Jump to content
GIGN Forum

Annual Gign Party


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ф, vзl tikai viena nedзпa.

Piektdienu jau savlaicоgi paтзmu brоvu, tвpзc varзtu jau pa dienu ierasties pie divорa. Tв teikt savlaicоgв иiliтв :)

Divоt, kas ir uzlabojies tavв parkв pa рo gadu? Varbыt ir uzpeldзjis volejbola laukums?

Link to comment
Share on other sites

Ir taa, ka baigi nestaav tresho gadu turpat braukt. :ermm: Njemot arii veeraa visus finansiaalos kasjakus utt. Bet nu jaaskataas ko teiks tomasjegs un ownijs, un arii kaadu laiku soliis.. Gribeejas jau kkaadu jaunu spotu, jo teiksim taa reize pie Usmas ezera riktiigi noraava pauri :lol: Nav jau taa, ka pie diviisha buutu kkas slikti, bet kkas jauns ir kkas jauns.

Link to comment
Share on other sites

Tas tāpēc, ka viens no lunātikiem bija atvedis pa daudz zalumus :D

Un mums vēl paveicās, kad bija ljoti labs laiks abas dienas, bet tagad tāds lietains!

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

ja teddijs ir tad mby ar būšu :) viņš man vienīgais draugs :( ā un benčiks ar :)

nu ja..tad ja nolieku tiesības viens pats atbraukšu uz 1 dienu nu apsveicināties..ja nē. em..mby ceļošu ar atuobusu uz abām dienām..

P.S esat laipni aicināti sponsorēt manu braucienu pērkot sūdus ko piedāvāju gign bodītē :)

Link to comment
Share on other sites

:group::)

nu ko, izskatās, ka GIGN parādās vēlviena tradīcija :muahaha:

ah shitaa!! tad tas skan apmeeram taa.. Alise vieglaak ir uztaisiit jaunu :ermm:

eh... tik pameegjini neatvest :daz: tad buus jaaskataas kaa situaacija mus speest savest

Link to comment
Share on other sites

Apdeitoju pirmo postu ar info!

Gribēju uzzvanīt diversantam, lai saņemtu FINAL GO decision, bet man pateica, ka viņam telefons izslēgts, tāpēc es labprāt dzirdētu no paša diversanta, ka VISS IR OK un 21ajā vakarā (derētu arī precīzs laiks cikos drīkst ierasties) viss bars tur var braukt.

Link to comment
Share on other sites

Nu re, viss skaidrs.. :thumbsup:

Nebūs man auto draugi, takā nevarēšu nevienu nekur paņemt, ja nu vienīgi dupsī :D :D :khehehe:

Bet es pat teiktu, ka tas ir super, varēšu jau mest pa ceļam uz pasākumu :10cm:

Vai kāds mani ņems savā teltī, jo diemžēl telts man nav, ja jutīšu, ka pa nakti šaudīšos, gulēšu ar pakaļu ārā?! :khehehe:

Anyway, sakravāšu somu, paņemšu guļammaisu, jančuku, mazo kotelīti + kādus pivo un tad jau tiekamies tur :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...