 ar powerlevelingu
 13. Tā man jautājums vai kāds no jums ir kaut kur pircis powergoldu, powerlevelingu vai honorboostu, ja esat tad Kādā saitā? Kāds tur serviss? Uzticamība? utt. Karoč iesakat labāko un jaukāko, džeki Visvairāk interesētu tieši powerlevelings. Paldies jau iepriekš
 14. Jautājums par autentiskuma programmām(pieļauju, ka tā dēvē viņas), kuras parāda piem word.doc faila info t.i. cik tas ilgi ir taisīts, no kā uz kurieni kas ir pārkopēts utt. Tad nu lūk jautājums - Kā viņu varētu apšmaukt? Tīri to kopēšanas daļu. Jautājums kāpēc? Tāpēc, ka mans fizikas skolotājs ir izdomājis kkādu sūdu ka tagad viss uz mailu jāsūta un visi sūdi (konspekti, laboratorijas darbi, referāti) tiek sūtīti tur. Būtu ļoti jauki, ja varētu nokopēt no drauga un aizsūtīt viņam neko pat nenojaušot. Any ideas?
 15. Kopš man iedeva banu spēlēju pa vakariem gandrīz katru dienu - domāju, ka esmu noderīgs admins un pelnījis freeslotu.
 16. Kāds varētu pateikt ko tieši vajag, lai speletu gign serverī? (patči / versija etc. ) ?
 17. "Negribu tur iet iekšā, jo čīteri. Tikko iegāju un mani tur vienkārši ņēma priekšā (pieļauju tādu domu, ka čīteri). Galīgi nepatīk spēlēt tā." Es saku vēlreiz - nu nepatīk tur spelet, ja tur tie čīteri ir. Tapec arī lūdzu tās tiesības. Ja es tur nespeletu priekš kam man tās tiesības? Es te nečakarētos un neprasītu neko.
 18. Negribu tur iet iekšā, jo čīteri. Tikko iegāju un mani tur vienkārši ņēma priekšā (pieļauju tādu domu, ka čīteri). Galīgi nepatīk spēlēt tā.
 19. Nu fakts paliek fakts man nav admin chata. edit: kamoon atkal chiiteris un nav neviens kursh var izbanot
 20. Miedzinj, tu man pēc tam prasīji vai neredzēju, ka Tu man raksti un ko es atbildēju? Neredzēju
 21. šobrīd jauni admini nenāktu par ļaunu. Sheynu pazīstu personīgi, it kā viss kārtībā. rec p.s. zloy, denja, sye uz jūsu postiem viņš neprot atbildēt
 22. Kā jau jūs varētu iedomāties esmu sācis izjust ļoti lielu vajadzību pēc xb. Pirms vasaras šīs tiesības tika lūgtas, bet mans topiks tika ignorēts vai palaists garām, tāpēc lūgšu vēlreiz. Ja nav ļoti grūti varētu vēl gagu piemest klāt. P.s. Cik saprotu, ja prasa paaugstinājumu admins, tad nav jābūt adminam, kurš Tevi iesaka utt.
 23. rekomendēju, serverī satieku bieži, tātad spēlē pietiekami, liekas sakarīgs džeks @ cs. Šauj labi, lec arī tīri tā neko. Karoče cere, ka veiksme Tevi nepievils, htrc bonuss viņam, ka viņš futbolists un sīnis (kā jau lielākā daļa GIGN'ā).
×
×
 • Create New...